İİBF SADECE SESİNİ BURDA DUYURMAKLA KALMAMALI...

tebessum

Aktif Üye
Arkadaşlar sadece sanalda sesimizi duyurmaya çalışıyoruz. Öğretmenler falan en ufak şeyde meydanlara dökülüyor kadro istiyoruz diyor ve ne yazık ki kadroları da götürüyorlar. Bir de şunu belirtmek istiyorum ne yazık ki sadece üniversite mezunu öğretmenlermiş gibi bir algı var bizi unutmuşlar mı ne anlayamıyorum. Bu algı çok kötü yani kurumlara memurda lazım ama bu memurluklara da öğretmenleri yerleştirme düşüncesindeler...saygılı ve düzgün bir şekilde aslında haber olmamız lazım haberlerde...

İİBF

Admin
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
ÇEKO
Haber için Gazetecilere Twitter üzerinden baskı yapabiliriz. Daha önce o şekilde bir kaç haber yaptırmıştık...

İİBF

Admin
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
ÇEKO
Ben hiç twit kullanmadım adresimizin olmasına gerek var mı?
Biz zaten ondan kaybediyoruz hocam bütün siyasiler gazeteciler ünlüler açıkçası kamuoyu orda... orda örgütlenirsek güç olabiliriz.

maliye26

Üyeliği İptal Edildi
ne mi yapmalı acıkogretım sınavları zamanı sınav cıkısı toplanmalı

tebessum

Aktif Üye
bir icra katibi idari memur falan alınıyor da herkes başvurma hevesinde durumumuz ne vahim ya göremiyorlar mı bunu ben anlayamıyorum

Sedat

% 100
Mücadele Grubu
bundan sonra aoflılerıne soyle bakalım napıyorlar
Ayrıştırma iyi bi şey değil; sen şu ana kadar yapılan hangi Twiiter ya da Mail etkiniliklerine katıldın herkes ilk önce ben ne yaptım demeli AÖF ya da Örgün önemli değil sonuç olarak herkes aynı havuzda gelicekse hepimize gelicek bu kadro burda bunun kavgasını yapmak sayısı azalmış mücadeleci kişilerin sayısını daha da azaltmaktan başka bi şeye yol açmaz . . .

maliye26

Üyeliği İptal Edildi
Ayrıştırma iyi bi şey değil; sen şu ana kadar yapılan hangi Twiiter ya da Mail etkiniliklerine katıldın herkes ilk önce ben ne yaptım demeli AÖF ya da Örgün önemli değil sonuç olarak herkes aynı havuzda gelicekse hepimize gelicek bu kadro burda bunun kavgasını yapmak sayısı azalmış mücadeleci kişilerin sayısını daha da azaltmaktan başka bi şeye yol açmaz . . .
ınsan once ıyı anlamalı ben mı anlatamıyorum 80 uzerı alanlar neden atanamıyor hemsıreden dusuk puan aldıkları ıcın mı bırı cıkıyor 85 alsaydın atansaydın dıyor bende ona tepkı gosterıyorum sonrada bırılerı de uzerıme gelıyor evet katılmadım katılmayacagım o arıların yuvasına comak sokmaya benzer ses cıkarırsın kadro ıyıce azalır

Sedat

% 100
Mücadele Grubu
ınsan once ıyı anlamalı ben mı anlatamıyorum 80 uzerı alanlar neden atanamıyor hemsıreden dusuk puan aldıkları ıcın mı bırı cıkıyor 85 alsaydın atansaydın dıyor bende ona tepkı gosterıyorum sonrada bırılerı de uzerıme gelıyor evet katılmadım katılmayacagım o arıların yuvasına comak sokmaya benzer ses cıkarırsın kadro ıyıce azalır
öğretmenlere +10 000 boş durdukları için verilmedi ama hayat senin yaşam senin sen bilirsin hayırlısı olsun hakkımızdan

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Forum Yöneticisi
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
ARKADAŞIN ÜYELİĞİ KENDİ İSTEĞİ İLE SİLİNDİ

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Forum Yöneticisi
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme

erdemayaz

İyi Bilinen Üye
Mücadele Grubu
walla benim aklıma bişey geldi

şu yeni twitter uygulaması varya,içimizden bikaç kişiyi görevlendircez, sonra bu kişiler 50 tane hesap açıcak,sonra bütün bu 50 hesabı kendisi yeni bi uygulama kurup basıcak twiti :)

pttye başlamadan önce böyle bişey yapablirim,askerden önce heyecan olmuş olur :)

Sedat

% 100
Mücadele Grubu
Yeni uygulamayı kullanan kişi olmazsa yarın etkinlik yine yalan olur.
yeni tag bulup güzel bi etkinlik daha yapmak lazım.
aynen de yazmamak lazim o tagi onceden direk iibf uygulamadan aticak bizde ondan sonra devam etcez

GSmart Maya M1 v2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi