HSBC TÜRKİYE GENELİ ALIM

Konu, 'Banka-Bankacılık' kısmında Mustor tarafından paylaşıldı.

1. Mustor

Mustor SMMM/PTT Yetkili Kişi Bölüm Yöneticisi

Ödül Puanları:
    588
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Sakarya Ünv.
    Bölüm:
    İşletme
    [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Bireysel Bankacılık Müşteri Temsilcisi
    (Ref:BPYY-0512)
    [/FONT][TABLE="width: 600, align: center"]
    [TR="class: style14"]
    [TD]
    [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Şehir/Ülke: Türkiye[/FONT]

[/TD]
    [TD]
    [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]İlan Tarihi: 26.12.2013[/FONT]

[/TD]
    [TD]
    [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Personel Sayısı: -[/FONT]

[/TD]
    [/TR]
    [/TABLE]
    [TABLE="width: 600"]
    [TR]
    [TD="width: 10"] [/TD]
    [TD="width: 613"]
    [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Genel Nitelikler:
    [/FONT]
    [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]• Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren İktisadi İdari Bilimler, Mühendislik Fakültesi mezunu veya diğer fakültelerden mezun olup İşletme alanında yüksek lisans sahibi, [/FONT]
    [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]• Tercihen SPK lisans belgesine sahip, [/FONT]
    [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]• Tercihen sözlü ve yazılı iletişim sağlayabilecek düzeyde İngilizce bilgisine sahip, [/FONT]
    [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]• 1986 ve sonrası doğumlu, [/FONT]
    [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]• MS Office uygulamalarına hakim, [/FONT]
    [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecil ettirmiş, [/FONT]
    [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]• Ekonomi ve finans sektörüne ilgi duyan, [/FONT]
    [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]• Finansal verileri yorumlama yeteneğine sahip, [/FONT]
    [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]• İnsan ilişkilerinde başarılı, ikna kabiliyeti yüksek, [/FONT]
    [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]• Analitik düşünme yeteneğine sahip, dinamik, araştırmacı.[/FONT]
    [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][/FONT]
    [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][/FONT][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][/FONT][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]
    [/FONT]
    [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]HSBC’yi Keşfet[/FONT]
    [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Kendini Keşfet[/FONT]
    [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif] [/FONT]
    [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]HSBC Bank yetiştirilmek üzere geleceğin Şube Müdürlerini arıyor...[/FONT]
    [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]HSBC Bank size neler sunuyor?[/FONT]
    [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]• Uluslararası bir bankada iş tecrübesi[/FONT]
    [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]• Bilgi ve deneyim[/FONT]
    [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]• Kapsamlı bir eğitim ve gelişim fırsatı[/FONT]
    [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Yeni Mezun İşe Alım Programımız Tek Amacı[/FONT]
    [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Size Potansiyelini Gerçekleştirme Fırsatı Sunmak[/FONT]
    [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Aramıza katılmak ister misiniz?[/FONT]
    [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]• Bireysel müşterilere, etkili müşteri iletişimi ve mükemmel hizmet kalitesi ile tüm bireysel bankacılık ürün ve hizmetlerini sunmak, [/FONT]
    [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]• Satış sürecini etkin yöneterek, müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerini tespit etmek, [/FONT]
    [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]• Mevcut müşteri ilişkilerinin geliştirilmesi ve potansiyel müşterilerin kazanımında katma değer yaratmak, [/FONT]
    [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]• Müşterilerin ihtiyaç ve taleplerinin tespitini yaparak, müşteri odaklı yaklaşım getirebilmek.[/FONT]
    [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Aldığınız sorumluluklar ve gelişim fırsatları ile potansiyelinizi keşfedecek ve geleceğinizi şekillendirebileceğiniz bu programda geleceğinize dair bir çok sorunuza da cevap bulmuş olacaksınız.[/FONT]
    [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]
    [/FONT]HSBC Bank A.Ş. - Bireysel Bankacılık Müşteri Temsilcisi iş ilanı - Kariyer.net
    [/TD]
    [/TR]
    [/TABLE]

2. rammstein85

rammstein85 Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi Mücadele Grubu

Ödül Puanları:
    368
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Aksaray Ünv.
    Bölüm:
    İşletme
    yaştan ilanları kaçırmaya başladık çanlar benim için çalıyor :(

3. Azizshagrath

Azizshagrath Tonight is the night Mücadele Grubu

Ödül Puanları:
    28
    aynen kardeşim

4. Mustor

Mustor SMMM/PTT Yetkili Kişi Bölüm Yöneticisi

Ödül Puanları:
    588
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Sakarya Ünv.
    Bölüm:
    İşletme
    eskide 27 idi bankada yaş sınırı 28 olmuş bu sene seneye 30 olabilir :D

5. isletmeci1985

isletmeci1985 Firedi'nin Kabusu Mücadele Grubu

Ödül Puanları:
    288
    Eğitim:
    Lisans
    Bölüm:
    İşletme
    Karşılıksız büyük bir sevgim(!) var bankalara, bankamatik kartı bile kullanmayarak o sevgiyi veriyorum kendilerine. . İİBF mezunları olarak şu şamarı bir indirsek bankalara ah ah.

İşsiz kalan bütün 85 kuşağı sana en derin sevgilerini sunsun eh es bi siiii. İnşalllah birgün kredi verelim beyefendi vs. ararlar...

6. iibfzede22

iibfzede22 İyi Bilinen Üye

Ödül Puanları:
    28
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Trakya Ünv.
    Bölüm:
    Kamu Yönetimi
    2 senedr kariyernete üyeyim onlarca basvuru yaptım bi tanesinden bile geri dönüş olmadı bitek bana gıcıklıkları

7. Nanick

Nanick VİP Üye Mücadele Grubu

Ödül Puanları:
    238
    Bölüm:
    İşletme
    hsbc çağrı merkezi için yanlış hatırlamıyorsam 4 mülakat bir sınav dan geçirmişti.:)

8. nur35

nur35 İyi Bilinen Üye Mücadele Grubu

Ödül Puanları:
    28
    bu bankalar sınavlara neye göre davet ediyorlar acaba bunca senedir hiç davet gelmedi :)

9. Nanick

Ödül Puanları:
    238
    Bölüm:
    İşletme
    bilmiyorum ki ben ne zaman başvurduğumu bile hatırlamıyrdum. ama yazın genelde arıyorlar. dönem olarak o zaman alım yoğun oluyor galiba.neyse gittik mülakattı sınavdı derken işe kabul edildik. ancak ben inbound diye başvurmuştum sonra işin içine satışta girince ayrıldım:)

10. nur35

Ödül Puanları:
    28
    bankalar çalışma koşulları bakımından hep zordur hiç düşünmedim aslında ama artık başka çare kalmadı keşke olsa diye bakıyorum

11. Nanick

Ödül Puanları:
    238
    Bölüm:
    İşletme
    bende pişman oldum zaten:) en azından sinirlerim dayandığı yere kadar çalışırdım. ancak daha önce de müşteri temsilcisi olarak çalıştım o yüzden tekrar istemedim aynı gergin ortamda olmayı işin içinde satış pazarlama girince zor oluyor

12. nur35

Ödül Puanları:
    28
    iyi yönünden bakarsanız en azından mülakatı geçip işe başladım diyebilme şansınız olmuş :)

Sayfayı Paylaş