Hükümet İİBF ye neden bu kadar duyarsız

Konu, 'İİBF Mücadele Forumu' kısmında Tgb06 tarafından paylaşıldı.

1. Tgb06

Tgb06 Admin Yetkili Kişi Forum Yöneticisi

Ödül Puanları:
    238
    Bölüm:
    İktisat
    Arkadaşlar defalarca konuşulduğu üzere amaç siyaset değil istenilen kadroya ulaşmak. Bu forumda bu konuların konuşulmasına izin verilmemesine rağmen maalesef diğer nette arkadaşlarımız çok ağır ithamlarda bulunuyorlar. Yok sandıkta görüşeceğiz, yok siz koyunlar hala oy verin... ki onların da artık İİBF li olmadığını düşünüyorum. Amaç karalama kampanyası gibi. Bunun önüne nasıl geçilir bilmiyorum ama diğer netin özellikle hükümet tabanında takip edildiği biliniyor.

Başka bir konu twitter da düzgün twet atamıyoruz. Mehmet Şimşek hiçbir şekilde twetlere karşılık vermiyor olabilir ama bazen arkadaşlarımız sanki nefret kusuyor gibi ağır konuşmaya başlıyorlar. Aynı zamanda Faruk çelik içinde yapılıyor bu. Bu dönem güzel işler yapılıyor hükümet yanlısı kanallara haber olundu ama hala bir bürokrattan olumlu biz söz alamadık.

Daha öncede gündeme gelmişti lütfen aynı şehirdeki arkadaşlar toplansın ve Ak parti il başkanlığını ziyaret etsin. İlgilenmeyecekler diye bir konu yok 3 kişi 5 kişi de olsa sorunları anlatın. Bir dosyamız var onu da bırakabilirsiniz. Bu daha da faydalı olacaktır.

dpuzede, Serkan ve Yelken bunu beğendi.
  2. Michael Scofield

Michael Scofield Admin Yetkili Kişi Forum Yöneticisi

Ödül Puanları:
    138
    Eğitim:
    Lisans
    Bölüm:
    Maliye
    Zaten bu yapılmaya çalışılıyor ama il grupları maalesef toplanamadığı için 3-5 kişi de olsa gidilemiyor.

3. EcLipse

EcLipse İyi Bilinen Üye

Ödül Puanları:
    28
    Bence yılların deneyimine sahip siyasetçiler 2-3 tane karşıt görüşlü insana itibar edip pire için yorgan yakmazlar. Gayet güzel dikkat çektik önemli olan buna devam etmek ve yılmadan mücadeleye devam etmek.

Sayfayı Paylaş