İİBF li ! Artık Hakkını Ara Ve Sessiz Kalma !

Konu, 'KPSS B Grubu' kısmında mrjul tarafından paylaşıldı.

1. mrjul

mrjul İyi Bilinen Üye

Ödül Puanları:
    28
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Mustafa Kemal Ünv.
    Bölüm:
    İktisat
    Saat 21.00 iftar sonrası Sırayla @memetsimsek @Hayati_Yazici @csgbfarukcelik @efkanala adlı bakanlarımıza Hakkımızın artık yenmemesi için Tweet atacağız.Tüm İİBF li Hatta hak yenmesine karşı olan herkes davetlidir.

Maliye bakanı Mehmet Şimşek Gümrük bakanı Hayati Yazıcı Ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çeliğe isteklerimizi bildireceğiz.İİBF puanlarının daha aşağılara düşmesini istiyorsanız ve kontenjanların gitgide daralmasını istemiyorsanız :

Maliye Bakanınamerkezi atamada 4001 den vazgeçmesini yani lisans mezunu almayıp İİBF mezunu almasını belirtirseniz.Bu işi bilene yaptırtırsanız.

Gümrük bakanlığını merkezi atamaya geri getirir ve torpile son verip İİBF mezunlarından alım yaptırmaya devam ettirirseniz.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığına Daha fazla kadro ve İİBF den vazgeçmemesi üzerine tepkimizi koyabilirsek emin olun 2014-2016 atama puanlarımız aşağı düşecektir.Şuan atanamıyorum diye ağlayanlar atanacaktır.

Ayni şey İçişleri bakanımız içinde geçerli Efkan Ala 'ya 4001 değil İİBF li almalı ve lisans alımları artırıp kontenjanları İİBF lehine arttırması gerektiği hatırlatılmalıdır.

Şimdi Burdan sesleniyorum ey uyuyan İİBF li bunca yıl gitgide hakkın başkalarına peşkeş çekildi halen uyumaya devam mı edeceksin yoksa daha başlangıç olan bu etkinliğe katılarak çalışıp mücadele ederek hakkın olan kadroları gerimi alacaksın? Etmiyorsan özelde sürünecem diyipde ağlamada lütfen çünkü hiçbirşey etmeyen olarak sana herşey müstehak.

Unutma senin bölümün devlet kurumlarına personel yetiştirmek için açılmıştır herhangi lisans mezunluyla bir tutulamazsın.Tweetin yoksa artık bir tweet aç ekmeğini eline hakkınla alabilmek için.Bu daha başlangıçtır mail ve vekil görüşmeleride yapılacaktır.Lütfen bizi takip et.

cmdn, Michael Scofield, iktst ve 4 kişi daha bunu beğendi.
  2. mrjul

mrjul İyi Bilinen Üye

Ödül Puanları:
    28
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Mustafa Kemal Ünv.
    Bölüm:
    İktisat
    45 dk ya başlıyoz millet sesimizi duyuralım bi yerlerden başlayalım....

oliverkapo bunu beğendi.
  3. kapisese

kapisese Yeni Üye

Ödül Puanları:
    8
    Ben maliye bakanımıza attım tweet hrkes atsın birlikte mücadele edelim

4. iktst

iktst Üye

Ödül Puanları:
    8
    Hepsine attım daha fazla isim koyabiliriz, ses çıkaralım artık.

5. kapisese

kapisese Yeni Üye

Ödül Puanları:
    8
    #iibfkadrosunda4001ehayır bu tagle toplanabiliriz

6. Kafkaslı

Kafkaslı Üyeliği İptal Edildi

Ödül Puanları:
    938
    4001'i çok yazdıkça daha popüler oluyor o kod. İİBF kodları ile atılırsa tag daha etkili olur

7. kapisese

kapisese Yeni Üye

Ödül Puanları:
    8
    Ne yazcaz bisürü kod var:) tek başlıkta toplansaydık

8. incir reçelim

incir reçelim Forbidden Zone Kadrolu Üye

Ödül Puanları:
    738
    Eğitim:
    Yüksek Lisans
    Üni:
    Diğer
    Bölüm:
    İktisat
    Tweet olayı ile çözülmez bu is. kurumları ziyaret gerekli ilk adım olarak

9. Muhti

Muhti VİP Üye Kadrolu Üye

Ödül Puanları:
    448
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Çanakkale 18 Mart Ünv.
    Bölüm:
    Uluslarası İlişkiler
    Öncelikle gruplar kurulmalı, temsilci veya sözcü seçilmeli. Böyle mahalle kavgasına gider gibi toplanmamalı. Daha planlı yapılmalı. Hadi şunu yapalım diyip yapıldığında hem heves kırıcı oluyo hem de etkisi olmuyo

