#iibflikadroistiyor

Emma

Aktif Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Gazi Ünv.
Bölüm
İşletme
MURAT HOCADAN MSJ VAAAR!!!! ANKARA İÇİN BUYUK ADİM ATİLDİ !!!!!!!!" Evet sevgili arkadaşlarım yasal başvurumuzu evrakları tamamladıktan sonra yapıyoruz. Bu başvuru evrağımız diğer evrakları da tamamladıktan sonra başvuruyu yapıyoruz. Etkinlik için hafta içi bir gün belirleyeceğiz. Çünkü hafta sonu özellikle pazar sesimizi kimse duymaz. Valilik yapılacak yer konusunda AKM demiş kurumların önemde olmuyormuş. Tarih olarak da 25 Şubat diye düşünüyoruz. Şimdi bu iletiyi evrakla birlikte #kendisesinoliibf adıyla her yerde paylaşıyoruz.https://chat.whatsapp.com/IrdtLb7tAZD5dHL17Dl7X4

umutsuzmutsuz

Yok Hükmünde
Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
MURAT HOCADAN MSJ VAAAR!!!! ANKARA İÇİN BUYUK ADİM ATİLDİ !!!!!!!!" Evet sevgili arkadaşlarım yasal başvurumuzu evrakları tamamladıktan sonra yapıyoruz. Bu başvuru evrağımız diğer evrakları da tamamladıktan sonra başvuruyu yapıyoruz. Etkinlik için hafta içi bir gün belirleyeceğiz. Çünkü hafta sonu özellikle pazar sesimizi kimse duymaz. Valilik yapılacak yer konusunda AKM demiş kurumların önemde olmuyormuş. Tarih olarak da 25 Şubat diye düşünüyoruz. Şimdi bu iletiyi evrakla birlikte #kendisesinoliibf adıyla her yerde paylaşıyoruz.https://chat.whatsapp.com/IrdtLb7tAZD5dHL17Dl7X4
Gurup dolu diyor

Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Bülent Ecevit Ünv.
Bölüm
İşletme
memurlar.nette bugün saat 20 :30 da etkinlik var yazıyor
Bugün saat 20’ de “MEMURLAR NET’ i KINIYORUZ” diye başlık açıyoruz hocam herkes ard arda açsın başlıkları. Haber yapılıncaya kadar böyle ara ara yapacağız bu etkinliği.

Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Bülent Ecevit Ünv.
Bölüm
İşletme
“pazartesi saat 20.00 de sponsorlu etkinliğimiz olacak 4001 icin
lütfen katılalım hesabınız yoksa hesap acın paylaşın gelen kadrolar konuşulanlar ortada sesini cıkaran kadroyu alıyor pişman olmadan artık uyanın
sponsorlu etkinlik zaten gündemde olacağız ama yerimizi korumamız için katılım şart bir tek benle bir şey olmaz demeden önce bunu düşünüp kolaya kaçan kaç kişi var bunu da düşünün.”