İÇİŞLERİ 500 KADROYU PAYLAŞTIRMIŞ!...

mavad

Aktif Üye
Mücadele Grubu
Aldığım duyuma göre 500 alacak ve yarısı bizim
dhmi hepsi iibf
ne kadar doğru bilinmez ama ...
bir duyum

mavad

Aktif Üye
Mücadele Grubu
memurlar nette lisans forumunda biri yazmış
kendinden emin gibi

mavad

Aktif Üye
Mücadele Grubu
sgk yok
maliye yok
meb 4001 alacakmış
göç yok

mavad

Aktif Üye
Mücadele Grubu
bunlar doğruysa kurumların önlisans sevdası bitti demektir

vahican85

Site Müdavimi
Kadrolu Üye
keşke DHMİ yi vereceklerine maliyeyi verselermiş. neden mi dhmi nin bize geçmesi bir yandan iyi birşey ama yüksek iibf puanlılarının ve de herhangi bir kurumdaçalışan yüksek iibflilerin buralara saldırması demek. bu iyi bir şey değil yani.

vahican85

Site Müdavimi
Kadrolu Üye
şunu söyliyim sgk yok olduğunu az çok biliyoz ama diğerleri hakkında sallamış resmen bence maliye yok demiş bırttt inanmayın daha talepler dün bitti hemen nasıl dpb dağılımı yapmış delifişek midir nedir adı üstünde delidir ne yapsa yeridir...

mavad

Aktif Üye
Mücadele Grubu
kurumlar resmen o. çocuğu oldular bir o tarafa bir bu tarafa
başını da maliye çekiyor

23 haziran gelse de bitse bu çile artık

mehmet_1303

~YNWA~
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
İktisat
Arkadaslar bize en iyi durumda max. En kötü durumda min. Ne gelir? Ben dbp dagilim sayisindan pek anlamam açıkçası

mehmet tek mağdur sen deilsin kaldı ki ptt de çalışıyorsun burda 800 kadro bana yeter ben atanayim gerisi boş muhabbetti yapıp duruyorsun bilgin tecrüben yoksa sadece takip et senin aptal yorumlarını görmek istemiyoruz

mehmet_1303

~YNWA~
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
İktisat
mehmet tek mağdur sen deilsin kaldı ki ptt de çalışıyorsun burda 800 kadro bana yeter ben atanayim gerisi boş muhabbetti yapıp duruyorsun bilgin tecrüben yoksa sadece takip et senin aptal yorumlarını görmek istemiyoruz
Salak salak konusma ben nerde demisim 800 kadro gelsin ben atanayim gerisi bos diye. Ben en basindan beri hep diyorum 1500-2000 gelsin diye. Ayrica nerde çalıştığım seni ne ilgilendirir. Evet tecrübem yok çünkü bu sinava senin gibi 10 kez girmis degilim maalesef sadece 1 kez girdim o kadar. Hem karamsar tablo cizerseniz 800 e razi olan birinede laf söylemek dogru olmaz. Insanlar burda kotunun iyisine razi duruma gelmis vaziyette

vahican85

Site Müdavimi
Kadrolu Üye
Mavad arkadaşım beni yanlış anlama lütfen senin iyi niyetinle öğrendiğin bir bilgiyi bizlere paylaşarak bizi bilgilendirmek amacın bundan şühem yok. ama bu tür başlıklar birbirimiz arasında gerginliğe yol açmaktan başka birşeye yaramıyor. birkaç gereksizin bir yerde birşey paylaşmasına kulak asmayalım 0 4001 gurubu kadar ben hayatımda ciddiyetsiz gereksiz bir gurup görmedim adamların niklerine bakarsan ciddiyetsizliği görebilir sin. sözümü yanlış anlama kardeşim ortam zaten gergin olduğu için bu sözlerimi iyi niyetimden söylüyorum.

vahican85

Site Müdavimi
Kadrolu Üye
Salak salak konusma ben nerde demisim 800 kadro gelsin ben atanayim gerisi bos diye. Ben en basindan beri hep diyorum 1500-2000 gelsin diye. Ayrica nerde çalıştığım seni ne ilgilendirir. Evet tecrübem yok çünkü bu sinava senin gibi 10 kez girmis degilim maalesef sadece 1 kez girdim o kadar. Hem karamsar tablo cizerseniz 800 e razi olan birinede laf söylemek dogru olmaz. Insanlar burda kotunun iyisine razi duruma gelmis vaziyette
aynen senin dediğini hiç duymadım. ben de su cümleyi kullandım 750-800 kadro gelirse ve parantez içinde (gönlümden geçen daha fazlasını istemek diyerek) durumum ne olur diye ortağıma laf söylemeyin...

mehmet_1303

~YNWA~
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
İktisat
aynen senin dediğini hiç duymadım. ben de su cümleyi kullandım 750-800 kadro gelirse ve parantez içinde (gönlümden geçen daha fazlasını istemek diyerek) durumum ne olur diye ortağıma laf söylemeyin...
Ortak salla sunu bosver. Hem burda felaket tellalligi yapiyolar hemde millet 800 e razi olunca laf yapiyolar. Ben hicbir zaman 3 haneliye razi olmadim (sanki isime yariyomus gibi niye olayim ki zaten). Insanlar artik gercekci olup önünü görmek istiyo çünkü artik son virajdayiz. Bi silence mi nedir tahminimce 80 li bi arkadas.o zaman sorarim o 80 lilere niye kendilerine yetcek kadroyu istiyolarda 75 puanlilara yetcek kadroyu istemiyorlar mesela ortaligi niye 15000 kadro isteriz diye yirtmiyolar? Çünkü onlarda artik durumun farkında ve o kadronun gelmeyecegini bildigi icin onlarda sadece kendilerini düşünüyorlar diyo muyuz biz?

luis1907

VİP Üye
Kadrolu Üye
Bölüm
İktisat
bulurum taş çatlama 700 gelir o da İçişleri İİBF ise