İhtiyaç Akademi öğrencisi aranıyor!!!!

Eğitim
Lisans
Üni
Süleyman Demirel Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
İhtiyaç Akademi öğrencisi aranıyor!!!!

Yelken

Admin
Yönetici
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Afyon Kocatepe Ünv.
Bölüm
İktisat
eski öğrencisiyim ne oldukı

Eğitim
Lisans
Üni
Süleyman Demirel Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
2013 de tahmini sorular diye bir kitapçık yayınlamış kitapçığı incelediysen çıkar dediği soruların hepsi çıkmış. 2014 te de çıkacakmış ama sadece kendi öğrencilerine veriyorlarmış. O kitapçığı bulsak burda paylaşsak herkes için faydalı olur.

Yelken

Admin
Yönetici
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Afyon Kocatepe Ünv.
Bölüm
İktisat
2013 de tahmini sorular diye bir kitapçık yayınlamış kitapçığı incelediysen çıkar dediği soruların hepsi çıkmış. 2014 te de çıkacakmış ama sadece kendi öğrencilerine veriyorlarmış. O kitapçığı bulsak burda paylaşsak herkes için faydalı olur.
bu sene faydası olacak bır calısmaa degıldır bence cemaat ayagı vardı daha once ama artık yok duyumları yersız olacaktır ama bulursam haberdar ederım

Yelken

Admin
Yönetici
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Afyon Kocatepe Ünv.
Bölüm
İktisat
ihtiyac boyle yayınları bu adreste yayınlıyor yenısı cıkarsa yayınlanacaktır

Eğitim
Lisans
Üni
Süleyman Demirel Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
sadece öğrencilerimize vereceğiz dediler. 2013 de çıkar dedikleri birçok soru çıkmış

sevil

İyi Bilinen Üye
Bölüm
Maliye
ben şu an ihtiyaçtayım ama oyle bi duyum yok arkadaşlar

Kafkaslı

Üyeliği İptal Edildi
@periiibf gençlik liderliği için sen de mülakata girmiştin değil mi? Kazandın mı mülakatı, başladın mı?

Yelken

Admin
Yönetici
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Afyon Kocatepe Ünv.
Bölüm
İktisat
sadece öğrencilerimize vereceğiz dediler. 2013 de çıkar dedikleri birçok soru çıkmış
öyle sorular sılsılesi vermezler yahu yapmayın mumkun degıl boyle bırsey oncekı senelerde bu yukardakı tahmın kıtapcıgını cıkardılar sınava cok yakın cıkıyor onlarda bu yukardakı 2013u 1 temmuzda cıkarmıslardı mesela. elden sadece ogrencılere verıyorrlar basılmıs halını ama nettede yayınlıyorlar boyle bir evraktr. cıkacak dediği konular bunlar ama detayı ama değil onuda ösym bılır yanı beklemeyın oyle bır kıtapcık ama bunun gıbı bır tahmın kıtapcıgı gelecektır buyuk olasılıkla.

ben şu an ihtiyaçtayım ama oyle bi duyum yok arkadaşlar
hangı ıhtıyactasınız ben 2012 de gıttım ıhtıyaca merkezdeydım kızılayda hıc memnun kalmadık hocalar komple dısardandı neredeyse dandınıydı hala oyle mı kı :)

Yelken

Admin
Yönetici
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Afyon Kocatepe Ünv.
Bölüm
İktisat
bu sene ihtiyaç akademiye gittim ama alan grubu için hocam.bişey mi soracaksınız?
arkadas tahmını sorular dıye bır yayın cıkaracaklarmıs dıye duymus var mı oyle bır duyumunuz.

Eğitim
Lisans
Üni
Süleyman Demirel Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
ben ihtiyaç akademiyi dün aradım bir iki gün içinde çıkacak ama sadece öğrencilerimize vereceğiz dediler. adamlar nokta atışı tarzında bir kitapçık yayınlamışlar geçen sene. bu sene de aynısını yayınlayacaklar.

vera

Site Müdavimi
arkadas tahmını sorular dıye bır yayın cıkaracaklarmıs dıye duymus var mı oyle bır duyumunuz.
arkadaşım ihtiyaç akademide çalışıyor çıkacakmış öyle bi yayın geç kaldı tabi de şu kadar soru tutturduk diyebilmek adınaymış:)

GT-I8160 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Eğitim
Lisans
Üni
Süleyman Demirel Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Benim ricam eline ihtiyacın 2014 kpss tahmini sorular kitapçığı geçen arkadaşlar burada yayınlasın. (2013 kitapçığını inceledim burdan soru çıkar demiş mesela fonksiyonlar mesela eoka sorusu ki ayrıntı bir soruydu onca bilgi varken adamlar bunu yazmış tabii cemaat olayı boyut değiştirdi ama yinede incelemekte bir yarar vardır diye düşünüyorum.)

Eğitim
Lisans
Üni
Süleyman Demirel Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
@periiibf gençlik liderliği için sen de mülakata girmiştin değil mi? Kazandın mı mülakatı, başladın mı?
hayır kazanamadım puanın yüksek (80,239 un neresi yüksekse) atanırsın işi bırakırsın dediler almadılar sağolsunlar

vahican85

Site Müdavimi
Kadrolu Üye
ihtiyacın türkiye geneli sorularını çözün derim. nokta atışını orda yapıyor. 2012 de birebir olmasa da tg lerinde çıkan sorularla benzer soruları paylaşmışlardı. şu ana kadar 12 tanesini nette verdiler... genel kültür soruları güzel

Yelken

Admin
Yönetici
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Afyon Kocatepe Ünv.
Bölüm
İktisat
hadı bakalım elıne gecen bırılerı haberdar etsın burayıda.