haziran atamasi daha once olabilir

Dogruluk payi nedir bilemiyorum osym nin yerlestirme takviminde de belirtilmemis secim nedeni ile daha once olabilirmis atamalar olursa iyi degerlendirmek lazim one alinirsa daha fazla alim olabilir iibf den

Eğitim
Lisans
Üni
Muğla Ünv.
Bölüm
İşletme
Umut fakirin ekmegidir.

estralla69

Aktif Üye
Mücadele Grubu
öne alınsa ne olacak? seçim korkusu mu var adamlarda? bir tane bile paralel girer diye kpss yi kaldırmaktan bahsediyorlar siz hala belki seçim öncesi olur da kadro artar ümidi taşıyorsunuz...

Alinirsa secim icim yani oy amacli yapilacaktir secimin iyi degerlendirilmesi ve bundan maksimum faydalanmamiz lazim ogretmen atamalarindan sonra meydan bize kalir belki twitter da daha etkin hale geliriz onemli olan siyasilere derdimizi duyurmak

Tarsuslu

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
İsterse yarın yapsınlar atamayı, ben yine de olağanüstü bir gelişme beklemiyorum maalesef. Olan bizim umutlarımıza oluyor sürekli.

elasu

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
arkadaşlar bu insanların secim kaygısı yok..ne zaman hakkın rahmetine kavuşurlar o zaman belkı bıraz rahatlarız..kadro içinde mücadele fln diyoruz ama bir önceki dönemi mumla arayacak gibiyiz.."geriye bir sey kalırsa"denilerek simdiden yerini yapan insanlar mevcut o yüzden ben haziran ve sonrası için umutlu olamıyorum ne yazıkki

doğru olduğunu 1 an farz edelim; merkezi atamadan alan neredeyse hiçbir kurum kalmadı verirler 600 kadro max bizde kurban keseriz :)

Bölüm
Kamu Yönetimi
Yerleştirme takviminin açıklanmaması buna delalet olabilir fakat merkezide kurum azaldığı için pek fazla kadro beklemek hayal olur bizim 4001 e giden maliye kadrolarımızı geri çevirmemiz lazım ki o da şu anki konjonktürde zor gorunuyor herşeye hazır olmamız lazım 2014/1 de ve 2014/2 de yaşadığımız hezimet bunun açık delili