#iibflikadroistiyor

Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Bülent Ecevit Ünv.
Bölüm
İşletme
Öncelikle yeni yılınız size sağlık ve huzur getirsin. Atanamayan arkadaşlara memurluk, memur olanlara da diyecek bir lafım yok sevdikleri ile sağlık, sıhhat güzel bir gelecek versin :)

Arkadaşlar buradan link paylaşmak istemiyorum. memurlar.net de bir süredir epey bir katılımla twitter da düzenli her hafta salı günleri saat 19.00 da #iibflikadroistiyor hastagi ile gündem olmaya çalışacağız. Telefonlarınızın alarmlarını kurup 1 2 dakikanızı buraya ayırmak güç ve zor değil. Twitter dan daha önce iibliler için kadro mücadelesi başlıklarında etkin kişilere mesaj olarak ulaştım. İnş onlar da paylaşıp büyük bir katılım sağlamayı düşündük. Her hafta salı günü saat 19.00 da lütfen arkadaşlar 2 dakikanızı alır rica ediyorum.

Başlık: #iibflikadroistiyor
Gün: Salı
Saat:19.00

rammstein85

T.C Çalışma, Sosyal Hizmetler ve Aile Bakanlığı
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
enflasyonun bu denli yüksek olduğu defacto durumda açıktan alımlarında sadece gümrük muhafaza ve ptt nin ilana çıkacağını düşünüyorum nüfus kyk işkur il göç bunların ilana çıkacağını sanmıyorum burun kıvrılan pomem paem revaçta olacaktır bankalarında bu ortamda ilana çıkması imkansız merkezi 85 üstü kapatır 2020 ye kadar merkezi

Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Bülent Ecevit Ünv.
Bölüm
İşletme
enflasyonun bu denli yüksek olduğu defacto durumda açıktan alımlarında sadece gümrük muhafaza ve ptt nin ilana çıkacağını düşünüyorum nüfus kyk işkur il göç bunların ilana çıkacağını sanmıyorum burun kıvrılan pomem paem revaçta olacaktır bankalarında bu ortamda ilana çıkması imkansız merkezi 85 üstü kapatır 2020 ye kadar merkezi
Hocam biz burada insanların umudu sönmesin uğraş verelim diye uğraşıyoruz farkındaysanız. Ekonomik durum herkesin malumu biz de görüyoruz merak etmeyin. Öğretmen, İlahiyatlara kadro varken hatta hatta bu sene mühendis kadroları açılmaya başlamışken izninizle biz de biraz mücadele edip açılmaz dediğiniz kadroların açılması için mücadele veriyoruz. Umut kırıcı yorumlarınızı kendinize saklayın.

Eğitim
Lisans
Üni
Ankara Ünv.
Bölüm
Maliye
Kimse ciddiye almıyor bu işi. Herkesin dilinde 84 85 aldım atanabilir miyim sorusu var ama icraata gelince hiçbir şey yok. Umarım daha çok ciddiyi alınır birlik olma işi.

rammstein85

T.C Çalışma, Sosyal Hizmetler ve Aile Bakanlığı
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Hocam biz burada insanların umudu sönmesin uğraş verelim diye uğraşıyoruz farkındaysanız. Ekonomik durum herkesin malumu biz de görüyoruz merak etmeyin. Öğretmen, İlahiyatlara kadro varken hatta hatta bu sene mühendis kadroları açılmaya başlamışken izninizle biz de biraz mücadele edip açılmaz dediğiniz kadroların açılması için mücadele veriyoruz. Umut kırıcı yorumlarınızı kendinize saklayın.
bu enflasyon oranlarıyla zor

Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Bülent Ecevit Ünv.
Bölüm
İşletme
Kimse ciddiye almıyor bu işi. Herkesin dilinde 84 85 aldım atanabilir miyim sorusu var ama icraata gelince hiçbir şey yok. Umarım daha çok ciddiyi alınır birlik olma işi.
Ben elimden geleni yapmayı çalışıyorum hocam. Burada bi kaç kişi daha var uğraşan onun harici yarın bir gün ağlayacak tipler. Sayfa geçen senelere göre hiç canlı değil. Kaderine razı olan olsun yapacak bir şey yok. Burada eski aktif kullanıcılarında bizlere destek olmasını bekliyoruz.

