HER ÇARŞAMBA, CUMA, PAZAR SAAT 21.00 TWİTTER ETKİNLİĞİ!

Konu, 'İİBF Mücadele Forumu' kısmında sgzmst tarafından paylaşıldı.

1. sgzmst

sgzmst İİBF Uzman Forum Yöneticisi

Ödül Puanları:
    28
    Bundan sonra her ÇARŞAMBA, CUMA, PAZAR günleri saat 21.00 itibariyle Twitter etkinliği yapılacaktır.Etkinlik sırasında hakkımızı ve isteklerimizi saygın bir dille ifade edelim.Söylemlerimize dikkat edelim, binlerce kardeşimizi töhmet altında bırakmayalım!!!

Tag: #İİBFye10BinKadro #İİBFlilerTakipleşiyor

Arkadaşlar duyduk duymayın demeyin artık böyle bilin, mücadele edin, destek verin!

(MST)

2. sgzmst

Ödül Puanları:
    28
    @İİBF bir de bu konuyu sitede üste bir yere duyuru olarak sabitlersen ilk giren görsün artık aşina olunsun bu konuya da

3. rngl

rngl HEYHAT! Forum Yöneticisi

Ödül Puanları:
    238
    Bölüm:
    İşletme
    bu tt olma şartı neler ciddi anlamda bu konuda bilgisi olan var mı ya.. bedelli askerlik isteyenler bile tt oluyo da biz neden giremiyoruz bi türlü?

4. sgzmst

Ödül Puanları:
    28
    hocam aynı anda toplasan 20-30 kişi anca oluyoruz o da yetmiyor haliyle... kısa sürede seri tweetler atmak gerek çok sayıda kişiyle ve de ünlü kişilerden veya takipçisi çok olan hesaplardan destek istemek lazım, onlardan bir RT geldi mi büyüyüp gidiyor işte :) ama aslolan binlerce insandan komik rakamlarla katılım olması ne yazık ki

mescioglu bunu beğendi.
  5. silya1984

silya1984 Site Müdavimi Kadrolu Üye

Ödül Puanları:
    293
    bu sefer olacak ve başaracaz inanıyorum nedense

6. kpsszede

kpsszede Bu da mı Gol Değil Forum Yöneticisi

Ödül Puanları:
    68
    internet başında olan arkadaşlar destek olalım #İİBFye10binkadro tagına gün geçtikçe sayımız artıyor twitterda biraz daha gayret edersek bizi görmezden gelenlerde görecek sonunda...

sgzmst bunu beğendi.
  7. kutlukkagan

kutlukkagan Aktif Üye

Ödül Puanları:
    28
    twitter dayım bende iki gündür kutluk_kagan adım çarpışalım hep beraber :)

sgzmst ve kpsszede bunu beğendi.
  8. sgzmst

Ödül Puanları:
    28
    Arkdaşlar inşallah öncelikle artık günleri ve saati belirledik.. bundan sonra daha da gür çıkacak sesimiz o gün ve saatlerde yüksek katılımla yoğun ve seri tweetler atmamız lazım :)

kpsszede bunu beğendi.
  9. kutlukkagan

kutlukkagan Aktif Üye

Ödül Puanları:
    28
    saldır saldır saldır iibf ,iibf iibf saldır iibf :)

10. Ser

Ser Üye Mücadele Grubu

Ödül Puanları:
    8
    evde olursam katılırım cepten seri tweet olayı zor oluyor. : )

11. sgzmst

Ödül Puanları:
    28
    Hocam ne destek verirsek kar ama azami fazlasını yapmaya çalışalım :)

12. kpsszede

kpsszede Bu da mı Gol Değil Forum Yöneticisi

Ödül Puanları:
    68
    iibfli ve malum siyasetçi videosu müthiş olmuş ağlanacak halimize tebessüm ettiriyor :)

13. eyzün_

eyzün_ Üye

Ödül Puanları:
    8
    Eğitim:
    Lisans
    Bölüm:
    Kamu Yönetimi
    pc başında olan arkadaşlar twitt buyurun lütfen biraz bastıralım

14. sgzmst

Ödül Puanları:
    28
    Hocam dağınıklık olmasn ve etkili olsun diye belli günler ve saatini belirledik o zamanlar katılırsak daha da etkili olabiliriz inşallah

15. btrbocek

btrbocek Yeni Üye

Ödül Puanları:
    6
    3 senedir hazırlanıp atanamayan 29 yaşında bi iibf li olarak forumdaki herkese slm,puanım 81,966 ama bu yerleştirmede umut yok ama haziranda da sanki olmayacak gibi gelio bana ya da ucu ucuna olacak sanki.Umudunuzu yıkmak istemem fakat gerçekler de acıdır,yerleşen adamlar tercih yaptığı sürece işimzi zor.Ben 2014 e son kez hazırlancam,onda da en az 88-90 dan aşağısı zor olucak.Ülke nüfusu arttığı bu denli arttığı,istihdam alanı yaratılmadığı sürece,özel sektördeki şartlar iyileşmedikçe bizler memur olmaya devam edeceğiz böylece de mezunlar kpss ye yüklendikçe sınavlar zorlaşacak,alımlar düşecektir.Devlet napsın?Nereye kadar alım yapacak?Kadrolar habire şişiyo,aynı yere her sene kadro açılır mı?Zaten maliye bakanı açıkladı,doğru dedi bence,"her okuyanı devlete alacaz diye bişey yok";4 milyon kişi kpss ye girdi,toplasan 2012 den beri kaç kişi alındı?Önceki senelere baktığımızda zaten görüyosunuz alımlar düşmüş normal olarak,buna isyan etmek bana pek doğru gelmiyor açıkçası.Alternatif iş alanları yaratılmadığı sürece bu isyanlar artarak devam edecektir diye düşünüyorum.Bana kalırsa zaten iibf bölümleri bence toptan kapatılmalıdır ama onu da yapmazlar çünkü en çok öğrenci orda var,gelir kaynakları azalır.Ben 2004 mezunuyum ben yanlış yaptım şu ana kadar hedef koymayarak yolumu çizmeyerek belli bir yol tutturmayarak ve özel sektöre güvenerek ama olsun tecrübe tecrübedir.Şu an bi firmada satış temsilcisiyim keşke daha önce girseymişim daha iyi yerlere gelirmişim ama hiç bir şey için geç değil.Özellikle de yeni okuyan veya yeni mezun olan arkadaşlara sesleniyorum bence alternatif iş alanlarına yönelsinler,biraz dişlerini sıksınlar biraz fedakarlık etsinler bence özel sektörde de çok güzel işler var.Özellikle yeni üni okumaya başlayan arkadaşlar bence daha ilk seneden hedeflerini yönlerini belirleyip şunu yapacam derlerse ülke şartlarını da göz önüne larak tabi çok daha güzel işlere kavuşacak,iyi yerlere geleceklerdir.Özel sektör devlet gibi deil tabi hiç kimse babasının oğlu deil ona kazandırana değer veriyor,sözüm meclisten dışarı ama genelde sırtımı devlete vereyim kafam rahat etsin düşüncesi var,babam anlatıyordu 70-80lerde zorla sokaktan toplanıp memur yapmaya memur dendiğinde burun kıvrılırken şimdi büyük bir değere kavuştu,bu da ülke olarak bence ne kadar aciz bi durumda oluşumuzun gelir durumumuzun gelir adaletsizliğimizin en büyük ispatı.Burda kimseyi suçlamıyorum yanlış anlaşılmasın ben hatayı kendimde görüyorum işlerin bu duruma gelmesinde bu düşünce yapısıyla da daha da kötüye gidecek diye de düşünmüyor değilim.Hakkımızda hepimiz için hayırlısı diyorum,hepimiz emek verdik,okuduk,belki zor şartlarda,belki bazılarımızı anne babamız ne kadar büyük emekler vererek okuttu,o yüzden hepimizin hakkıdır birbirimize saldırmayalım diye düşünüyorum.2001-3001-4001 fark etmez keşke herkes yerleşse ama zor işte,işi buraya kadar bizler getirdik."Adaletsizlikler de var tabi kadro kontenjanlarında hakkımız olan kadrolar için de tabi ki MÜCADELEYE HEP DESTEK TAM DESTEK.Ne gerekiyorsa yapmaya yapalım sesimizi duyuralım...Herkese slmlar...Yolumuz açık olsun...

16. sgzmst

Ödül Puanları:
    28
    evet etkinliği unutmayalım bu akşam başlıyoruz ++++++

17. belinayşe33

belinayşe33 82,56

Ödül Puanları:
    6
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Mersin Ünv.
    Bölüm:
    İşletme
    +

18. nicknick

nicknick Site Müdavimi Mücadele Grubu

Ödül Puanları:
    43
    arkadas twete gelin de yavas yavas isinalim :)))

19. Ser

Ser Üye Mücadele Grubu

Ödül Puanları:
    8
    tag değiştirmemiz lazım bence #buülkedesadeceöğretmenyok gibi bi şey yapalım derim ben böylelikle sadece iibf değil daha örgütlü bir katılım olabilir. mehmet şimşek'in böle bir açıklaması üzerine

Kafkaslı bunu beğendi.
  20. nicknick

nicknick Site Müdavimi Mücadele Grubu

Ödül Puanları:
    43
    sadece ogretmen yok iibf de var olsun bari :)

Sayfayı Paylaş