İİBF Mezunu Olup Bölüm dışı işlerde çalışan arkadaşlarımız aranıyor

Serkan

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
ÇEKO
İİBF'li arkadaşlarımız gazete haberi için röportaj yapılacak mağduriyetimizdende bahsedilecek... İktisadi İdari Bilimler Fakültesini okuyup Bölüm dışı işte çalışan arkadaşlarımız özellikle isteniyor... Bilgilerini bizlere ulaştırabilirse arkadaşlarımız Radikal Gazetesi yazarını kendisine yönlendireceğiz.

kafkasli_

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Kafkas Ünv.
Bölüm
İktisat
benim deneyimim kısa süreli olmasa ben aktarırdım
hem de öyle böyle ağır değildi yaptığım iş

nilpasa

Yeni Üye
Ben ücretli öğretmenlik yapıyorum. Atanamadığım için yapmak zorundayım. Bölümümle alakası olmasa da kurum sınavlarına girmem için para bulmam gerekiyor.

Serkan

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
ÇEKO
Ben ücretli öğretmenlik yapıyorum. Atanamadığım için yapmak zorundayım. Bölümümle alakası olmasa da kurum sınavlarına girmem için para bulmam gerekiyor.
Telefon bilgilerinizi özel mesajla gönderin.

Bende bir özel okulda Müdür yardımcılığı yapıyorum. Eğer oluyorsa yaparım.

doekmaent

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
deryakozan müdür yardımcısı olan biri durumumuzu anlatamaz bence mağduriyetimizi mağdur olan biri anlatmalı özel sektörde sömürülen yada yıllarca adamı olmadığı için iş bulamayan

kafkasli_

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Kafkas Ünv.
Bölüm
İktisat
illa çalışan olması şart değil bence Yaşayan ölü gibiyim - Memurlar.Net - Forum
şu başlıktaki kişi ile iletişime geçilse çok iyi olur sonuçta İİBF mağduriyeti anlatılacak
ben memurlarda yazmaya yasak istemeseydim ben yazardım ama benim cezamın dolmasına daha 1 haftadan fazla var

doekmaent

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
Allah yardımcısı olsun herkesin ya okuyunca ağlamaklı oldum bu nasıl bir şey halime şükrettim şuan ...

iktisatçı

Aktif Üye
Mücadele Grubu
aynen ya ben de çok kötü oldum ben bu yazıyı okuyunca. allah kahretsin böyle sistemi ne hallere düşürdüler bizi

incir reçelim

Kısa bir mola
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
Allah yardımcısı olsun okurken çok üzüldüm ama elbet her gecenin aydınlık bir sabahı vardır.Rabbim inşallah hayırlı iş kısmeti açar kendisine ve diğer emek sahiplerine.

ben de kamu yönetimi okudum ama ücretli öğretmenlik yapıorum :( güzel meslek ama ne paramız zamanında yatıyor ne güvencemiz var. kadrolu öğretmenler haftada 20 saat yani iki buçuk gün okula gelip 2500 lira maaş alıyrlar biz haftada 30 saat derse giriyoruz, her gün okuldayız ve haftada bir gün nöbetçi oluyoruz, 750 lira ancak kazanıyoruz. bu bile insanların gözüne batıyor. evet yorgun gelip kpss ye hazırlanamıyoruz da :( paraya da ihtiyacım var sınavlara hazırlanmak için. benim ne işin var burda diyorum bazen ama çıkarsam da özellerde hiç iş yok kapıdan bile sokmuyorlar :(

doekmaent

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
ben de kamu yönetimi okudum ama ücretli öğretmenlik yapıorum :( güzel meslek ama ne paramız zamanında yatıyor ne güvencemiz var. kadrolu öğretmenler haftada 20 saat yani iki buçuk gün okula gelip 2500 lira maaş alıyrlar biz haftada 30 saat derse giriyoruz, her gün okuldayız ve haftada bir gün nöbetçi oluyoruz, 750 lira ancak kazanıyoruz. bu bile insanların gözüne batıyor. evet yorgun gelip kpss ye hazırlanamıyoruz da :( paraya da ihtiyacım var sınavlara hazırlanmak için. benim ne işin var burda diyorum bazen ama çıkarsam da özellerde hiç iş yok kapıdan bile sokmuyorlar :(
bende ücretli öğretmenliğe başvurmuştum geçen yıl geldi ama kpss mi o mu diye seçim yapmak zorundaydım çünkü dersane vardı farklı yerler olunca ikisi aynı anda olmuyordu gidemedim bu yılda atanırım diye başvuru yapmadım hala atanamadım cebime 5 kuruş para geçmiyor :(

kafkasli_

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Kafkas Ünv.
Bölüm
İktisat
bende ücretli öğretmenliğe başvurmuştum geçen yıl geldi ama kpss mi o mu diye seçim yapmak zorundaydım çünkü dersane vardı farklı yerler olunca ikisi aynı anda olmuyordu gidemedim bu yılda atanırım diye başvuru yapmadım hala atanamadım cebime 5 kuruş para geçmiyor :(
ben ücretliye başvurdum beni çağırmadılar bile :D