iibf liyik diye evlenmeyek mi

Nanick

VİP Üye
Bölüm
İşletme
bu mantığa göre esnaf da müşteri sanar o zaman :komik:
Erkek beyni böyle düşünüyor demek ki ;D gözlem yeteneğime çok güvenirim daha yanıltmadı beni. Çevrende bir öğretmen varsa bir müddet davranışlarını incele en azından öğretmenler için neden böyle düşünüyorum anlayacaksın ;)

Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
Erkek beyni böyle düşünüyor demek ki ;D gözlem yeteneğime çok güvenirim daha yanıltmadı beni. Çevrende bir öğretmen varsa bir müddet davranışlarını incele en azından öğretmenler için neden böyle düşünüyorum anlayacaksın ;)
Birincisi avukatlar ikincisi öğretmenler sizin hiç bişey bilmediğinizi düşünürler ve öyle davranırlar. Avukatlar ekstradan egolu oluyorlar.

Eğitim
Lisans
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
İktisat
Yazılanlar a bakarsak şöyle diyebiliriz : Sevdiğine kavuşamıyorsan mantık evliliği yapacaksın ;)
tabiki. Seven insan zaten karşısındakinin olumlu ve olumsuz yönlerini kabul etmiş demektir, çalışıp çalışmamasına bakmaz.

Game Over

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Atatürk Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Çok evlilik konuşuldu tesadüf az önce tv de denk geldi :) sene ye 9.9.2019 son fırsat ondan sonra kıyamete kadar denk gelmiyor :D

2018-08-08 19.47.56.jpg

incir reçelim

Kısa bir mola
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
Kuyumcu iyi kuyumcu ;D;D;D;D

Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
Doğru kişiyi bulunca hangi tarih olduğu hiç önemli değil olsun da ne zaman olursa olsun :hhhhhh:

Game Over

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Atatürk Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Hep ıstedıgım tarıhtı :cool: en guzeli Doğum gunu tarıhınde evlenmek bence
Bence de öyle ama Erkeğin doğum gününde olsun yoksa unutursa hem evlilik yıldönümünü hemde doğum gününü unutmuş olacak damat buda çifte kriz demek ilişki Abd-Türkiye gibi konsolosluk düzeyinde devam eder :kptmya:

incir reçelim

Kısa bir mola
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
Biliyorum babam emniyetten emekli ne eziyetti her gün sakal tıraşı gerçi şimdide aynı nasıl alışmıssa bırakamıyor sinek kaydıyı :)
Aynen öyle. Alışınca bu sefer traş olmayınca kaşınma oluyor. :)

Bazı günler hiç sevmiyorum

Eğitim
Lisans
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
İktisat
Biliyorum babam emniyetten emekli ne eziyetti her gün sakal tıraşı gerçi şimdide aynı nasıl alışmıssa bırakamıyor sinek kaydıyı :)
maalesef çok sinir bozucu bi durum.