IIBF lerin Büyük Bir Kısmı Aptal..!!

Konu, 'KPSS B Grubu' kısmında oflinekpss tarafından paylaşıldı.

1. oflinekpss

oflinekpss Site Müdavimi Mücadele Grubu

Ödül Puanları:
    93
    Arkadaslar bastan soyliyeyim hic kimse kirilmasin gucenmesin ama yetti artik ayni fakultenin mezunu olmaktan utaniyorum bu kisilerle ulan hic mi beyin tasimazsin o govdenin ustundeki saksida ogretmen agustosta 40 bin alir yetmez der subatta 15 bin alir yetmez der ve secim arefesi mayis icin 40 bin daha ister utanmadan ama bizdeki akil fukaralari bizler 400.000 mezun icin 10bin kadro isterken biraz gercekci olun der kusbeyniyle herhalde kendi ayagina sikmak dedikleri de bu olsa gerek sonra baslar akil fukaraligini sergilemeye yok 500 kadro gelir yok 2000 gelse opte basina koy allah askina bunlar bu kafayla nasil mezun oluyorlar bu universitelerden?Bu donemde iibf kadrolari bundan 3 4 sene oncesine gore rezil bi haldeyse bu akil fukarasi sozde iibf mezunlari ve oturdugu yerden zirlamaktan baska birsey bilmeyen mezunlar yuzundendir!Ama artik cidden mide bulandirmaya basladiniz yardimci olmuyorsaniz kostekte olmayin bi s.. artik!! Bu secim niyeti baskanlik sistemine gecmek olan iktidar icin cok onemli ve partinin baskan degisikliginden sonra secimlerden yara almadan cikmalari gerektiklerini de cok iyi biliyorlar halihazirda sartlar boyleyken 1000 2000 kadroya eyvallah ceken akil fukaralari bi s... olun!!!

Son düzenleme: 6 Şubat 2015
  2. kpssmagduru

kpssmagduru VİP Üye Kadrolu Üye

Ödül Puanları:
    318
    Eğitim:
    Lisans
    Bölüm:
    İşletme
    Aynen kardesim sen yine aptal demissin ben cok daha agir seyler derdim. Ama adminler kizar bu basliga toz kndurmazlar iibfcanlara :)

elyesailyas ve oflinekpss bunu beğendi.
  3. oflinekpss

Ödül Puanları:
    93
    zerre umrumda degil 2000 kadroya takla atacaklara az bile dedim ogretmenler bu mayista da istediklerini alirlarsa daha bir sene dolmadan 100.000 kadro almis olacaklar adamlar ciddi ciddi 60 65 le atanir hale geldi durum bu haldeyken cikipta bin iki bin kadroya eyvallah diyip sevinecek iibflinin aklina sasarim bu kadarda ezik olmasinlar artik!!

leyla27 ve elyesailyas bunu beğendi.
  4. efeat

efeat geçi

Ödül Puanları:
    278
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Muğla Ünv.
    Bölüm:
    İşletme
    Kardes icini dokmussun.
    Merkezi icin 40bin İibf icin 10bin Slonganlari degistirmeyelim.

leyla27 ve elyesailyas bunu beğendi.
  5. oflinekpss

Ödül Puanları:
    93
    benim slogan falan degistrdigim yok kardesim 40 binde 50 binde gelsin ama iibf icin minimum 10 bin sart.benim lafim 2bin kadroya eyvallah cekenlere ya bunlar 4001ci troller ya da bariz akil fukarasi.Secimlerden sonra kimse kadro falan beklemesin onumuzdeki 4 sene secim falan yok butceyi dahada kisicaklar yuklu meblagda faiz odemeleri var secim yatirimlari var ve bunlarin bedelini secimden sonra vatandasa odettiricekler !!Bundan dolayi nisanda ne alirsak aldik..

