http://4001ciler.blogspot.com/

Konu, 'İİBF Mücadele Forumu' kısmında rammstein85 tarafından paylaşıldı.

1. rammstein85

rammstein85 Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi Mücadele Grubu

Ödül Puanları:
    368
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Aksaray Ünv.
    Bölüm:
    İşletme
  2. isletmeci1985

isletmeci1985 Firedi'nin Kabusu Mücadele Grubu

Ödül Puanları:
    288
    Eğitim:
    Lisans
    Bölüm:
    İşletme
    Akşam hemen İİBF versiyonunu açayım, gmaili olan blogdan anlayanları da ekleyeyim güncel olsun

3. braveheart19

braveheart19 İyi Bilinen Üye

Ödül Puanları:
    28
    zaman tükeniyor...ne yapacaksak yapalım

4. Nanick

Nanick VİP Üye Mücadele Grubu

Ödül Puanları:
    238
    Bölüm:
    İşletme
    Sayın Yetkili
    Bizler 2012 kpss ye girmiş atama bekleyen iibf(iktisat,işletme,maliye,uluslararası ilişkiler...vs)mezunlarıyız.Aldığımız eğitim gereği bazı memurlukları hakkıyla yapabileceğimizi düşünüyoruz.Ancak 4001 kodunu savunan arkadaşlarımız bizim 60 – 70 gibi komik ve aslı olmayan puanlarla atandığımızı iddia etmektedirler.Geçtiğimiz Kasım ayında 3 atamamız yapılmasına rağmen çoğunluk taban 83-84 bandında kalmıştır.4001 kodunu savunan ve tek kozu aldığı puanı olan bu arkadaşlarımız hakkımız olan ve kendisinin alakası ilgisi olmayan kadroları sadece kendi bölümüyle ilgisi ataması yapılana kadar geçici bir basamak olarak görmektedirler.Örnek vermek gerekirse Maliye Bakanlığına iktisat,muhasebe,finans dersini görmüş;Sosyal Güvenlik Kurumuna,sosyal güvenlik hukuku dersini görmüş bir iibf linin yerine matematik,fizil,mühendislik eğitimi almış bir 4001 savunucusunun atanması ne kadar adildir ve buraya atanan bu arkadaşlarımız bu kurumlarda çalışma isteğinde ne kadar samimidir.Şunu da özellikle belirtmek istiyorum kpss de yüksek puan almak tek başına yeterlimidir?Alınan eğitimin sahip olunan niteliklerin hiç mi önemi yoktur.

arkadaşlar şöyle bir metin yazdım.metin içerisinde verdiğim kurum isimlerini göndericeğimiz yere göre değiştirebiliriz,beğenmediğiniz ya da eklemek isteğiniz bir şey varsa söyleyin,şimdilik elimden gelen bu

Sedat ve AZAZEL bunu beğendi.
  5. isletmeci1985

isletmeci1985 Firedi'nin Kabusu Mücadele Grubu

Ödül Puanları:
    288
    Eğitim:
    Lisans
    Bölüm:
    İşletme
    Şöyle bir düzenleme yaptım naçizane (imla ve ufak rötuşlar)

Sayın Yetkili;

Bizler 2012 KPSS'ye girmiş ve atama bekleyen İİBF(iktisat,işletme,maliye, kamu yönetimi, ekonometri, çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri, uluslararası ilişkiler) mezunlarıyız.Aldığımız eğitim gereği (muhasebe, hukuk, yönetim bilimleri gibi dersler) memurlukları hakkıyla yapacağımızı düşünüyoruz.Ancak 4001 kodunu savunanlar İİBF mezunlarının 60 – 70 gibi puanlarla atandığını iddia etmektedirler. Oysaki bu iddialar asılsızdır.Geçtiğimiz Kasım ayında (2013/2 alımları) bu atama dahil 3 atamada sadece 2900 kadronun gelmesinin etkisiyle atanma puanları 83-84 bandında kalmıştır.4001 kodunu savunan ve tek kozu aldığı puanı olanlar; hakkımız olan ve aldıkları eğitimle (fiizk, kimya, biyoloji,su ürünleri, at antrenörlüğü gibi bölümler) ilgisi olmayan kadroları sadece kendi bölümüyle ilgisi ataması yapılana kadar geçici bir basamak olarak görmektedirler.Örnek vermek gerekirse Maliye Bakanlığına iktisat,muhasebe,finans dersini görmüş;Sosyal Güvenlik Kurumuna,sosyal güvenlik hukuku dersini görmüş bir iibf linin yerine matematik,fizik, mühendislik eğitimi almış bir 4001 savunucusunun atanması ne kadar adildir ve buraya atanan bu arkadaşlarımız bu kurumlarda çalışma isteğinde ne kadar samimi olabilir? Yakın geçmişte bakanımızın da sitem ettiği İŞKUR istifalarının tek nedeni kurumları öğretmenlik kadrosu alana kadar birer basamak olarak gören zihniyettir.

KPSS'de puan almak tek başına yeterli midir? Kadrolara personel alımında memurluğa uygun olarak alınmış eğitimin ve sahip olunan vasıfların dikkate alınmasını rica eder, Genel "İdari" Hizmetler kadrolarına bu kadroya uygun eğitim almış beceri kazanmış İktisadi ve İdari Bilimler mezunlarının alınması konusunda gereğinin yapılmasını arz ederiz.

glcnbrn bunu beğendi.
  6. Sedat

Sedat % 100 Mücadele Grubu

Ödül Puanları:
    158
    aslinda mailler guncelse guzel calisma olmus kullanilabilir.

GSmart Maya M1 v2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. Nanick

Nanick VİP Üye Mücadele Grubu

Ödül Puanları:
    238
    Bölüm:
    İşletme

birkaç yerde noktalama işaretlerini unutmuşum.bi yerde de mi yi ayırmayı unutmuşum.düzeltme için teşekkürler

Sayfayı Paylaş