iibf twitter etkinliği 01,01,2019 saat 19 (her salı tekrarlanacak)

Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Bülent Ecevit Ünv.
Bölüm
İşletme
oo hocam ben başlığı açarken siz de açmışsınız :D hemen siliyorum.

Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Bülent Ecevit Ünv.
Bölüm
İşletme
neyse silemedim hocam :)

C-hyptia

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
:) sorun yok hocam birini kaçıran diğerini görür belki

C-hyptia

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
her zamanki gibi uyuyorlar ne yazıkki boşuna burada paylaşmanın yada sürekli bilgisayar başında vakit harcamaya hiç gerek yok bence
oo hocam ben başlığı açarken siz de açmışsınız :D hemen siliyorum.

Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Bülent Ecevit Ünv.
Bölüm
İşletme
her zamanki gibi uyuyorlar ne yazıkki boşuna burada paylaşmanın yada sürekli bilgisayar başında vakit harcamaya hiç gerek yok bence
Hocam bildiğim kadarıyla sizin puanınız da iyi. yani bu arkadaşlar neyi bekliyor neye güveniyor hiç anlam veremiyorum. Bu sene bu sayfa da mücadele eden yok. mücadele verenlere selam olsun :)

C-hyptia

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
Hocam bildiğim kadarıyla sizin puanınız da iyi. yani bu arkadaşlar neyi bekliyor neye güveniyor hiç anlam veremiyorum. Bu sene bu sayfa da mücadele eden yok. mücadele verenlere selam olsun :)

puanım 87. 19 lakin 80 de olsa 95 de olsa aynısını yapardım ben bu iibflileri anlamıyorum birde atanamamaktan ağlamaları o kadar sinir bozucuki

C-hyptia

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
İibfli sadece kendini kurtarma kafasinda oldugu muddetce bi uyaniklik beklemek saçma ;)
hocam bizim safımız belli olsun her salı mücadeleye devam bu siteden hiç bir beklentim kalmadı benim ne adminler ne üyeler şu anda ne dinliyorsun başlığına gösterilen ilgiyi mücadeleye gösterseydik şimdi daha cok kadromuz olurdu geyik muhabbetine gelince herkes burada iş mücadeleye gelince kimse yok

Eğitim
Lisans
Üni
Selçuk Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
yazılacak çok şey varda belki anlatamıyorum/anlatamıyoruz(etkinlik yapanlar) eğer bu ükede her yıl haber bültenleri,internet siteleri 70 bin atama olacak dediğinde bunun ne kadarı sağlıkçı,ne kadarı öğretmen ve polis bilmiyorsan ve iibfliysen vay haline.çünkü o 70 binde sana yer yok.çünkü senin yerin özel denilecek.sana o bölümü okumasaydın denecek.

Epey bir zamandır mücadele diye konu açılır ama çok sürmez hemen biter. Bu forumun ilk zamanlarından beri böyle. Forumda aktif olmadım fakat twitter hesabı açıp o gün bu gündür bir etkinlik gördüğümde yazar,rt eder, favlarım. Çok sonra hevesim kırıldı.
Yinede elimden gelen neyse yapmaya çalışırım. Atansam bile yine birilerinin emekleri boşa gitmesin diye uğraşacağım.

Bir kitap hediyesi etkinliği olur herkes yazar o yazan arkadaşların çoğu etkinlik söz konusu olunca ortadan kaybolur. O hocaların çoğunun tek derdi vardır. Kitabı satsın. Sonuçta ne kadar ekmek o kadar köfte.Adamlar koca grupta on binlerce insana 2-3 kitap verecez diye neler yaptırır.Tıpkı az kadroya çok iibfli gibi bir durum.

Tercih zamanı etkinlik kadro mücadelesi vermeyen arkadaş az olan kadrolardan sonra şu puana düşer mi diye sorar. Düşer arkadaşım düşer bekle umut etmek en güzelidir. Lakin umut etmek yetmiyor çünkü umut ettiğin kadrolar verilmiyor. Zaman geçer,emeklerine ağlar durursun.

C-hyptia

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
+

Eğitim
Lisans
Üni
Eskişehir Osmangazi Ünv.
Bölüm
Maliye
Bugün saat 19:00'daki etkinliği unutmayalım arkadaşlar. Ve hazırlanan metni cimer'e yollamayı da unutmayalım ☺