Her gün bir şeyler yaz...

Serencam

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
İktisat
Ne zaman çok çalışsam sınavım kötü geçer korkuyorum bu önümdeki de öyle olacak stres dozajım had safhada:(

nefarkeder

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Maliye
Bi şarkıyı sevdiğimde tekrar tekrar dinleme huyumdan nefret ediyorum.Hareketli ise çabuk sönüyor ama slow ise melankolinin esiri oluyorum.Bugün de öyle bi gün oldu.Poff

Yagmurzamanı

pencereyi kapama, gök dolabilir içeri...
Eğitim
Lisans
Üni
K.Maraş Sütçü İmam Ünv.
Bölüm
İktisat
Allah ım... SEN bana ışık ol, SEN rehberim ol.. En umutsuz anlarimda sabrım ol, yanimda ol.. Ben vazgecsem de mücadelemden SEN davama yardımcı ol.. Ben acizim, SANA sığınıyorum.. Çaresizim, çarem SEN'sin.. Bana güç ver Ya RABB 'im..

Eğitim
Lİsans Üstü
Üni
Diğer
Bölüm
Diğer
Dönerse senin değildir bumerangtır o :p

Made in Rammstein sözüdür

Serencam

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
İktisat
" çünki hatıralar kuşlar gibi Dal ister konacak."

Serencam

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
İktisat
"Ve Hüznüm'le ben,sevdik birbirimizi; bizi kuşatan dünyayı da sevdik,çünkü Hüznüm'ün müşfik bir kalbi vardı ve benim kalbim de Hüzün sayesinde müşfikti."

Psir

VİP Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
Bugün short ton ve long ton diye iki şey öğrendim. Short ton yaklaşık 907 kg'ma denk geliyor ve Amerika'da kullanılıyor. Long ton ise yaklaşık 1,016 kg'ma denk geliyor ve İngiltere'de kullanılıyor. Bizim Türkiye'de kullandığımız 1000 kg'ma eşit ton ise metrik ton diye adlandırılıyormuş. :ssrtcbya:

Serencam

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
İktisat
"bitti o şiir ,başka mısra gerekmez."

betül t

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Dumlupınar Ünv.
Bölüm
İktisat
"Sana hiçbir zaman gül bahçesi vadetmedim ben. Hiçbir zaman kusursuz bir adalet vadetmedim ve hiçbir zaman huzur ya da mutluluk da vadetmedim. Sana ancak bütün bunlarla savaşma özgürlüğüne kavuşmanda yardımcı olabilirim. Sana sunduğum tek gerçeklik savaşım. Ve sağlıklı olmak, gücünün yettiği kadarıyla, bu savaşımı kabul edip etmemekte özgür olmak demektir. Ben yalan şeyler vadetmedim hiç. Kusursuz güllük gülistanlık bir dünya masalı koca bir yalandır.. üstelik böyle bir dünya çok can sıkıcı bir yer olur."