ihsli olup ptt dışında bankadan kredi ceken oldu mu

Eğitim
Lisans
Üni
Afyon Kocatepe Ünv.
Bölüm
Diğer
:uzgnm::agla:Evleniyorum ve acil 30 bine ihtiyacim var... ptt faiz oranlari yuksek geliyor... bana yardimci olacak bankaci arkadas var mi... hangi bankanin ihtiyac kredisi faizleri düşük... hangi bankalara sorsam pazartesi... yuksek faiz vermek istemiyorum... yardım

mehmet_1303

~YNWA~
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
İktisat
eğer ptt çalısanıysan vakıf bankı tercih et derim ama o da tek seferde 30.000 verir mi bilemem. aktifbank ve denizbanktan ise tamamen uzak dur. ama yok eğer ptt çalısanı değilsen diğer bankaları bankacı arkadaslara sor derim

mehmet_1303

~YNWA~
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
İktisat
Bu arada ING Bank'ı söylemeyi de unuttum o da iyidir tavsiye ederim :)

Eğitim
Lisans
Üni
Afyon Kocatepe Ünv.
Bölüm
Diğer
Pardon eksik geldi 30 bin nEden vermiyor bankalar... biz gayet 20 bin krediyi rahat veriyoruz

Eğitim
Ön Lisans
Bölüm
Lojistik Yönetimi
30 da verir 40 da verir, yeterki kredi puanınızda bir sıkıntı olmasın.
vakıfbanktan 18 bin askerlik kredisi kullandım 18 dakika sürmedi işlemler :) vakıftan kredi çekmenin güzel tarafı maaştan kesiliyor direkt, uğraşmıyorsun. Ptt'nin de zaman zaman güzel oranları oluyor, bankalarda şimdi biraz yükseldi aylık 1.10-1.12 bandında. bir kaç yere sorarak almakta fayda var.

Eğitim
Lisans
Üni
Afyon Kocatepe Ünv.
Bölüm
Diğer
Ne slklntll bir durum biZ ihsliyiz diye kadrolu olan memur arkadasim sana o kredi onaylanmaz dedi... sacmaliyor iste benim odemelerim duzenli 1613 kkb puanim devlet sirketindeyim daha ne olsun...