ihtiyaç duymadığınız ürünlerinizi açık arttırma ile satışa çıkaralım ......

samyelialttantire43

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
kazancını iibf yardım derneğine aktaralım ne dersiniz

misal benim elimde x marka ( özelliklerini fotolarını paylaştığım ) bir fotoğraf makinesi var burdan satışa çıkarıyorum gelen parayı iibfl yardım kampanyasına aktarıyorum
veya sen ihtiyaç duymadığın malına karşılık ben ihtiyaç duymadığım malı sana öneriyorum anlaşırsan karşılık lı değiş tokuş yapıyoruz

sadece iibf yardım kampanyası katıkı veya siteyi canlandırma açısından bir fikir ne dersiniz ??

samyelialttantire43

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
elinde parası olmayan ama kullanmadığı bir ürününü katkı sağlaması amacıyla verebilecek arkadaşlar da böyle yardımcı olmuş olabilir

1985

Firedi'nin Kabusu
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Dernek ne yapar ne eder ne yer ne içer görmedik daha bir faaliyetlerini.Siteye harcayalım.

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
güzel olur hocam

LUFFY

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Karadeniz Teknik Ünv.
Bölüm
İşletme
güzl olrda toplm olarak güven sornu çektğmzden insnlr yanaşır inş bu aktiviteye

HoRoZ'28

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Pamukkale Ünv.
Bölüm
İktisat
Sahibinden.coma koyulur en kötü orada resimler paylaşılır fiyatıda belirlenir get ile satın alınabilir alacaklar için PTT kargo ile eline ulaşır ürün açar bakar sağlamsa alır parayı ptt kargocuya verir parası ptt hesabına yatar temiz ben bi kaç telefon sattım o şekil eski telefonlarımı zamanında.

samyelialttantire43

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
Sahibinden.coma koyulur en kötü orada resimler paylaşılır fiyatıda belirlenir get ile satın alınabilir alacaklar için PTT kargo ile eline ulaşır ürün açar bakar sağlamsa alır parayı ptt kargocuya verir parası ptt hesabına yatar temiz ben bi kaç telefon sattım o şekil eski telefonlarımı zamanında.
siteyi ve yardım kampanyasını bir şekil canladırmamız gerekiyor benimkisi bir fikir ama neden olmasın şimdi benim x ürününe ihtiyacım var sende o üründen var ama ihtiyacın yok site üzerinden ikimiz buluşuyoruz ve sen o malı bana satıyorsun kazandığın paranın ya bir kısmını otomatik yardım kampanyasına aktarmış oluyorsun

Serkan

Site Müdavimi
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
ÇEKO
Forum Sistemine ait bir ilan yeri yapılabilir. Bunun tam olarak istediğimiz şekilde olması için uğraşırım.

Mücadele grubunun maddi olarak desteklenmesi gerektiğine bende katılıyorum. Site olarak destekleyeceğiz. Daha yolun başındayız zamanla bu katkı görülmeye başlar diye düşünüyorum.

En büyük eksiğimiz buzamana kadar bu çalışmaları yapmamış olmak...

samyelialttantire43

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
Forum Sistemine ait bir ilan yeri yapılabilir. Bunun tam olarak istediğimiz şekilde olması için uğraşırım.

Mücadele grubunun maddi olarak desteklenmesi gerektiğine bende katılıyorum. Site olarak destekleyeceğiz. Daha yolun başındayız zamanla bu katkı görülmeye başlar diye düşünüyorum.

En büyük eksiğimiz buzamana kadar bu çalışmaları yapmamış olmak...
serkan seni takdir ediyorum kısa zamanda güzel işler başardın bu proje bence sitenin tanınmışlığı ve yardım kampanyası açısından büyük fayda sağlayacak

Kardinal

Çare Drogbaydı
Mücadele Grubu
elimde 4421 var 4001 ile takas eder misin ? maliye bakanlığını istiyorumda.