10. Warning

Warning İyi Bilinen Üye

Ödül Puanları:
    18
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Pamukkale Ünv.
    Bölüm:
    İşletme
    ben kaç kere twit attım magazinsel konulara cevap veriyor ama bize cevap verdiğini görmedim. ayrıca bu işin birebir görüşmeyle , kurum ziyaretiyle veya DM'den yürümekle olacağını düşünmüyorum. sosyal medyada sesimizi duyuracaksak dahi bu ancak hashtag açarak olur. Seni kaale almayan , sizin özel sektör şansınız var biraz ver de arkadaşında oynasın zihniyetindeki bir insana direk twit atarak çözülmez bu olay. bu arada bu söylediklerim mehmet şimşek için geçerlidir. öncelikle sesimizi duyururken saygı çerçevesnin dışına çıkmamalıyız ama sesimizi de çok sağlam duyurmalıyız. sesimizi muhalefet mv.leri veya fatih portakal tarzı insanlarla değil bizzat icracı kesim olan iibf yanlısı (mezunu demiyorum anlayan anladı) hükümet mv. leri ,hükümete yakın tv kanalları , sanatçılar veya iş çevreleri aracılığı ile duyurmalıyız. benim naçizane görüşlerim bunlar.

11. rainman

rainman Aktif Üye

Ödül Puanları:
    8
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Çanakkale 18 Mart Ünv.
    Bölüm:
    İşletme
    arkadaşlar konuya çok hakim değilim ilk yazım bu ama bildiğim şu var. Eskiden tabanımız 75ti sonra 77 oldu en son 83le kapattık bunun sorumlusu bana göre iibflilerdir. beden eğitimi öğretmenleri eskiden 90 puanlarla atanamazken şimdi 75ile çok rahat atanabiliyorlar keza birçok öğretmenlik 70 civarı puanla kapattı. Eğer biz bu şekilde devam edersek 85 puanlı bir iibfli atanamayacak, herkesin elini taşın altına koyması lazım. 85 alanda 75 alan da bu mücadeleye girmesi lazım. artık benden geçti 79 aldım ve atanabileceğimi hiç düşünmüyorum son atamada şaka gibi bir kadro verildi elimizde bi sgkr kaldı onu da 4001 e geçirmek için mücadele ediyolar ya biz napıyoruz? ptye bile matematikçiler girdi resmen haksızlıktır bu 4 yıl boyunca matematik dersi gören adamın kpssde soruları fulleyip bizim önümüze geçmesi adalet midir buradan soruyorum bu yazımı okuyan 4001ciler de varsa size de soruyorum.

12. yuppi26

yuppi26 İyi Bilinen Üye Mücadele Grubu

Ödül Puanları:
    78
    Bölüm:
    İşletme
  13. fatosay

fatosay Yeni Üye

Ödül Puanları:
    1
    Rainman bravo

14. Kamucu_16

Kamucu_16 Üye

Ödül Puanları:
    8
    Ne gerekiyorsa ben de yapmaya hazırım bu kadrolar artmazsa zaten hiç umudumuz kalmayacak

15. yuppi26

yuppi26 İyi Bilinen Üye Mücadele Grubu

Ödül Puanları:
    78
    Bölüm:
    İşletme
  16. Kamucu_16

Kamucu_16 Üye

Ödül Puanları:
    8
    Yorumum silinmiş ama ben twitterdan bir üyelik açtım ve mehmet şİmşek'e twitterdan twit attım sayfanın linki bu takipçi lazım eylem planlaması için 4 koldan bir şeyler yapmak lazım

https://twitter.com/iibfliyizbizz

17. Kafkaslı

Ödül Puanları:
    938
    nereye ne yorumu yapmıştınız ki silinmiş? Bu forumda küfür, hakaret ya da kutuplaşmaya yol açacak ağır siyasi söylemler olmdıkça yorum silinmez

18. Kamucu_16

Kamucu_16 Üye

Ödül Puanları:
    8
    Özür diliyorum farklı bir konuya yorum yapmışım silinme yoktur

19. Kafkaslı

Ödül Puanları:
    938
    yaptığınız yorumların linkini görmek istiyorsanız profilinize tıklayın ordan bakın. Eğer ordan baktığınızda yorumunuza ulaşamazsanız niye silindi diye sorun. Eğer haksız yere silmişsek özür dieriz zaten

20. abdul

abdul Yeni Üye

Ödül Puanları:
    8
    Ben de twit atardım ama hesabım yok. Hesap açsam takipçisi olmayan hesabı kim dikkate alır? Bu yüzden hesabı olanlar adreslerini yazıp, yeni hesap açacakları da takip ederse iyi olur.

Sayfayı Paylaş