ESKİ İLAN HSBC ve Akbank İş İlanları

Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İktisat
Moderatörün son düzenlenenleri:
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İktisat
ziraat harici ben de düşünmüyorum aslında ama şu işsizlikte fena olmaz diyordum.acaba calısma kosulları cok mu kötü ya da burada da 3 ayda bir cift maaş filan yok mu?

Michael Scofield

Admin
Yönetici
Forum Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Bölüm
Maliye
İlanın linkini de ilk mesajınıza ekleyin isterseniz, başlığa gelenler daha kolay ulaşır.

Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İktisat
tamam teşekkür ederim düşünceniz için :)

edalı

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Harran Ünv.
Bölüm
Maliye
böyle bir işsizlikte bunlara da başvuralım ya bence.. işszlik cook kötü

merveeee

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
arkadaşlar ziraat bankası sonuçları ne zaman açıklanır bı tahmininiz var mı?

lisa

İyi Bilinen Üye
ziraat harici ben de düşünmüyorum aslında ama şu işsizlikte fena olmaz diyordum.acaba calısma kosulları cok mu kötü ya da burada da 3 ayda bir cift maaş filan yok mu?
bankalarda tazminat olayı var malesef. daha iyi bi iş bulup çıktığın zaman tazminat ödemek zorunda kalıyosun. o yüzden başvururken iki kere düşünmek lazım.

Eğitim
Lisans
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
Maliye
arkadaşlar 6 yıl bankacılık yaptım zor kurtuldum bankaları son tercih olarak düşünün bence (tabiki işşizlikten iyidir) özellikle pazarlama bölümlerini tavsiye etmiyorum.

HoRoZ'28

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Pamukkale Ünv.
Bölüm
İktisat
Sizleri anlamıyorum arkadaşlar hem işsizlikten yakınıyorsunuz hemde bankaları önermiyorum şöyle böyle diyorsunuz kusura bakmayın ama kimse iibfden mezun olup yurt dışında masterlar yapıp şirketlerin plazalarında sadece yöneticilik olarak çalışmıyor.Ülkede ki hali aynı pencereden takip ediyoruz ve dediklerinize hayretle şaşırıyorum. Bu devirde böyle imkanlar verip günümüz şartlarının üstünde maaş veren başka köleleştirmeyen emperyalizme ayak uydurmayan bir firma göstersenize bana. Başıma herkes genel müdür olmuş vay halimize kimse kusura bakmasında eziyet çekmeden sıkıntı stres yaşamadan ekmek kazanılmıyor bu ülkede. Boş boş oturmaktansa çalışın ben 1 yıldır sektördeyim 1 yılda 2 teklif aldım başka firmalardan şimdi tek belge spk kaldı 1 yıl içinde düzey 1i bile alsam aç kalma durumum kalmaz ama sizlere ayıp ya 1200 maaş diyorsunuz ama yanında setcardı primi kasa tazminatını unutuyorsunuz satış her sektörde var ama gözünüzü seveyim Türkiyede böyle imkanları veren başka firma yokken (3-4 yıl sonra yetki aldığınızda 2 bini geçiyor ücret) işsizlikten yakınmayın beğenmiyorsanız...Bende gişeye bireysele gelen diğer bölüm mezunlarına sövüyor kızıyordum içten içe kardeşlerim işsiz diye. Meğersem mübahmış bize.

Muhti

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Çanakkale 18 Mart Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
Satışın ve pazarlamanın olmadığı sektör kaldı mı yahu?

betimlemeツ

şimdi o değil de!
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
bencede bankaları kucumsemeyin yaş ısı falan girdi. basvurdum almadilar. 5sene sonra terfisi var, transferi var varda var ayrıca gecinilmeyecek olsa istanbulda bankada çalışan arkadaşlarim var gecinemezler vallahi

"Betimleme tapatalktan bildiriyor."

vera

Site Müdavimi
bencede bankaları kucumsemeyin yaş ısı falan girdi. basvurdum almadilar. 5sene sonra terfisi var, transferi var varda var ayrıca gecinilmeyecek olsa istanbulda bankada çalışan arkadaşlarim var gecinemezler vallahi

@betimleme hsbc izmir cagri merkezi icin yas siniri koymamis bi incele istersen eger yakin cevrede oturuosan

betimlemeツ

şimdi o değil de!
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
@betimleme hsbc izmir cagri merkezi icin yas siniri koymamis bi incele istersen eger yakin cevrede oturuosan
izmir çok uzak:( banka defterini şimdilik kapattım. ama belli olmaz