İçişleri Bakanlığı Nüfus Genel Müdürlüğü Alım İlanı

Eğitim
Lisans
Üni
Çanakkale 18 Mart Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Bu alımı bekleyen bir benim galiba. Hiçbir yerde konuyla ilgili doğru düzgün yorum yapan bile yok:uzgnm:

Eğitim
Lisans
Üni
Çanakkale 18 Mart Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Biz yaşlanınca açıklarsın artık. Bekle sen daha...

Game Over

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Atatürk Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
İçişleri, sözleşmeli büro personeli sonuçlarını açıkladı
İçişleri Bakanlığı, 4/B sözleşmeli büro personeli giriş sınav sonuç listesini açıkladı.

Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
içişleri mi işkur mu değerli arkadaşlar? (içişleri il içi, işkur il dışı ama memleket)

Game Over

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Atatürk Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
içişleri mi işkur mu değerli arkadaşlar? (içişleri il içi, işkur il dışı ama memleket)
Hocam ikisi de statü ve ünvan olarak aynı. İş yükü de hemen hemen aynı sayılır İşkur biraz daha nüfus a göre rahat ve daha az yogun olur. Hangisinde kira vermeyeceksen Orayı tercih ver bence.

Gs21gs

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Çukurova Ünv.
Bölüm
İşletme
Hocam bn ptt de il dışındayım valla ayı zor geçiyorm onun için kendi ilinizde çalışmanız daha iyi bnce ama yine de karar sizin

Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
Hocam ikisi de statü ve ünvan olarak aynı. İş yükü de hemen hemen aynı sayılır İşkur biraz daha nüfus a göre rahat ve daha az yogun olur. Hangisinde kira vermeyeceksen Orayı tercih ver bence.
Çok teşekkürler hocam :) , işkur seçersem memlekt de olsa kira verecem, artı eşya,fatura,yemek vs. derdi. içişlerini seçecem gibi duruyo

Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
Hocam bn ptt de il dışındayım valla ayı zor geçiyorm onun için kendi ilinizde çalışmanız daha iyi bnce ama yine de karar sizin
Çok teşekkürler hocam :) il dışı çalışanların yorumları çok önemli benim için, içişlerini seçecem gibi :harika:

Game Over

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Atatürk Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Çok teşekkürler hocam :) , işkur seçersem memlekt de olsa kira verecem, artı eşya,fatura,yemek vs. derdi. içişlerini seçecem gibi duruyo
Rica ederim. Hocam o zaman kesinlikle nüfus inan ki her ay 1-1,5 milyar cebinde kalır. Kira , faturalar , mutfak masrafı derken yazık günah.