#İİBF yerine #İktisadiveİdariBilimlerFakültesi dememiz daha açıklayıcı olmaz mı?

Eğitim
Lisans
Üni
Süleyman Demirel Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
:)

1985

Firedi'nin Kabusu
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
NFKB.

Ne farkeder kardeş boşver :)

darkness666

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
hoş olur ama işte twitterda twit atarken harf sınırlaması var ondan dolayı iibf diye kısaltıyoruz ki kaln harf hakkımızda derdimizi anlatalım :D ama onu da arada kullanalım derim ben

Eğitim
Lisans
Üni
Süleyman Demirel Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
iibf nedir bilmeyen vardır açıklaması iyi olur diye düşündüm denemekte fayda var :)

Sedat

% 100
Mücadele Grubu
iibf nedir bilmeyen vardır açıklaması iyi olur diye düşündüm denemekte fayda var :)
140 karater var zaten :D bide atacağımız adamın ismi bakalım bi hesaplayalım @RT_Erdogan #İktisadiveİdariBilimlerFakültesi burası toplam 45 :D bize kalıyor 95 :D:D:D

kutlukkagan

Aktif Üye
arkadaşlar iibf lilere ulaşmalıyız önce bu kouda mücadele grubu üyeleri bizi bilgilendirebilirmi zaman zaman ne durumdayız diye,ben kimseyi tanımıyorum henüz iibf fakültelerine gidip sitemizi haber versek mücadeley duyurmak için her ilde gruplar halinde bunu yapsak ortak metin oluşturup tüm vekillere bakanlara tv programlarına gazetelere göndersek diye bi öneride bulunmuştum ama ne oldu bilmiyorum mücadelenin durumu hakkında alınan kararlar hakkında bilgi edinebileceğimiz tartışabileceğimiz bir başlık olsa çok iyi olur bence

Eğitim
Lisans
Üni
Süleyman Demirel Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
ben kendi üniversitemin grubuna sorunlarımızı anlatacak bir mesaj yazdım sitenin linkini de verdim onlarda grupta yayınladı gelen oldu mu bilmiyorum

kutlukkagan

Aktif Üye
ben kendi üniversitemin grubuna sorunlarımızı anlatacak bir mesaj yazdım sitenin linkini de verdim onlarda grupta yayınladı gelen oldu mu bilmiyorum
emeğine sağlık :) ortak bir metin oluşturup heryere mail atsak harika olur bende twit mail filen atıyorum kendimce ama aynen ne kadar geri dönüşü oluyor bilmiyorum doğrusu

Eğitim
Lisans
Üni
Süleyman Demirel Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
senin de emeğine sağlık :)