İİBF ailesi olarak Twitter da daha etkin olmalıyız.(350BiN mezun sessiz kalmaz )

Konu, 'İİBF Mücadele Forumu' kısmında cmdn tarafından paylaşıldı.

1. cmdn

cmdn İyi Bilinen Üye Mücadele Grubu

Ödül Puanları:
    28
    Ben biraz geç katıldım İİBFliler.net hareketlerine belki bilmediklerimde vardır.Ancak elimden geleni yapıyorum 2014 kpss bekliyorum.2012 mezunuyum puanım iş yapmaz.Tavsiye olarak ya da bir fikir olarak şunu önermek istiyorum.
    Twiter da etkinlik de yapılıyor biliyorum ancak gündem de kalabilmek için hafta da her gün belli saatlerde bile olsa 5 dakika ayırıp Twitter a girilip en az 10 paylaşım yapılmalı.Duyarlı gazeteciler zaten yardımda bulundular ancak birkaç gazete ve yayın organında merak uyandırarak acaba bu sorun ne diyene kadar istediğimizi elde edene kadar

her gün her gün 5 dakika girip en az 10 paylaşım yapmalıyız.Eminim birçok kişinin bu imkanı vardır.Zor bir şey değil.

Yanlış bir şey dediysem afedersiniz.Öz verili olup en az bin kişi bunu yapsa her gün her gün 10bin paylaşım göze çarpacaktır.
    Yeni katıldım aranıza (foruma da yeni katıldım )

Haydi her gün Twitter a diyelim :)

kpsszede bunu beğendi.
  2. Sedat

Sedat % 100 Mücadele Grubu

Ödül Puanları:
    158
    persembe gunleri sekizde yapiyoruz bu hafta yapamadik uygulamamizda guncelleme varmis.

GSmart Maya M1 v2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. cmdn

Ödül Puanları:
    28
    Biliyorum etkinlik günü olduğunu falan zaten dediğim şey yetersiz geldi bana ve diyorum ki HER GÜN 5 DAKİKA GİRİP EN AZ 10 PAYLAŞIM YAPILSA İYİ OLUR DİYORUM.5 DAKİKA BİLE ALMAZ 5 DAKİKA İÇİNDE BİRAZ DA RT YAPILSA BİRKAÇ GAZETE-HABER YAYININDA DAHA GÜNDEME GELEBİLMEK İÇİN LAZIM SANKİ BU :/

DİLEKÇELERİ DE İMZALADIM.TWİTTER DA DA HER GÜN PAYLAŞIM YAPIYORUM.
    AMACIM SADECE HER GÜN GÖZLER ÖNÜNDE OLMAMIZ GEREKİYOR.

4. Sedat

Ödül Puanları:
    158
    him bak basliga bile ilgiyi goruyorsun kendimizi ifade edemiyotuz keske dedigin yapilsa ptt atanmak.bile buyuk biucadelden.kopusa goturdu insanlari

5. cmdn

Ödül Puanları:
    28
    Haklısın ama en azından bir grup twitter dan uğraşabilir.Ben her gün bir saat gerekiyorsa ayırırım çünkü ders çalışabilmek için işten çıkıcam bu ay sonunda
    Bir grup oluşsa her gün hani 350.000 de 1000(bin) kişi de çıkar heralde ya..
    Eminim birçoğunun twitter ı var ve dolayısıyla da ne kadar büyük halka oluşturulursa o kadar iyi diyorum.Her gün göz önünde olmalıyız ancak böyle bizi dikkate alırlar haksız mıyım ?

6. Sedat

Ödül Puanları:
    158
    haklisin tabi ki ama iste kasimdan beri yapmaya calistik olmuyor umarim bu defa olur

7. cmdn

Ödül Puanları:
    28
    Biz en azından yanımıza bir kesimi çekelim yapalım 100-200 farketmez zamanla artacaktır.Başlamak önemli ben Twitter dan birkaç gündür birkaç arkadaşla başladım sende katıl aramıza artacaktır Çekmeliyiz yanımıza gelecek arkadaşları da çekelim .. cmdn

