Hayatın Şifresini ÇÖZDÜM GELİN HELE

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
2 haftadır bir fiil sabah 6.45 de kalkıp akşam 19.30 da evde olacak şekilde çalışıyorum düşünüyorum ne için çalışıyorum çalıştığım parayla ne yapacam evlenicem kiraya çıkıcam kira doğalgaz su elektirik mutfak masrafları falan para bitecek... zaman olarakta şuan uyku harici evde geçirdiğim zaman h.içi 3 saat diğer zamanlar işte geçiyor

eeee abi biz niye çalışıyoruz ozaman gidelim köyde yaşayalım ekelim biçelim kira yok bişe yok zaten çalışma amacımız kira ve beslenme değilmi gidelim köyde ek biç karnını doyur üstüne bütün gün senin olsun =)) 5 yıla kalmaz şehirden köye göçler başlar benden söylemsi =)

Serkan

Site Müdavimi
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
ÇEKO
Amerikada bir bölge devlete vergiden dolayı kızmış... parayı kaldırmışlar birbirleri arasında mal takası yöntemini kullanmaya başlamışlar... Sonuç Devlet bunlara ceza kesiyor topraklarını satmak zorunda kalıyorlar :)

Sonuç olarak devletle başa çıkılmaz...

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
Amerikada bir bölge devlete vergiden dolayı kızmış... parayı kaldırmışlar birbirleri arasında mal takası yöntemini kullanmaya başlamışlar... Sonuç Devlet bunlara ceza kesiyor topraklarını satmak zorunda kalıyorlar :)

Sonuç olarak devletle başa çıkılmaz...
yakında devlet kavramıda tartışılır hale gelir =) birileri bizim yerimize karar veriyor =)

iibfzede

VİP Üye
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
büyümek böyle bir şey herhal...

Eğitim
Lisans
Üni
Afyon Kocatepe Ünv.
Bölüm
İktisat
2 haftadır bir fiil sabah 6.45 de kalkıp akşam 19.30 da evde olacak şekilde çalışıyorum düşünüyorum ne için çalışıyorum çalıştığım parayla ne yapacam evlenicem kiraya çıkıcam kira doğalgaz su elektirik mutfak masrafları falan para bitecek... zaman olarakta şuan uyku harici evde geçirdiğim zaman h.içi 3 saat diğer zamanlar işte geçiyor

eeee abi biz niye çalışıyoruz ozaman gidelim köyde yaşayalım ekelim biçelim kira yok bişe yok zaten çalışma amacımız kira ve beslenme değilmi gidelim köyde ek biç karnını doyur üstüne bütün gün senin olsun =)) 5 yıla kalmaz şehirden köye göçler başlar benden söylemsi =)
Çiftçinin işide zor ki göçsek gitsek tohum parası ayrı dert mazot parası ayrı dert efendim kuraklık olur aç kalırsın bolluk olur karnını bile doyuramazsın felan sakat o iş bence :) ayrıca köyde yaşamak da çok zor bence :)

1985

Firedi'nin Kabusu
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme

Gelin biizm kooperatifin olduğu alana :))) Çayınızı şekerinizi mazotunuzu veririm :)) Sıkılıyorum buralarda, şenlik olun bana :))

rngl

HEYHAT!
Forum Yöneticisi
Bölüm
İşletme
gavur bu şifreye ignorance is bliss demiş :)

Nanick

VİP Üye
Bölüm
İşletme
dikkatimi çeken nokta babam da dahil bütün erkekler köy sevdalısı.köy dediğin yazın gidilir.2 hafta kalınır.dağ bayır gezersin birde kızılırmağın kenarında piknik yaparsın.yüzmek istersende bentlerin olduğu yerlere gidersin.sonra döner gelirsin

HoRoZ'28

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Pamukkale Ünv.
Bölüm
İktisat
Benim nişanlımın ailesinde bi arazi var dostlar başına inşallah yaylanın hemen dibinde dümdüz bir futbol sahası manzara desen manzara alan desen alan 5 inek 10 tavuk alalım diyorum nişanlıma şurada yaşarız yok diyo :D

HoRoZ'28

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Pamukkale Ünv.
Bölüm
İktisat
yok aga ben teknolojiyi red etmm =) oda olur =) bu adam şehirden uzak yaşıyacam derken kendine eziyet etmiş =)

köylerde 5 kişi bulman lazım TTnet internet getirmesi için bizim köy merkezden 7 km yukarıda o şekil internet falan getirtmişler artık vınn falan çekmez orlardan ona göre :D

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
köylerde 5 kişi bulman lazım TTnet internet getirmesi için bizim köy merkezden 7 km yukarıda o şekil internet falan getirtmişler artık vınn falan çekmez orlardan ona göre :D
vınn çekmezse kötü işte :D

1985

Firedi'nin Kabusu
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Benim köyde avea da internet de çatır çatır çekiyor :D

Taşranın insanları diye film çekilse Nejat İşler modunda oynarım, Allah ona da şifa versin inşallah.