6. onur çakır

onur çakır VİP Üye

Ödül Puanları:
    78
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Karadeniz Teknik Ünv.
    Bölüm:
    İşletme
    evet ben buna katılıyorm kendı adıma dıyorum aptalım bu bolumu okudugum ıcın lısans okumasam teknık lıseye gıtsem elımde bır meslegım olurdu aptalım bunu okudum aptalım ve aptalız anca klavyede esıp gurlerız sayılara bakarsan sundan bundan fazlayız ama bırsey yapalım deseler oooo 1 mılyon ııbf katılırım der bırsey olur 20 kısı etkınlık edemeyız

elyesailyas bunu beğendi.
  7. oflinekpss

Ödül Puanları:
    93
    Aynen benim kizdigim ve nefret ettigim seylerden biri de bu konu mesajini tamamini okuduysan gorursun zirlamaktan baska birsey yapmayan mezunlarla dolu fakulte

elyesailyas ve betimlemeツ bunu beğendi.
  8. onur çakır

onur çakır VİP Üye

Ödül Puanları:
    78
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Karadeniz Teknik Ünv.
    Bölüm:
    İşletme
    aynen hayır toplasak ogretmenlrı 100 katlarız sayıda ama bız sadece atı keserız ne bılım yanı sunuda dusunuyorum yapacak bırsey yok. cevremdekı ogretmenlere bıle ayar oluyorum artık

9. oflinekpss

Ödül Puanları:
    93
    Kardesim tek kisiyle olacak seyler degil bu mucadele olayi bakiyorsun ogretmenler 100.000 bin kadroyu tamamlamak icin bastiriyorlar bizdekiler hala yok 500 kadro gelir mi ooo 2 bin gelse opte basina koy ben anlamiyorum hangi kafayla sayikliyorlar boyle sacmaliklari bu caresizlik pasifize yığınlik sinirlerimi zorluyor

10. efeat

efeat geçi

Ödül Puanları:
    278
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Muğla Ünv.
    Bölüm:
    İşletme
    Sana katildigimi demek istemistim aslinda. İibf 2bin iibfye 20bin demek hedefe giden yolda onumuzde bi engel olusturu.

11. betimlemeツ

betimlemeツ şimdi o değil de! Kadrolu Üye

Ödül Puanları:
    988
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Diğer
    Bölüm:
    İktisat
    ben aptal olmayan kısımda görüyorum kendimi hiç değilse durusum belli:) eylemlere katılırım demedim hiçbir zaman ama maddi olarak yardımcı olacagim demiştim. bu ara oda zor ya:(
    ama gerçekten esip gürleyen haydi haydi diyen neden eylem yok neden mücadele yok diye atıp.tutan kimse yoktu o eylemde bana göre. sanirsiniz oradaki adamların facete forumlarda binlerce hesapları vardı hani nerdeydi o konusanlar. ben twitter timlerinden de ayrıldım. atanamama nedir iyi bilirim diye destek olayım dedim ancak sürekli tuzu kuru muamelesi görüyorum. sürekli yanlış anlaşılıyorum bende keyfime dalgama bakarım rolüne büründüm. halbuki tuzumuz kuruyana kadar yaslandik bittik kafa kalmadı! bi cacık olur mu yok olmaz hakketten öğretmenler iyi çalışıyor. 55puanlı öğretmen almışlar. sonraki alımda 40olur. aaa onuda devlet baba veriyordu zaten!!!

inşallah bi 10bin kadro çıkar bizede. bende bu nisan ayından sonra kadrolar hep 300-500olur diyorum ki onu bile bulamayız belki:(

"Betimleme tapatalktan bildiriyor."

silya1984 ve pinklover bunu beğendi.
  12. cenk coban

cenk coban VİP Üye

Ödül Puanları:
    318
    bu konuda benimde içim rahat,gemileri yaktım artık ne olacaksa olsun....

13. aygu_ci

aygu_ci VİP Üye

Ödül Puanları:
    68
    Eğitim:
    Lisans
    Bölüm:
    Kamu Yönetimi
    bunlara şu denir: Celladına aşık olmuş bir fakulte>>>> iibf.........

14. baltayasapolanadam

baltayasapolanadam VİP Üye

Ödül Puanları:
    43
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    İstanbul Ünv.
    Bölüm:
    İşletme
    bizimki daha çok stockholm sendromu

ksk_lee_burak ve elyesailyas bunu beğendi.
  15. elyesailyas

elyesailyas VİP Üye

Ödül Puanları:
    218
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Niğde Ünv.
    Bölüm:
    İşletme
    bekle iibf li sadece bunları okuyup kılını kıpırdatmayan arkadas sana göre tvit işleri boş,sana göre e-dilekce boş,sana gore vekillere dosya ulastırmak boş... bekle uzaydan geliyo kadrolar, ögretmenlere hep ordan gelio zaten

16. oflinekpss

Ödül Puanları:
    93
    +

Sayfayı Paylaş