İİBF için Zeki Kayahan Coşkun'dan yardım istenebilir

Eğitim
Lisans
Bölüm
Ekonometri
Zekirdeği dinleyenler bilir eğer tanıyan veya daha önce arayan varsa ondan yardım istersek onun dinleyicileri oldukça fazla, yardım ederse TT olmak işten bile değil arkadaşlar

yuppi26

İyi Bilinen Üye
Mücadele Grubu
Bölüm
İşletme
yarın yapılacak twitter etkinliğinden önce birine ulaşmaya çalışalım.

beterböcek

beter1böcek
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
zeki çok işe yarar mı onu tam kestiremedim ama nihat iyi fikir bence değerlendirin derim..

Eğitim
Lisans
Bölüm
Ekonometri
zeki çok işe yarar mı onu tam kestiremedim ama nihat iyi fikir bence değerlendirin derim..
hocam daha önce dinlemiştim, o zaman bir dinleyicisi tweterda yardım istedi, zeki de dinleyicilerine destek olun dedi, çok geçmeden TT oldurlar

zekinin dinleyicileri çok olduğu gibi duyarlı da hemen destek veriyorlar

elbette diğer radyocuları da devreye sokalım zekiyi de hangisi yardım ederse artık

ama hepsinden ricada bulanalım isteyenin bir yüzü kara

beterböcek

beter1böcek
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
hocam daha önce dinlemiştim, o zaman bir dinleyicisi tweterda yardım istedi, zeki de dinleyicilerine destek olun dedi, çok geçmeden TT oldurlar

zekinin dinleyicileri çok olduğu gibi duyarlı da hemen destek veriyorlar

elbette diğer radyocuları da devreye sokalım zekiyi de hangisi yardım ederse artık

ama hepsinden ricada bulanalım isteyenin bir yüzü kara
ben de üniversitedeyken çok dinlerdim matraxı.benim onu bilemem deme nedenim biraz daha goygoycu ya dalga geçer gibi çoğu şeyle ondan.nihat biraz daha gerçekçi ona göre.yoksa ikisinin de belli bir dinleyici kitlesi var.amaç zaten ses duyurmak olduğu için hangisine ulaşılsa kardır dediğin gibi...

Nanick

VİP Üye
Bölüm
İşletme
ben de üniversitedeyken çok dinlerdim matraxı.benim onu bilemem deme nedenim biraz daha goygoycu ya dalga geçer gibi çoğu şeyle ondan.nihat biraz daha gerçekçi ona göre.yoksa ikisinin de belli bir dinleyici kitlesi var.amaç zaten ses duyurmak olduğu için hangisine ulaşılsa kardır dediğin gibi...
maksat tt olmaksa zekiden başkası yapamaz:D

beterböcek

beter1böcek
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme

beterböcek

beter1böcek
Mücadele Grubu
Eğitim