iibf liyik diye evlenmeyek mi

S.R

VİP Üye
Kadrolu Üye
şaşırmadım. benim için çok farketmiyor ama 1000+ km'de çalışan arkadaşlar var. Onların 2 günlerini yemek ayıptır sonra da mail atarlar "aidiyet gereği" diye.

fetih1453

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
20180808_231005.jpg ne zaman ki '' iibfliyim atanmam hayal rızkı veren Hüdadır kula minnet eylemem '' dedim kısmetim açıldı :) gerçekten bazı şeyler nasip kısmet arkadaşlar.düğün tarihimde de görüldüğü gibi o gün ptt yazılı sınavım vardı.malumunuz geçen yılda mülakatlar iptal edildi.bazı şeyleri akışına bırakmak gerek.kimbilir atanamayışımızın altında ne güzellikler vardır biz bilemeyiz.ne atanamadık diye isyan edelim ne de mücadelemizi bırakalım hepimiz için hayırlısı olsun inşaallah :)

Tbtbtt

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
Diğer
Ekli dosyayı görüntüle 15199 ne zaman ki '' iibfliyim atanmam hayal rızkı veren Hüdadır kula minnet eylemem '' dedim kısmetim açıldı :) gerçekten bazı şeyler nasip kısmet arkadaşlar.düğün tarihimde de görüldüğü gibi o gün ptt yazılı sınavım vardı.malumunuz geçen yılda mülakatlar iptal edildi.bazı şeyleri akışına bırakmak gerek.kimbilir atanamayışımızın altında ne güzellikler vardır biz bilemeyiz.ne atanamadık diye isyan edelim ne de mücadelemizi bırakalım hepimiz için hayırlısı olsun inşaallah :)
Hayırlı olsun hocam
Allah iki cihan saadeti versin

Elifreyyan

Bu da bi imtihandı de geç..
Mücadele Grubu
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi

rammstein85

T.C Çalışma, Sosyal Hizmetler ve Aile Bakanlığı
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Vay vay neler yazılmış. Benim gariban babamın canı yokmuş demekki işçi maaşıyla üç çocuk büyüttü bu adam. Hatta biz küçüktük annem de çalışmak istedi babamın anneme cevabı " ben öldüm mü " oldu. Annem de aza kanaat etti hiçbir zaman babamın yapabileceğinden fazlasını istemedi. Evde iş yaptı destek oldu babama. Evet kadın çalışmalı ama illede çalışan eş isteyen adamdan uzak dururum. İşsiz kalsan ilk işi senden ayrılmak olur bu adamın. He kızlar birde memur adamdan uzak durun en güzeli esnaf ;D
Nusret hala bekar elini çabuk tut :koptum:

incir reçelim

.
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
Kuyumcu olaydı iyiydi altın 210 lira oldu

Nanick

VİP Üye
Bölüm
İşletme
dana bonfile olmuş 65 TL nusreti yabana atmasın derim ben:hrkbuya:
Uğraşma dedim ben sana
Sanada üzülüyorum biliyor musun. Şöyle param var böyle paralıyım diyorsun yetmiyor birde atm nin resmini çekip görgüsüz gibi paylaşıyorsun. Buna rağmen işsiz güçsüz ev kızları! bile sana yüz vermiyor.

rammstein85

T.C Çalışma, Sosyal Hizmetler ve Aile Bakanlığı
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Uğraşma dedim ben sana
Sanada üzülüyorum biliyor musun. Şöyle param var böyle paralıyım diyorsun yetmiyor birde atm nin resmini çekip görgüsüz gibi paylaşıyorsun. Buna rağmen işsiz güçsüz ev kızları! bile sana yüz vermiyor.
ptt sınavında başarılar peri zekalı!!!

fetih1453

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
Vay vay neler yazılmış. Benim gariban babamın canı yokmuş demekki işçi maaşıyla üç çocuk büyüttü bu adam. Hatta biz küçüktük annem de çalışmak istedi babamın anneme cevabı " ben öldüm mü " oldu. Annem de aza kanaat etti hiçbir zaman babamın yapabileceğinden fazlasını istemedi. Evde iş yaptı destek oldu babama. Evet kadın çalışmalı ama illede çalışan eş isteyen adamdan uzak dururum. İşsiz kalsan ilk işi senden ayrılmak olur bu adamın. He kızlar birde memur adamdan uzak durun en güzeli esnaf ;D
hocam hiç üşenmedim bu yorumunuzu beğenmek için başlığı en baştan okudum yorumunuzu beğenmek için :)