ihslinin istifa sureci

Eğitim
Lisans
Üni
Afyon Kocatepe Ünv.
Bölüm
Diğer
Slm arkadaslar gelecek hafta itibariyle istifa etmek istiyorum.. istifa surecinin nasil oldugunu bilen var mi

hrnchn

atanmak yada atanamamak işte bütün mesele bu
Bölüm
İktisat
Istifa dilekceni mudurune yazarsin o da insan kaynaklarina gonderirir.insan kaynaklari da belli bi sure icerisinde(en fazla 1 ay diye biliyorum) onaylar belli bir cikis tarihi verirler sana o tarih geldigindede isten ayrilirsin .

Eğitim
Lisans
Üni
Afyon Kocatepe Ünv.
Bölüm
Diğer
Bilgilendirmen icin sagol... birsey daha sorucam.. ben pazartesi vericem ama 10 gun sonra ayrilmam gerek... bunu belirtip o tarihte cikis vermeseler nasil olacak

ÇayÇayÇay

Çay Varsa Huzur Var
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
Yerine buradan bir tane kişi buluyorsun, müdürünle konuşup oyuncu değişikliği yapıyorsun hem sen mutlu oluyorsun hem müdürün hem de o bulduğun kişi ;) :) :)

hrnchn

atanmak yada atanamamak işte bütün mesele bu
Bölüm
İktisat
Bilgilendirmen icin sagol... birsey daha sorucam.. ben pazartesi vericem ama 10 gun sonra ayrilmam gerek... bunu belirtip o tarihte cikis vermeseler nasil olacak
Vermeme gibi bi haklari var. Konusun insan kaynaklariyla burdan cikis almadan diger yerde ise baslayamazsin. Onunda cozumu var ihbar suresinin ucretini odersin o da bir brut maas yapar odedigin zaman ertesi gun ise gelmezsin.tabi bu normal ssk lilarda gecerlidir bankadan biliyorum ptt de aynisini mi yapiyor bilmiyorum.insan kaynaklarini ara sor

kpssmagduru

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Özel değilse nedenini söyleyebilirmisin?bende ptt istiorum kötüyse tercih etmim çalışacak başkası gider belki.

Eğitim
Lisans
Üni
Afyon Kocatepe Ünv.
Bölüm
Diğer
Ben matemetikciyim ozel derslerden daha fazla kazaniyorum seneye ogrenci sayim fazla ikisi bir arada zor.. boylelikle kpss hazirlanirim ptt ile cok zor

Eğitim
Lisans
Üni
Afyon Kocatepe Ünv.
Bölüm
Diğer
Bu arada ihbar sureci ney... bize verdikleri pesin maas mi