İİBF'liler Derneği aracılığıyla ücretsiz A grubu kursu

Adversary

Site Müdavimi
Kadrolu Üye
Malatya'da İİBF'liler için ücretsiz KPSS A Kursu verilecek

MALATYA - İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Mezun ve Öğrencileri (İİBF'liler) Derneği Genel Başkanı Murat Karaca, yaptığı basın açıklamasında, derneğin kaymakam, müfettiş ve uzman yetişmesi için çalışmalar yaptığını ve bu faaliyetlerden en önemlisinin dernek tarafından koordine edilen eğitimler olduğunu söyledi.
Derneğin, alanında uzman öğretmenlerden oluşan bir ekip ile anlaşma yaptığını vurgulayan Karaca, bu eğitimden yararlanmak isteyen tüm İİBF'li gençlere, kamu yönetimi, iktisat, işletme, maliye, uluslararası ilişkiler, ÇEKO ve ekonometri bölümlerinden mezun olanlara veya öğrenciliği devam edenlere özel bir eğitim kurumunda burslu KPSS A eğitimi verileceğini belirtti.
KPSS A iktisat, maliye, muhasebe, hukuk, İngilizce, vatandaşlık, matematik, tarih ve kamuda mülakat tekniklerine ilişkin düzenlenecek olan eğitimden burslu yararlanmak isteyenlerin başvurularını 12 Ekim 2014 tarihine kadar http://www.iibflilerdernegi.org sitesindeki online başvuru formunu doldurularak yapabileceklerini söyleyen Karaca, başvuruların Dernek Yönetim Kurulu tarafından değerlendirileceğini ifade etti.
Değerlendirme sonrası başarılı görülen adayların burslu eğitim görmeye hak kazanacağını ve eğitimlerin 18 Ekim 2014 tarihinde başlayacağını belirten Murat Karaca, programın iki farklı grup halinde uygulanacağını ve adayların hafta sonu sabah Saat 09: 00 ile 14: 00 ve hafta içi akşam 18: 00-20:30 Saatleri gruplarından dilediğini seçebileceğini belirtti.
İİBF'liler Derneği'nin sitesinden http://www.iibflilerdernegi.org ücretsiz KPSS A kursuna ilişkin detayların öğrenilebileceği kaydedildi.(İHA)

Ücretsiz Kpss Kursu Verilecek 83598 Malatya'da İİBF'liler için

Kafkaslı

Üyeliği İptal Edildi
hiç samimi gelmedi, muhtemelen dersane açacaklar ön tanıtım için ücretsiz ders veriyorlar. Bunu yaparken de İİBF adını kullanıyorlar. Seçim öncesinde yaptıkları çalışmayla samimiyetlerini kaybettiler. Ha bir de 2014/1 kadroları ile ilgili tek kelime etmemeleri de ayrı bir olay

Serkan

Site Müdavimi
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
ÇEKO
Bu derneğin yaptığı hiçbirşey bana samimi gelmiyor.

SGK alımlarını iptal ettirmek için parasını biz ödeyeceğimizi söylememize rağmen hükümete karşı olur siyasete girir dava açma hatta engellemeye çalış...
Ankara Çalışma Bakanlığı ve İstanbul Taksim'de İİBF basın açıklamamıza karşı çık hatta ismimiz dahi geçmesin siyaset olur de...

Gezi sürecinde Malatya'ya aşağıdaki Afişleri astır...

Siyaseten hangi tarafta olduklarını eleştirmiyorum böyle bir şeyi eleştirmek haddime değil... Ancak İİBF Yararı varken "siyaset olur" diye yanaşmayıp hatta engellemeye çalışmaları daha sonra da bizzat kendilerinin siyasetin içine gömülmeleri beni bu dernekten soğuttu...

Dürüst insanlar değiller yaptıkları hiçbir şey de bana samimi gelmiyor

Kafkaslı

Üyeliği İptal Edildi
Bu derneğin yaptığı hiçbirşey bana samimi gelmiyor.

SGK alımlarını iptal ettirmek için parasını biz ödeyeceğimizi söylememize rağmen hükümete karşı olur siyasete girir dava açma hatta engellemeye çalış...
Ankara Çalışma Bakanlığı ve İstanbul Taksim'de İİBF basın açıklamamıza karşı çık hatta ismimiz dahi geçmesin siyaset olur de...

Gezi sürecinde Malatya'ya aşağıdaki Afişleri astır...

Siyaseten hangi tarafta olduklarını eleştirmiyorum böyle bir şeyi eleştirmek haddime değil... Ancak İİBF Yararı varken "siyaset olur" diye yanaşmayıp hatta engellemeye çalışmaları daha sonra da bizzat kendilerinin siyasetin içine gömülmeleri beni bu dernekten soğuttu...

Dürüst insanlar değiller yaptıkları hiçbir şey de bana samimi gelmiyor
ben de o afişleri kastetmiştim :)