İİBF Twitter Mücadele Uygulaması

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
ücretsiz takipci kazan diye bieşe çıkıyor bende

BlakeGrifin

Site Müdavimi
500 takipçi 5 liraymış ucuzmuş aslında :D...

İİBF

Admin
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
ÇEKO
Yok yahu kimseye rt falan sattığımız yok bunlar takipçi sistemi İİBF'ye uyarladık biz o kısmı kaldırdığımda scriptte hatalar verdiğinden kaldırmadım... Uygulamaya katılan kişi sayısı arttıkça burdan bilgilendirin kredi yükleyelim... takipçi artsın...

Bu takipçi artmasının amacı tamamen birbirimizi takip etmek... kullanmadığınız yumurta hesapları eklemenize gerek yok boşuna başka bir iibfliyi takip ettirmiş oluruz. Kullanılan hesaplar aslında eklenmesi lazım.

İİBF

Admin
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
ÇEKO
ücretsiz takipci kazan diye bieşe çıkıyor bende

aslında bunun sebebi önce kendi sunucumda kurmak istedim... bizim sunucumuz problem çıkarınca başka sunucu üzerinden sistemi kurdum bu ilk hali iibfye uyarlanmadan önceki...

eğer ki görüntü şu siteden baktığın ki gibi değilse ya dns yada farklı tarayıcı ile girmen gerek...

ProxyGizlen.Com - Kendinizi gizleyin!

üsteki siteye gir http://twitter.iibfliler.net adresine girmeye çalış... gerçek görüntüsü ordakidir.

berçem

Üye
Mücadele Grubu
ben hiç bişey anlamadım şimdi buna kayıt olunca etkinlik günleri bizim girip twit atmamıza gerek yok mu

İİBF

Admin
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
ÇEKO
ben hiç bişey anlamadım şimdi buna kayıt olunca etkinlik günleri bizim girip twit atmamıza gerek yok mu
İlk Etkinlik günü aslında programın işlevi daha çok ortaya çıkacak...

Elbette elimizden geldiğince Twitter'de olmaya çalışacağız... Olmazsak olmaz ancak olamayanların uygulamaya katılarak bizlere yardımcı olmasını mesajlarımızı paylaşmalarınıda sağlayacağız... Uygulama sadece merkezde koordine sağlayacak...

İnternette herşey İP üzerinde dönüyor örneğin sen internete İP üzerinde bağlanan bir kullanıcısın twittere göre aynı şekilde bir internet cafesindeki 20 masa bunlarda twittere göre 1 kişi çünkü aynı İP'yi kullanıyorlar... Uygulama herkese kesinlikle farklı İP veremez... Bu yüzden uygulamanın tek başına gündeme çıkması mümkün değildir... Twitter gündemine çıkabilmek için gündemdeki yığılmaya göre en az yığılma olduğunu düşünelim örneğin farklı 700 kişi yani 700 İP sahibine ulaşmak gerek... bu nasıl olur iibflilerin birbirini takip etmesiyle ancak mümkün olur... İİBF'lilerin geniş iştiraki ile mümkün olur... uygulamaya katılanların twiterde olması ile mümkün olur. :)

Bizler şuan bir havuz yaratıyoruz... Twittter takipçi uygulamaları gibi ancak bu takipçi kasma üzerine değil iibf sorununu gündeme çıkarmak için... Umuyoruz bu şekilde başarılı olacağız...

mescioglu

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
İlk Etkinlik günü aslında programın işlevi daha çok ortaya çıkacak...

Elbette elimizden geldiğince Twitter'de olmaya çalışacağız... Olmazsak olmaz ancak olamayanların uygulamaya katılarak bizlere yardımcı olmasını mesajlarımızı paylaşmalarınıda sağlayacağız... Uygulama sadece merkezde koordine sağlayacak...

İnternette herşey İP üzerinde dönüyor örneğin sen internete İP üzerinde bağlanan bir kullanıcısın twittere göre aynı şekilde bir internet cafesindeki 20 masa bunlarda twittere göre 1 kişi çünkü aynı İP'yi kullanıyorlar... Uygulama herkese kesinlikle farklı İP veremez... Bu yüzden uygulamanın tek başına gündeme çıkması mümkün değildir... Twitter gündemine çıkabilmek için gündemdeki yığılmaya göre en az yığılma olduğunu düşünelim örneğin farklı 700 kişi yani 700 İP sahibine ulaşmak gerek... bu nasıl olur iibflilerin birbirini takip etmesiyle ancak mümkün olur... İİBF'lilerin geniş iştiraki ile mümkün olur... uygulamaya katılanların twiterde olması ile mümkün olur. :)

Bizler şuan bir havuz yaratıyoruz... Twittter takipçi uygulamaları gibi ancak bu takipçi kasma üzerine değil iibf sorununu gündeme çıkarmak için... Umuyoruz bu şekilde başarılı olacağız...
sayın yönetici kredi bitti :)

İİBF

Admin
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
ÇEKO

İİBF

Admin
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
ÇEKO
Çok büyük beklentiler içinde oluyoruz iibflilerden... Her seferinde birşeyler yapmak istiyoruz ama hep bir boşvermişlik var...

137 kişi uygulamaya katıldı... Bence bu kadar büyük bir kitle için bu rakam komik ancak ne kadar umursamaz olduğumuzuda açıkça gösteriyor...

mescioglu

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
Çok büyük beklentiler içinde oluyoruz iibflilerden... Her seferinde birşeyler yapmak istiyoruz ama hep bir boşvermişlik var...

137 kişi uygulamaya katıldı... Bence bu kadar büyük bir kitle için bu rakam komik ancak ne kadar umursamaz olduğumuzuda açıkça gösteriyor...
valla bence çok iyi. ben bu kadar bile beklemiyodum :)

kpsszede

Bu da mı Gol Değil
Forum Yöneticisi
üniversitelerin İİBF sayfalarına bu uygulamayı iyice duyurmalıyız onlar şu anda öğrenci olan takipçilerini ikna ederse sayı oldukça artar..bir çoğu uygulamanın hesaplarını ele geçirmesinden korkarak yanaşmıyorlardır onlar ikna olursa kesin tt yiz :)

Sedat

% 100
Mücadele Grubu
üniversitelerin İİBF sayfalarına bu uygulamayı iyice duyurmalıyız onlar şu anda öğrenci olan takipçilerini ikna ederse sayı oldukça artar..bir çoğu uygulamanın hesaplarını ele geçirmesinden korkarak yanaşmıyorlardır onlar ikna olursa kesin tt yiz :)
mantıklı

kpsszede

Bu da mı Gol Değil
Forum Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Bilecik Şeyh Edebali Ünv.
Bölüm
İşletme
foruma sürekli giremiyorum girmişken hepsine destek verelim bari :) bu da tamamdır

İİBF

Admin
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
ÇEKO
167 Kişi olduk hala yeterli değil...