İİBF’ liler Ankara’da Toplanıyor!

Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Bülent Ecevit Ünv.
Bölüm
İşletme
22 Şubat Cuma günü saat 14.00’ te Atatürk Kültür Merkezi’nde basın açıklaması yapıyoruz arkadaşlar! Valilik izni ile yapılacak olan basın açıklamasına katılabilecek olan herkesi bekliyoruz.

Yer: Ankara/ Atatürk Kültür Merkezi
Tarih: 22 Şubat 2019
Saat: 14.00

C-hyptia

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
Insallah cok ses getirir oysa aciklanan 60 bin kadrodan ogretmen , saglikci , polis, bekci pastanin buyuk dilimini alicak bize pastanin ustunceki cikolata parcaciklari kalcak ..
bu durum aslında iibf nin ölü toprağı atması icin iyi bir sebep umarım katılım artar yarın aksam 50 bin twiti görürüz emek veren herkesin bir an önce atanması dilegiyle

YarbayMurat

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Adıyaman Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
bu durum aslında iibf nin ölü toprağı atması icin iyi bir sebep umarım katılım artar yarın aksam 50 bin twiti görürüz emek veren herkesin bir an önce atanması dilegiyle
İnşallah hocam bizde bilgisayar başından elimizden gelen desteği vericez :)

C-hyptia

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
https://twitter.com/b_iibf?s=08

twitter da birlik olamıyoruz takipleşemiyoruz belirli bir twiti beğenip rtleyebilmek icin bir twitter hesabı açma kararı aldık wp grubunda takip edersek daha toplu hareket edebiliriz. linki yukarı bıraktım

YarbayMurat

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Adıyaman Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Bülent Ecevit Ünv.
Bölüm
İşletme
Bugün Ankara’da olamayanlar için;

Saat tam 14:00 da Twitter da olsun
Bu iki tag kullanılacak.
#İİBFAnkarada
#İİBFBasında

Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Bülent Ecevit Ünv.
Bölüm
İşletme
Yarınki etkinliğimiz saat 20.00 da olacak arkadaşlar direk gündemde olacağız sponsorlu tag satın alındı.
Ayrıca İİBF Mezunlarının kadro mücadelesi ve işsizliği gerekçe olarak 20 milletvekilinin imzası ile TBMM Başkanlığına Araştırma Önergesi verildi. Güzel şeyler olacağına inanıyoruz. Herkesin burada katkı sunması çok önemli ulaşabildiğimiz sesimizi duyurabileceğimiz her yere hep beraber ulaşmak istiyoruz. Kalın sağlıcakla.