Eğitim
Lisans
Üni
Ankara Ünv.
Bölüm
Maliye
Ben elimden geleni yapmayı çalışıyorum hocam. Burada bi kaç kişi daha var uğraşan onun harici yarın bir gün ağlayacak tipler. Sayfa geçen senelere göre hiç canlı değil. Kaderine razı olan olsun yapacak bir şey yok. Burada eski aktif kullanıcılarında bizlere destek olmasını bekliyoruz.
Aynen hocam farkındayım senin yapmaya çalıştıklarının. Tweet atarken gördüğüm 5 6 kişiden biri sendin zaten. Buraya gelince kitap önerisi, ne dinliyorum gibi başlıklar daha önemli galiba.

C-hyptia

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler

katılıyorum

C-hyptia

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler

memurlarnet de etkili olmaya başladık katılım artmaya başladı her salı devam etmesi cok iyi oldu her hafta artacaktır ben umutluyum

C-hyptia

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
Eğitim
Lisans
Üni
Eskişehir Osmangazi Ünv.
Bölüm
Maliye
Arkadaşlar sağolsun memurlarnette bir arkadaşımız cimer için güzel bir yazı hazırlamış. Sizden ricamız şu 4001 haksızlığı önüne geçmek için, elinizden alınan kadrolar için destek vermeniz. Metni aşağıya kopyala yapıştır yapıyorum sizler de metni alıp cimer üzerinden Cumhurbaşkanına göndermeniz gerekiyor. Lütfen bırakalım artık yok enflasyon, yok kriz var ayaklarını. Ağlamayan bebeğe mama yok, öğretmenler aldıkları 20 bin kadroyla yetinmeyip 40 bin istiyorlar. Biz 5 bin bile isteyemiyoruz, sebebi aramızda sürekli olumsuzluklardan bahsedip oturduğu yerden kadro bekleyenlerdir. Lütfen elinizden geleni yapın aldığınız ösym puanı bir a4 çıktısından ibaret olmasın iki yıl sonra.

T.C CUMHURBAŞKANLIĞI İLETİŞİM MERKEZİ MAKAMINA
1.
BAŞVURAN:
T.C :
ADRES :
iİBF kamu kurumlarının memur ihtiyacını karşılamak, kamu ve özel sektör için nitelikli personel yetiştirmek için kurulmuştur.Türkiye'nin
en fazla mezun veren fakültelerinin başında gelen İİBF'nin şu anda mezun sayısı 430,000'i bulmaktadır. İİBF sürekli mezun vermeye devam etmektedir.
Mezun sayısı ve kadro sayısı orantısızdır. Üstelik 4001 kodu ile İİBF kadroları niteliksizleştirilmiş cok az olan kadro sayısı törpülenmiştir.
Bir İİBF mezununun mühendis fizyoterapist kadrolarına yerleşme olasılığı olmadığı gibi aynı şekilde bir öğretmenin mühendisin fizyoterapistin 4001 kadrosu ile İİBF'nin hakkı olan DHMİ, İş-Kur,SGK,ESK, Nüfus ve Vatandaşlık işleri Müdürlüğü, , Belediyeler gibi (GİH) kadrolarına atanması son derece adaletsizdir, üstelik kendi alanlarıyla ilgili kadro açıldığı an atanmış oldukları kadroları terk etmektedirler. Bu durum hem biz İİBF mezunlarını mağdur etmekte hemde vatandaşa ve devlete büyük maliyet yaratmaktadır.
Bu mağduriyetlerin giderilmesi ve yığılmanın önlenmesi adına, İİBF mezunları olarak
GİH kadrolarının eğitimini alan İİBF mezunlarına iade edilmesini ve 2019/1 atama döneminde İİBF mezunlarına 10,000 kadro ayrılmasını
siz değerli devlet büyüklerimizden talep ediyoruz
Atama Bekleyen İİBF Mezunları Adına

Ekli dosyalar

C-hyptia

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
etkinlige katılmayanlar en azından hazır metni gönderin cimere lütfen ve yazın bu başlık altına gönderdik diye cok zor değil

Eğitim
Lisans
Üni
Eskişehir Osmangazi Ünv.
Bölüm
Maliye
Bugün saat 19'daki etkinliği unutmayalım arkadaşlar ve dün buraya yazdığımız metni de cimer üzerinden göndermeyi unutmayalım ☺