ETKİNLİK #iibfkadroistiyor

Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Ben yazıp duruyorum twitterdaki basliga.o başlık kayboluyor mu zamanla.birjac kişi de olsak elbet zamanla sayı artar hemen pes etmemek lazim

10URR

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Pamukkale Ünv.
Bölüm
ÇEKO
Bizim alancilar gazeteye ilan vermisti sonra 1000 kisilik alim olmustu seneye haziran alimi oncesi yapacağım bende bunu

Tgbtgb

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Kafamda bu kadar deli soru varken cok zor bir surec sinava hazirlanmak ayri zordu su kisim daha bi zor ve bundan sonrasi daha da zor olacak eminim

C-hyptia

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler

C-hyptia

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
arkadaşlar cimere göndermek için yazdık sizde bakın değiştirmek istediğiniz bir yer yada eklemek istediğiniz bir şey var ise değiştirelim yada göndermek isteyen böyle göndersin iki farklı soruna değinmeye calıştık lütfen en azından bunu yapın kendiniz için

Ekli dosyalar

Emma

Aktif Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Gazi Ünv.
Bölüm
İşletme
Twitter a arkadaşlar #iibfkadroistiyor diye haber kanallarına yazalım 19.00 haberler başlar bizde fox haber, atv, str.... Aklınıza gelen haber programlarına yazalım şimdi duyan duymayana iletsin haber kanalları belki okur bir umut..

Emma

Aktif Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Gazi Ünv.
Bölüm
İşletme
Hatta her sabah çalar saat fox ve akşam 19.00 haberlerine yazsak#iibfkadroistiyor diye kanalları etiketleyip yazalım okurlar belki

optimal

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Karadeniz Teknik Ünv.
Bölüm
İktisat
5 ekim son tarih arkadaşlar etkinlikleri hızlandıralım. çalarsaat ve fox a twit atmak bir işe yaramaz, onlar hep muhalifzaten bir de fox Amerikalıların.

makus

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Karadeniz Teknik Ünv.
Bölüm
İşletme
cimer gönderdim bende arkadaşlar. 33 yaşındayım hala atanmaya çalışıyorum bazen foruma girip yazmak bile zoruma gidiyor . şu zamana kadar bir planlama yapılsaydı ne bizler mağdur olurduk ne de diğerleri inş faydası olur

Ekli dosyalar

C-hyptia

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
Maliye
yeniden hareket edicek olsak kimler bizimle olur? çünkü bu iş raydan çıktı gittikçe tepemize çöküyolar

C-hyptia

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
1 kasımda etkinlik olacak arkadaşlar önce bunu duyurayım cünkü biz takip etme sorunumuz var kaçırıyoruz hep dün aksam olmuş ama bende buğun duydum ve destek verecek arkadaşlar yorum yapsınlar hem böylelikle bildirimler gelir hem biz kimler destek veriyor onu görürüz hem siz de kaçırmassınız

C-hyptia

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
yeniden hareket edicek olsak kimler bizimle olur? çünkü bu iş raydan çıktı gittikçe tepemize çöküyolar
sadece arfcn yldz hocam la benle olmayacak bunu biliyoruz şu an bu mücadeleye katılacak mücadele grubu oluşturmaya calışıyoruz daha cok insana ulaşmak için neler yapabiliriz facebookta daha önce twitter timi kurulmuş yine ona benzer uygulamalar yapabiliriz ama bu iki kişi kişi ile olmaz acilen kendimize gelelim sıra bizde artık ve daha önce bu havayı solumuş bu yollardan gecmiş tecrübelilerden yönlendirme ve daha cok kişiye ulaşmak için yardım bekliyorum

Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
Maliye
Bu gidişle friksyonel işsizlikten temelli işsizliğe doğru ilerlemekteyiz ben henüz daha 4. sınıfken bu kaygıyı yaşıyorum bu gençleri soldurtmayalım biz ne yapıyorsak birbirimiz için yapıyoruz biliyorum zamanında bunu yüz defa denemiş ve artık umutsuzluğa kapılmış insanlar var bu yazdıklarımızı gören. son bir defa artık daha kalabalığız hali hazırda seçimler yaklaşıyor isteklerin dinleneceği zamanlardayız.Lütfen duyarsız kalmayalım

Cansuuuu

..
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Selçuk Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Bende katılırım her zaman