8. mescioglu

mescioglu İİBF Uzman Forum Yöneticisi

Ödül Puanları:
    28
    işin aslı forumdakiler twitterı pek sallamıyor

9. cmdn

Ödül Puanları:
    28
    Asıl olan şey ciddi adımlar bakanlar ile milletvekilleri ile görüşebilmek ama bunu direk yapmak zor o yüzden önce BASIN-YAYIN da daha çok göz önüne çıkmalıyız.Haberler,gazeteler de köşe yazılarında daha fazla anılmalı ve gündemde olmalıyız sonra bu adımlar zaten gelişecektir.İnşallah forumdakiler de Twitter a gelir de birilerinin gözüne gözüne sokarız derdimizi

10. cide

cide Üye

Ödül Puanları:
    18
    bugün irfan değirmenci bi iibf li arkadasımızın tweet ini okumuş..rt yapmak için aradım ama bulamıyorum..

11. Sedat

Ödül Puanları:
    158
  12. cmdn

Ödül Puanları:
    28
    avatarlarımızın altında Twitter ı ekleyenlerin twitter butonu var

13. cmdn

Ödül Puanları:
    28
    Her gün İİBF ile ilgili en az 10 PAYLAŞIM , 10 RT yapalım. Bunu yayalım ne kadar kişi toplanırsa o kadar iyi..

mescioglu bunu beğendi.
  14. rngl

rngl HEYHAT! Forum Yöneticisi

Ödül Puanları:
    238
    Bölüm:
    İşletme
    azlıkta da, çoklukta da pes etmedik, etmeyeceğiz. akşam twitter'da olmalı herkes.

15. kpsszede

kpsszede Bu da mı Gol Değil Forum Yöneticisi

Ödül Puanları:
    68

her gün foruma girip online olanlar katılsa ona da razıyız biz....

16. Kardinal

Kardinal Çare Drogbaydı Mücadele Grubu

Ödül Puanları:
    88
    Bu arada konu dağılmasın diye bu yorumumu kaldırdım. ptt sayfasına taşıdım.
    foruma girenler konusunda haklısın ancak 20 30 kişiyi bir arada toplamak zor. binlerce aday ortada olmalıki aynı anda güç oluşsun. ancak dediğim gibi 80-82 arası şuan boşta geri kalanlar merkezi açıktan alımlarla hep iş sahibi oldular. zaten 75 altının kpss mücadelesiyle ilgisi olmaz olamazda. o yüzden 350 bin yok bana göre 80-82 arası var :)

17. kpsszede

kpsszede Bu da mı Gol Değil Forum Yöneticisi

Ödül Puanları:
    68

insanı en çok sinir eden olay bakıyorsun bir başlıkta öldük bittik alım olacak mı ne kadar olur diyen bir sürü insan görüyosun bunun üzerine boş durmayalım madem diyerek kurumları bilgilendirme metinleri hazırlıyoruz(mücade demiyorum dikkat edersen bazılarına çok ters geliyor bu kelime :)) üstüne adresleri işte ne lazımsa yazıyoruz oraya sonra bir bakmışsın kendi başımıza güncelleyip duruyoruz oraya kimse yok...diğer sayfada öldük bittik alım ne olur ben atanırmıyım muhabbeti aynı hızla devam ediyor o an :) 350 bini geçtim 35 kişiye razı hale geldim mail gönderme olayında o da yok :)

18. cmdn

Ödül Puanları:
    28
    ben 2014 ü bekliyorum mesela hazırlanıyorum.Ama sizlerde atanın diye haziran atamasına da destek oluyorum genel konuşmalar da olsun istiyorum ve destek artar sizlere de olur bizlerede .Dediğin gibi zor toplanıyor insanlar ancak şu var her gün 100 bile olsa birilerinin gözüne çarpsak bizim için iyidir.
    o yüzden illa görülecek ve destek artacaktır zamanla dye tahmin ediyorum. Keşke özverili 1000 (bin ) kişi olsa çok iyi olur mesela tiwitterda :)

19. berçem

berçem Üye Mücadele Grubu

Ödül Puanları:
    8
    Mehmet şimşek veya faruk çelik görmüyor bizi. sadece başbakana yüklenelim mi çünkü her şey onun elinde zaten

20. Sedat

Ödül Puanları:
    158
    aksam gorcez bakalim kac kisi olacak sekizde

Sayfayı Paylaş