iibf liyik diye evlenmeyek mi

Nanick

VİP Üye
Bölüm
İşletme
Esnaf niye :huhuu: benim babamda isci parasiyla bes cocuk okuttu memur ettide hala pesimizde fukara nereye atama ciksa oraya gelir evi yerlestirir kendi cebinden rahat etmez bir turlu nerde eski insanlarin ozverisi.
Memurlar kibirli oluyor doktorlardan daha egolu oluyor bunlar. Öğretmenler herkese öğrenci muamelesi yapıyor sürekli parmağını sallayarak bir öğretme sevdası içinde oluyorlar o da olmaz. Asker desen onların psikolojisi bozuktur. En güzeli kafa dengi esnaf :parti:

Tbtbtt

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İktisat
Bu isler para ile olmuyor bence yada ben cok duygusal yaklasiyorum

Keynezyencii

Ne mutlu Turkum diyene
Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
Memurlar kibirli oluyor doktorlardan daha egolu oluyor bunlar. Öğretmenler herkese öğrenci muamelesi yapıyor sürekli parmağını sallayarak bir öğretme sevdası içinde oluyorlar o da olmaz. Asker desen onların psikolojisi bozuktur. En güzeli kafa dengi esnaf :parti:
:huhuu::huhuu:

Tbtbtt

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İktisat
Esnafin sıkıntısı bi ayı bi ayını tutmuyor gelen paranin belli olmasi guzel bence

Eğitim
Lisans
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
İktisat
Geçen bir kuruma ziyarete gittim stajyer vardı üniversiteli görücü gelmiş kuyumcuymuş çocuk. Dedim hiç düşünme tamam de :)

Ben olsam esnaf kuyumcu ile evlenirim.
adam iş yeri sahibiyse ben bile düşünebilirim ;D;D

Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
Çalışan eş isteyen erkekler branş öğretmeni eş bulsun. Haftanın 3 belki 4 günü yarın gün çalışıyor yazın 3 ay, kışın 15 gün bi de kar tatilleri falan var. Çocuğuna da rahat rahat vakit ayırır .
Kadınlar için bence de en iyisi esnaf tabi en az kadın kadar bilgili, kültürlü olursa. Hem serbest meslek olunca sakal da serbest güzel yanlarından biri de bu :)

Eğitim
Lisans
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
İktisat
bu mantığa göre esnaf da müşteri sanar o zaman :komik:

Eğitim
Lisans
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
İktisat
Çalışan eş isteyen erkekler branş öğretmeni eş bulsun. Haftanın 3 belki 4 günü yarın gün çalışıyor yazın 3 ay, kışın 15 gün bi de kar tatilleri falan var. Çocuğuna da rahat rahat vakit ayırır .
Kadınlar için bence de en iyisi esnaf tabi en az kadın kadar bilgili, kültürlü olursa. Hem serbest meslek olunca sakal da serbest güzel yanlarından biri de bu :)
sakal mı ? :koptum: daha neler yazılacak bakalım.

Game Over

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Atatürk Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Yazılanlar a bakarsak şöyle diyebiliriz : Sevdiğine kavuşamıyorsan mantık evliliği yapacaksın ;)