İcra Katipliği Süreci [TEK BAŞLIK]

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
Başvurular başladı süreci buradan takip edelim...

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
2-) Başvuru Yeri ve Gerekli Belgeler
Adaylar 20 - 31 Ocak 2014 tarihleri arasında;
a) İcra kâtipliği sınavı başvuru formu,
b) Diploma veya mezuniyet belgesinin ya da öğrenim yabancı ülkede yapılmış ise denklik belgesinin aslı, kurumca veya belgenin verildiği yer yüksek öğretim kurumunca onaylanmış örneği,
c) KPSS-2012 sınav sonuç belgesi,
d) Örgün eğitim yoluyla verilen bilgisayar ya da daktilografi dersini başarı ile tamamladığına ilişkin belge veya Millî Eğitim Bakanlığınca onaylı ya da kamu kurum ve kuruluşlarınca düzenlenen kurslardan alınmış daktilo veya bilgisayar sertifikası
ile birlikte sınav birimlerine veya sınav evrakının ilgili sınav birimine gönderilmesi için mahalli Cumhuriyet başsavcılıklarına müracaat edeceklerdir. Mahalli Cumhuriyet başsavcılıkları aracı kılınarak sunulacak başvuru evrakı, masrafı ilgilisinden alınmak suretiyle aynı gün acele postayla (APS) ilgili sınav birimine gönderilecektir.
Adaylar, sadece bir sınav biriminin yapacağı sınava başvurabileceklerdir. Birden fazla sınav birimine başvurulması durumunda başvurular geçersiz sayılacak, sınav kazanılmış olsa dahi bu şekilde sınava girenlerin atamaları yapılmayacaktır.

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
gençlik buna illa bizzat gidip mi başvurmamız gerekiyor başkasını yollasak olmuyor mu bilginiz var mı

HoRoZ'28

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Pamukkale Ünv.
Bölüm
İktisat
Ya ben trabzona başvurmak istiyorumda trabzonlular giresunluları sevmez ki torpil bulsam nolcak kafadan eleniyorum zaten :D her il alımı olsaydı infaz korumaya bile başvururdum ama böyle mesleklerde de seçiciyim açıkcası

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
Ya ben trabzona başvurmak istiyorumda trabzonlular giresunluları sevmez ki torpil bulsam nolcak kafadan eleniyorum zaten :D her il alımı olsaydı infaz korumaya bile başvururdum ama böyle mesleklerde de seçiciyim açıkcası
=))

Eğitim
Lİsans Üstü
Üni
Diğer
Bölüm
Diğer
76.5 puan ile sıralamaya kalabilir miyim acaba

Serkan

Site Müdavimi
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
ÇEKO
Q klavye kabul edilecekmi acaba

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

samyelialttantire43

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
kendi ilindeki mahalli cumhuriyet savcılığına başvuracaksın zaten onlarda senden kargo ücreti alıp senin adına gönderecekler olay bu

Tgb06

VİP Üye
Kadrolu Üye
Bölüm
İktisat
imlalı olması iyi olmadı kendine gerçekten güvenenler için iyi fırsat maaş da iyi

elif_glts

VİP Üye
Mücadele Grubu
imla bir de elimzide metinlerin olmaması kötü oldu keşke ilanla beraber verselerdi

enerji

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
Konya 28 kişi alacak, 28*20=560 kişi uygulamalı sınava girecek. En yüksek yazan 84 kişi mülakata kalacak, mülakat sonucu sözlü puanlar hesaplanınca kpssp3 puanı (p93 ve p94 de var) + sözlü mülakat puanı /2 = aritmetik puan hesaplanacak. Bu puana göre 84 kişi sıralanacak. Ancaaaaaaakkk hukuk lisans, adalet myo ve adalet programı mezunları kendi aralarında, geriye kalan bütün bölümler ise kendi aralarında sıralamaya tabii olacak. Yani hukukçuların en düşük puanından sonra diğer bölümlerin en yüksek puanı başlayacak. Böyle olunca Konya'nın alacağı 28 kişi arasına girmem epey zor. Çünkü mülakata kalan 84 kişiden hukukçuların sayısı 28'i bulursa kadroya onlar atanıyor. Ama yine de başvuracağım. : )

Tgb06

VİP Üye
Kadrolu Üye
Bölüm
İktisat
adalet myo neyse de bir hukukcunun bu işe başvurması ilginç. çoğu da kendine yakıştıramaz bence

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
başvuranlar nerede

incir reçelim

Forbidden Zone
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
adalet myo neyse de bir hukukcunun bu işe başvurması ilginç. çoğu da kendine yakıştıramaz bence

maalesef öyle değil icra müdür yardımcısı var tanıdığım hukuk mezunu...