Hem Üniversite Hem Memurluk Mümkün mü?

Eğitim
Lisans
Üni
Cumhuriyet Ünv.
Bölüm
İktisat

İİBF

Admin
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
ÇEKO
Bunun için tez yazmaya gerek yok. Böyle birşey mümkün değil okul saatleriyle iş saatleri çakışacak zaten...

Eğer izin verse gider LYS ye girer saçma sapan bölüm kazanır hem yatar hem maaş alırdım

Eğitim
Lisans
Üni
Cumhuriyet Ünv.
Bölüm
İktisat
Bunun için tez yazmaya gerek yok. Böyle birşey mümkün değil okul saatleriyle iş saatleri çakışacak zaten...

Eğer izin verse gider LYS ye girer saçma sapan bölüm kazanır hem yatar hem maaş alırdım
Sayın admin, sanırım hayatınızda hiç tez hazırlamamışsınız ki ortada bir tez söz konusu değil. Mübalağanın da sınırı var. Bir diğer nokta da mümkün değil diye bir durum yok. Zahmet edip yazıyı okursan, mümkün olabilecek noktaları belirttim.

Hawle

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
bazı bölümler de( iibf) oluyor sınıf arkadaşım 2. sınıfta memurluğu kazandı, çoğu dersimizin devam zorunluğu yoktu olanlarla da hocalarla konuşmuş sınavlara tek geliyordu:)

iibfmaliye

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Pamukkale Ünv.
Bölüm
Maliye
Derslere girmen zor olur da dostum kurumuna göre sınavlara girebilirsin. Vardı bu tür arkadaşlar bizim sınıfta zamanında.

Eğitim
Lisans
Üni
Cumhuriyet Ünv.
Bölüm
İktisat
bazı bölümler de( iibf) oluyor sınıf arkadaşım 2. sınıfta memurluğu kazandı, çoğu dersimizin devam zorunluğu yoktu olanlarla da hocalarla konuşmuş sınavlara tek geliyordu:)
Derslere girmen zor olur da dostum kurumuna göre sınavlara girebilirsin. Vardı bu tür arkadaşlar bizim sınıfta zamanında.
Önemli bilgi katkılarınız için teşekkür ederim arkadaşlar. Bu konuda ikilimde kalanlar için önemli bilgiler bunlar. Kısacası üniversite ve memurluğun bir arada yürümesi ne imkansızdır ne de çok kolaydır. İnisiyatiflere bağlı olarak yürüyen bir süreçtir.

Hawle

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
evet aynen öyle :)