İibf olarak atanmak oldukça zorlaştı kitap yazmayı düşünüyorum :)

daha kitabımın başında olmama rağmen iyi bir kitap olacağının sinyallerini veriyormuşum
kitap çıkarrsam alır mısınıız destek için ey iibfli arkadaşlar :D

HoRoZ'28

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Pamukkale Ünv.
Bölüm
İktisat
Abra kadabra okumasamda alırım ben param olunca söz :) o kitap bitene kadar bi iş bulur herhalde ben sen yaz kütüphane yapmayı çok istiyorum çünkü bi 200 kadar kitabım var kolinin içinde yatıyo :)

bak sözünü aldım horoz kitap çıkar çıkmaz ilk senin kapını çalarım :D bu konuda bilgisi olan var mı ? yayın evleri kitapları ne kadara basıyor ? geçen arkadaşım ,yayın evlerinin ilk kitabı bedava bastığını ama ilk basımın kazancından hiçbir şey almadığımızı söylemişti doğru mudur acaba ?

madem iibf kardeşliği diyoruz konu ne olursa olsun alacaksınız artık :) hatta kitabın reklamını yapmalısınız :D

İki yıldır gecemi gündüzüme katarak yazdığım kitabım bitti:) Sonbahara en geç kışa çıkacak inşallah. İibfli arkadaşlar olarak yardımlarınız bekliyorum . Faceden twitterdan kitabın duyurusunu yapıp bir de bir kitap alırsanız çok büyük iyilik yapmış olacaksınız.

Tgb06

VİP Üye
Kadrolu Üye
Bölüm
İktisat
hayırlı olsun belliki büyük bir emek var ortada şu an merak ettim içeriği. Tebrik ediyorum :)

Çok teşekkür ederim Tgb06. Evet çok büyük emek verildi, günlerce uykumdan fedakarlık yaptım, yeri geldi ders çalışamadım. Büyük yazarların söyleşilerine katılıp onlarla irtibata geçtim. Epeyce yoruldum şimdi emeğimin karşılığını almak istiyorum. Ama malesef bu konuda biraz umutsuzum. Çünkü saçma sapan bir iki lakırdı yazıp 300 bin satan kitaplar var, çok güzel edebi eserler verip bin baskıyı aşamayanlarda... Malesef Türk toplumu kaliteyi sevmiyor.
Konusu geniş. Öncelikli olarak çocuk gelinler konusunu işledim, kadınların toplumsal hayattaki rollerini ve nerede olması gerektiklerini. Bunun yanında gizemli rüyalar, bol aksiyon, cinayet örüntüleri ve tüm bu ağırlığın üstünde güzel bir aşk hikayesi. Bu arada kitabın içinde bol şiirler var.

betimlemeツ

şimdi o değil de!
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat