İİBF Gizli Mücadele Sayfaları

İİBF

Admin
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
ÇEKO
Mücadele Grubu Gizli Sayfalarıdır.

Burada yazılan konular mesajlar hiçbir şekilde dışarı çıkmaz ve belirlenen kişiler sadece görüntüleyebilir.

Bu Sayfaları

Forum Yöneticileri
Bölüm Yöneticileri
ve Mücadele Grubu Üyeleri Sadece Görüntüleyebilir.

Bu Çalışma ile Mücadele Grubunun gizli yürüttüğü çalışmaları facebook dışında kendi büyemizde de yapabileceğimizi göstermek istedik.

Umarız bu alternatif değerlendirilir.

iktisatçı

Aktif Üye
Mücadele Grubu
gerçekten gözükmüyor denendi onaylandı. o zaman rahat rahat açıklayayım. geçen gün sahte bir facebook hesabı açtım ve 4001cilerin sayfalarına üye oldum. özellikle 2 tane 4001 sayfası çok aktif. biri 1700küsür üyeye sahip. öteki de 900küsür üyeye sahip. 900 küsür üyeye sahip olan sayfa daha aktif. sayfada yarım saat kalabildim ancak sonra beni attılar. o sayfaya girebilmek için tekrar uğraşıyorum. kendimi 4001ci olmak için kanıtlamam gerek sanırım. arkadaşlar rakibi küçümsemek lazım. ileride başımıza dert açabilirler.

iktisatçı

Aktif Üye
Mücadele Grubu
bu arada kalabildiğim süre içerisinde 900 üyelik 4001 sayfasında neler gördüm onları yazayım. aklınıza gelebilecek her türlü hakaret var bize karşı. "bunlar gerizekalı ya" diye yazan da var. bizim gibi sadece sgk'ya yüklenmiyorlar. orman genel müdürlüğü iç işleri bakanlığı hepsine baskı yapıyorlar. bir de twitterda yazılacak mesajların listesini hazırlamışlar. 40-50 tane mesaj var. tam onları indirecektim ki beni sayfalarından attılar bir de engellediler. ha bir de aralarında görev paylaşımı var galiba gecenin üçünde bile twitter atan var. arkadaşlar kadrolarımızı almak isteyenlerin genel profili bu. aklıma geldikçe yazarım

yamur

Üye
Mücadele Grubu
ben de fake bi hesapla üye olmayı düşünmüştüm ama vazgeçtim :) bu arada 4001 in iyi organize olduğunu söyleyen çok var evet özellikle ankara basın açıklamasından sonra çok hırslandılar memurlar.nette açtıkları başlıklardan da belli oluyor zaten.

İİBF

Admin
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
ÇEKO
yamur emin olabilirsin şuan sadece üye isminin altında mücadele grubu yazanlar burayı görüntüleyebiliyor.

İİBF

Admin
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
ÇEKO
Renk Ayarını kaldırdım. Çünkü bu farkın ortaya çıkması bende o gruptanım diye söylentiyi ortaya çıkartıyor ister istemez küslükleri yanında getirir. İyi tanınmadan kimsenin bu sayfaları görmemesi gerekir.

doekmaent

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
benim önerim twitte saat paylasimi yapalim cunku cok bos birakiyoruz heran twitte organize olmaliyiz bir ayarlama yapsak

iktisatçı

Aktif Üye
Mücadele Grubu
kesinlikle saat paylaşımı önerisine katılıyorum. şahsen ben akşamları çok sık giremiyorum. girsem de beş dakika falan. gündüzleri twitterda daha aktif olabilirim. twitterda aktif olan arkadaşlara ulaşıp saat paylaşımı yapabiliriz.

yamur

Üye
Mücadele Grubu
katılıyorum mesela 1 saat önce biz twitterda çok etkinken simdi bizden kimse yok twitte. 4001ler her saat yazıyor, biz daha fazla yazıyoruz aslında ama süreklilik olmuyor.

darkness666

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
aynen katılıyorum bunu selime bildirin arkadaşlar ve şunu da söyliyim bizim grupta da ajanlar var eger gruba girmişlerse burayı da gorebiliyolar mı

yamur

Üye
Mücadele Grubu
ben gündüz de twit atmaya çalışacağım zaten gün içinde bir kaç saatte bir limitler yenileniyor sanırım akşamki etkinliğe de katılmak istiyorum çünkü. zaten bir kaç tane twit hesabım var gündüz twitterı boş bırakmaya gelmez :) bir de memurlar.nette biri kyk nın 4001den alım yapacağını söylemiş kesin bilgi mi acaba kyk yı İİBFye döndüremememiz kötü oldu :(

gaspadinahmet

Üye
Mücadele Grubu
Aylardır zaten sgk diye kitlendik faruk çelik diye kitlendik kaldık ama yeni etkinlikler geliyor

Serkan

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
ÇEKO
aynen katılıyorum bunu selime bildirin arkadaşlar ve şunu da söyliyim bizim grupta da ajanlar var eger gruba girmişlerse burayı da gorebiliyolar mı
Burayı sadece belirlediğimiz 5/6 kişi görüntülüyebiliyor. Emin olmadığımız kimseyi eklemedik.

darkness666

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
bu selim dediğiniz Selim özer mi ?
evet o bi de biri daha var bu etkinlik bildirebileceğimiz ama adı neydi ya :D şu turuncu renkli saçlı bi fotolu bi kız vardı adını hatırlayamadım gruptan o da faal genelde hep

doekmaent

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
etkinlikler kisa zamanda olmali bence kadrolarin belli olmasina az kaldi

darkness666

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
mücadele grubundan çağatayla gorustum dedim ki kyk ve içişleri için bi etkinlik yapalım o da dedi tmm bi yazı hazırlayın ben gorusmeye giderim ne diyosunuz arkadaşlar var mı aklınızda bi şey