Her gün bir şeyler yaz...

kruvaziyer

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İşletme
Hayatınızda iyi niyetli olduğunuz halde kaç kez hayal kırıklığı yaşadınız ?? Ya da daha doğrusu hayal kırıklığı yaşamadığınız oldu mu ??
Biri bana, evimde balina besliyorum dese inanırım; hiç hayal kırıklığı yaşamadım dese, pek inanmam. Eğer, hayatı akvaryumdaki blr balık gibiyse bunu sadece bir kere düşünürüm.

Bazen denersin kaybedersin, bazen denemezsen başaramazsın. Burada önemli olan kaya gibi sağlam kalmak değil, kaya gibi sağlamlaşmaktır. Bunun için öncelikle kendimize iyi niyetle yaklaşmak daha faydalı olacaktır.

Aryan

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Çanakkale 18 Mart Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Biri bana, evimde balina besliyorum dese inanırım; hiç hayal kırıklığı yaşamadım dese, pek inanmam. Eğer, hayatı akvaryumdaki blr balık gibiyse bunu sadece bir kere düşünürüm.

Bazen denersin kaybedersin, bazen denemezsen başaramazsın. Burada önemli olan kaya gibi sağlam kalmak değil, kaya gibi sağlamlaşmaktır. Bunun için öncelikle kendimize iyi niyetle yaklaşmak daha faydalı olacaktır.
Kaya gibi sağlam!! Yapabilene tebrikler ..

incir reçelim

Kısa bir mola
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
Ne zaman bundan daha kötüsü olmaz dediysem çıtayı bir tık daha yükseltti hayat, var olsun.

incir reçelim

Kısa bir mola
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
2011 falandı. Hayatımda dibi gördüm herhalde bundan kötüsü olamaz dedim. Her sene daha kötüye gittim.
Dibi görmek yıllar geçtikçe kavram olarak insanda göreceli hale geliyor her seferinde dipteyim derken aslında daha dibe gelmediğimizi görüyoruz.

incir reçelim

Kısa bir mola
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
Müfettiş bey güzel diyorsun da. Son 1-2 yıldaki alımları görüyorsundur. Tadımlık ilan veriyorlar. Ve işin ucunda mülakat da var. Öyle olunca bütün şevki kırılıyor insanın.
Haklısın ama pes edince de sonuç ortada. Benimde elendiğim mülakatlar oldu yine de bırakmamak lazım. Hayat mücadele dolu.

Daha iyisini istiyorsan çabalamak lazım. İllaki kamu anlamında değil farklı ticari faaliyette olabilir.

incir reçelim

Kısa bir mola
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
İyiyim senin mesajları gördüm daha iyi oldum. Karstayım tayin verdim sonucunu bekliyorum. Hep bi beklemeyle geçiyor :) Sen neler yapıyosun başkan? Şehir aynı mı?
Eskileri görmek güzel. Baktığım bölgede değişiklik oldu il değişebilir benimde. İşler bu ara sakin rolantide takılıyoruz.

Hayat nasıl oralarda ptt de devam mı ileride de.

Aryan

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Çanakkale 18 Mart Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Çok sevdim .. 6 yıl boyunca kiminle birlikte olduysa bekledim .. koşulsuz bekledim .. belki Birgün sever diye .. kader işte olmayınca olmuyor .. iki gün önce nişanlandı ve gitti bu sefer tamamen gitti başka gitti .. Nerden esti niye bize anlatıyorsun demeyin içim yanıyor .. herkes alıştı 6 yıllık hikayeye siz nasılsa beni tanımıyorsunuz ..

incir reçelim

Kısa bir mola
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
Çok sevdim .. 6 yıl boyunca kiminle birlikte olduysa bekledim .. koşulsuz bekledim .. belki Birgün sever diye .. kader işte olmayınca olmuyor .. iki gün önce nişanlandı ve gitti bu sefer tamamen gitti başka gitti .. Nerden esti niye bize anlatıyorsun demeyin içim yanıyor .. herkes alıştı 6 yıllık hikayeye siz nasılsa beni tanımıyorsunuz ..
Çok sallama kısmetinde olsa olurdu. Boşver 3 gün ağla sızla tutma kendini sonra bir bakmışsın geçmiş.

Ne diyor şair;
Pavyonda tanıdığım bilge bir pezevenk vardı!
Bir sürü insan girer çıkar hayatımızdan hepside ağzımıza sıçar gider, derdi.

Kendini koy verme bağıra bağıra ağla içine atma sonra gelmişine geçmişine saydır rahatlarsın.

Çok açık yazdım ama sana yapılana üzüldüm. bi sigara yakasım geldi onu da kullanmıyorum çıkıp alayım bari.

Aryan

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Çanakkale 18 Mart Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Çok sallama kısmetinde olsa olurdu. Boşver 3 gün ağla sızla tutma kendini sonra bir bakmışsın geçmiş.

Ne diyor şair;
Pavyonda tanıdığım bilge bir pezevenk vardı!
Bir sürü insan girer çıkar hayatımızdan hepside ağzımıza sıçar gider, derdi.

Kendini koy verme bağıra bağıra ağla içine atma sonra gelmişine geçmişine saydır rahatlarsın.

Çok açık yazdım ama sana yapılana üzüldüm. bi sigara yakasım geldi onu da kullanmıyorum çıkıp alayım bari.
Onu da yaptım ağladım ağladım .. ondandır adım huysuza agrefise çıktı canım yandıkça etrafa saldırdım .. geçmedi azizim geçmedi başkasını sevmeyi denedim olmadı olmuyor niye olmuyor ben de bilmiyorum .. benim içesim var da ☺️☺️

Fok balıkları çok yalnız

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Sinop Ünv.
Bölüm
Diğer

incir reçelim

Kısa bir mola
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
Bir arkadaşım var, evlendikten sonra işe girdi, askerden döndükten sonra da okulunu bitirdi. geçen akşam görüştük, baba olmak istiyordu ama bunun için doğru zaman olup olmadığından emin değildi. dostum dedim, senin bu işleyişiyle alakalı bir sorunun yok galiba, senin sorunun sıralamayla. kafana takılan sorunları kronolojiyi bozarak çözmeye çalıştın bugüne kadar ama bir yerde yanlış yaptın. çocuğu en başta yapacaktın. çünkü senin programında da esas programda da çocuk son nokta. haklısın galiba, dedi. bir çay daha söyledik, üçüncü bardaktan sonra beşinciyi değil de dördüncüyü içecek olmanın verdiği o garip hüzünle...

ezel28

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Celal Bayar Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Otobüste amcanın biri 10 tl yi ucunu sivrileştirip kürdan gibi dişlerinin arasını temizledi..şok durumunun verdiği şaşkınlıkla onu izliyordum..ihtirasla ve titizlikle diş aralarındaki parçacıkları temizliyordu...tl nin değer kaybını hiç bu kadar derinden hissetmemiştim ..