İİBF Twitter Mücadele Uygulaması

berçem

Üye
Mücadele Grubu
cevap için tşk ederim @İİBF.bende fırsat buldukça girip takip ediyorum iibflileri.bide geçen gün bu uygulamaya kaydolurken kalan kredi 2 demişti bilginiz olsun.yazdıkça nerden bakıyoruz kalan kredi sayısına

berçem

Üye
Mücadele Grubu
bide ben akşamları tel den katılıyorum etkinliklere.rt yapıyorum daha çok.rt mi daha iyi olur yoksa yeni bi twit mi

İİBF

Admin
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
ÇEKO
cevap için tşk ederim @İİBF.bende fırsat buldukça girip taki ediyorum iibflileri.bide geçen gün bu uygulamaya kaydolurken kalan kredi 2 demişti bilginiz olsun.yazdıkça nerden bakıyoruz kalan kredi sayısına

Hocam o kredinin amacı kredi sayısı kadar İİBF'li takip ettirmek size zaten bir kere tıklayınca belirtilen kişi kadar takipçiye ulaşıyorsunuz...

Daha sonrası bize düşüyor uygulamaya katılan hesapları İİBF mücadelesi için etkinliklerde kullanıyoruz.

mescioglu

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
Hocam o kredinin amacı kredi sayısı kadar İİBF'li takip ettirmek size zaten bir kere tıklayınca belirtilen kişi kadar takipçiye ulaşıyorsunuz...

Daha sonrası bize düşüyor uygulamaya katılan hesapları İİBF mücadelesi için etkinliklerde kullanıyoruz.
hocam katılım ne kadar oldu kamuoyunu bi bilgilendirirseniz memnun oluruz :)

darkness666

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
13 hesap daha ekledim insallah bi etkisi olur @İİBF

İİBF

Admin
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
ÇEKO
Bugün Uygulamanın işlevinide göstermiş olduk... Daha fazla katılım oldukça bu etki çok daha fazla olacaktır.

frba

Üye
Mücadele Grubu
İİBFye10BinKadro ya alışmıştım bu biraz zor geldi :))

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

erdemayaz

İyi Bilinen Üye
Mücadele Grubu
Şimdilik ben yönetiyorum...
hocam bi tweet attığında hepsi atıyor dimi? :) sen ver bana onu, kjaç tane hesap varsa hepsinin limitini bitiririm :) hatta beşer onar tane daha hesap açıp ekleyelim, tam bana lazım bişey :)

yada bi saniye,aklıma şu geldi, bikaç günde 50 hesap açsam ve ben de öyle uygulama kursam kendime,aynı anda 50 hesapla twit demektir :)

Sedat

% 100
Mücadele Grubu
hocam bi tweet attığında hepsi atıyor dimi? :) sen ver bana onu, kjaç tane hesap varsa hepsinin limitini bitiririm :) hatta beşer onar tane daha hesap açıp ekleyelim, tam bana lazım bişey :)

yada bi saniye,aklıma şu geldi, bikaç günde 50 hesap açsam ve ben de öyle uygulama kursam kendime,aynı anda 50 hesapla twit demektir :)
oyle kolay degildir o uygulamayi kurmak

GSmart Maya M1 v2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İİBF

Admin
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
ÇEKO

Bir domain bir hosting ve ve gerekli yazılımı almanız gerekecek... Yıllık Maliyeti 500 tl'yi falan bulacaktır hocam.