Her gün bir şeyler yaz...

Fok balıkları çok yalnız

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Sinop Ünv.
Bölüm
Diğer
Allahını seven üzerime iş atsın

ezel28

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Celal Bayar Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Herkes susuyordu..bezmişlerdi artık..
Göğsü parçalayan iki başlı hançer gibiydi nefes alıp vermek .... öyle birikmiş, öyle birikmişti ki herşey...
Susuyordu herkes...gülüyordu biri..
Anlam verilemedi...
- " neden gülüyorsun ?
- " bilmem.... galiba delirmemek için " ...

Aryan

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Çanakkale 18 Mart Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Hayatınızda iyi niyetli olduğunuz halde kaç kez hayal kırıklığı yaşadınız ?? Ya da daha doğrusu hayal kırıklığı yaşamadığınız oldu mu ??

Elifreyyan

Bu da bi imtihandı de geç..
Mücadele Grubu
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
Çok kırılınca kendime küsüyorum. Günlerce konuşmuyorum kendimle. Bileklerini dikine kesmek gibi bir şey bu. Parmaklarındaki sinir uçlarını doğramak gibi..
Ben kırılınca kendime küsüyorum.
Bu çok vahim.

kruvaziyer

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İşletme
Hayatınızda iyi niyetli olduğunuz halde kaç kez hayal kırıklığı yaşadınız ?? Ya da daha doğrusu hayal kırıklığı yaşamadığınız oldu mu ??
Biri bana, evimde balina besliyorum dese inanırım; hiç hayal kırıklığı yaşamadım dese, pek inanmam. Eğer, hayatı akvaryumdaki blr balık gibiyse bunu sadece bir kere düşünürüm.

Bazen denersin kaybedersin, bazen denemezsen başaramazsın. Burada önemli olan kaya gibi sağlam kalmak değil, kaya gibi sağlamlaşmaktır. Bunun için öncelikle kendimize iyi niyetle yaklaşmak daha faydalı olacaktır.

Aryan

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Çanakkale 18 Mart Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Biri bana, evimde balina besliyorum dese inanırım; hiç hayal kırıklığı yaşamadım dese, pek inanmam. Eğer, hayatı akvaryumdaki blr balık gibiyse bunu sadece bir kere düşünürüm.

Bazen denersin kaybedersin, bazen denemezsen başaramazsın. Burada önemli olan kaya gibi sağlam kalmak değil, kaya gibi sağlamlaşmaktır. Bunun için öncelikle kendimize iyi niyetle yaklaşmak daha faydalı olacaktır.
Kaya gibi sağlam!! Yapabilene tebrikler ..