iibf liyik diye evlenmeyek mi

Keynezyencii

Ne mutlu Turkum diyene
Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
Hayırlısı olsun. Bizde kyk ya atanabilsek ne iyi
Insllah olur canim Allah yardimcimiz olsun hepimizin . hayatta issizlik falan degil belirsizlik zor. Insan yarinini kestiremeyince hersey dahada guclesiyor rabbim emek veren herkesi goruyor icin rahat olsun

Cansıkıntısı1

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Ondokuz Mayıs Ünv.
Bölüm
İktisat
Insllah olur canim Allah yardimcimiz olsun hepimizin . hayatta issizlik falan degil belirsizlik zor. Insan yarinini kestiremeyince hersey dahada guclesiyor rabbim emek veren herkesi goruyor icin rahat olsun
Kesinlikle katılıyorum belirsizlik kötü. İnşallah olur bizimde çok sağol

gmz44

10uncu köylü
Eğitim
Lisans
Üni
Mevlana Ünv.
Bölüm
Diğer
Arkadaşlar meraba başlikla alakasız ama bi şey sorcaktım ben İstanbul’da yaşiyorum bildiğiniz sosyal kulüp vs ne bileyim insanlara yardımcı olabileceğim gönüllü çalişabileceğim bi kuruluş da olur bildiğiniz böyle bi yer var mi haftanin belli günlerinde gitmek istiyorum üniversitedeyken akran rehberdim yeni öğrencilere okulu gezdirme tanitim yapma vs işleriyle uğraşıyodum çok keyifliydi ve en önemlisi hayatıma bi anlam katmişti var mi böyle tavsiyesi olan?

Nanick

VİP Üye
Bölüm
İşletme
Vay vay neler yazılmış. Benim gariban babamın canı yokmuş demekki işçi maaşıyla üç çocuk büyüttü bu adam. Hatta biz küçüktük annem de çalışmak istedi babamın anneme cevabı " ben öldüm mü " oldu. Annem de aza kanaat etti hiçbir zaman babamın yapabileceğinden fazlasını istemedi. Evde iş yaptı destek oldu babama. Evet kadın çalışmalı ama illede çalışan eş isteyen adamdan uzak dururum. İşsiz kalsan ilk işi senden ayrılmak olur bu adamın. He kızlar birde memur adamdan uzak durun en güzeli esnaf ;D

incir reçelim

.
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
Vay vay neler yazılmış. Benim gariban babamın canı yokmuş demekki işçi maaşıyla üç çocuk büyüttü bu adam. Hatta biz küçüktük annem de çalışmak istedi babamın anneme cevabı " ben öldüm mü " oldu. Annem de aza kanaat etti hiçbir zaman babamın yapabileceğinden fazlasını istemedi. Evde iş yaptı destek oldu babama. Evet kadın çalışmalı ama illede çalışan eş isteyen adamdan uzak dururum. İşsiz kalsan ilk işi senden ayrılmak olur bu adamın. He kızlar birde memur adamdan uzak durun en güzeli esnaf ;D
Geçen bir kuruma ziyarete gittim stajyer vardı üniversiteli görücü gelmiş kuyumcuymuş çocuk. Dedim hiç düşünme tamam de :)

Ben olsam esnaf kuyumcu ile evlenirim.