ETKİNLİK #iibfkadroistiyor

Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Ben yazıp duruyorum twitterdaki basliga.o başlık kayboluyor mu zamanla.birjac kişi de olsak elbet zamanla sayı artar hemen pes etmemek lazim

10URR

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Pamukkale Ünv.
Bölüm
ÇEKO
Bizim alancilar gazeteye ilan vermisti sonra 1000 kisilik alim olmustu seneye haziran alimi oncesi yapacağım bende bunu

Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Kafamda bu kadar deli soru varken cok zor bir surec sinava hazirlanmak ayri zordu su kisim daha bi zor ve bundan sonrasi daha da zor olacak eminim

Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
arkadaşlar cimere göndermek için yazdık sizde bakın değiştirmek istediğiniz bir yer yada eklemek istediğiniz bir şey var ise değiştirelim yada göndermek isteyen böyle göndersin iki farklı soruna değinmeye calıştık lütfen en azından bunu yapın kendiniz için

Ekli dosyalar

Eğitim
Lisans
Üni
Gazi Ünv.
Bölüm
İşletme
Twitter a arkadaşlar #iibfkadroistiyor diye haber kanallarına yazalım 19.00 haberler başlar bizde fox haber, atv, str.... Aklınıza gelen haber programlarına yazalım şimdi duyan duymayana iletsin haber kanalları belki okur bir umut..

Eğitim
Lisans
Üni
Gazi Ünv.
Bölüm
İşletme
Hatta her sabah çalar saat fox ve akşam 19.00 haberlerine yazsak#iibfkadroistiyor diye kanalları etiketleyip yazalım okurlar belki

Eğitim
Lisans
Üni
Karadeniz Teknik Ünv.
Bölüm
İktisat
5 ekim son tarih arkadaşlar etkinlikleri hızlandıralım. çalarsaat ve fox a twit atmak bir işe yaramaz, onlar hep muhalifzaten bir de fox Amerikalıların.

makus

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Karadeniz Teknik Ünv.
Bölüm
İşletme
cimer gönderdim bende arkadaşlar. 33 yaşındayım hala atanmaya çalışıyorum bazen foruma girip yazmak bile zoruma gidiyor . şu zamana kadar bir planlama yapılsaydı ne bizler mağdur olurduk ne de diğerleri inş faydası olur

Ekli dosyalar