İİBFLİLER Mersin Mitingindeymiş...

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Forum Yöneticisi
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
https://www.facebook.com/iibflilern...0630566345349/612377178837352/?type=1&theater

Mücadele Grubundaki Arkadaşlarımızdan Önemli Duyuru

//Şu an adana mersin mücadele grubu olarak akp miting alanındayız başbakanin yakin korumasina mektup ve dosya ilettik.Sayfada paylaşırsaniz gelecek arkadaşlar bize ulaşsınlar bana ulaşabilirler. 05545662745 Mehmet

publec

İyi Bilinen Üye
su ana kadar yapılacak en güzel seyi yapmıslar tebrikler koruma 4001ci degildir insallah :D

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Forum Yöneticisi
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
keşke bir afiş hazırlasaydık fondaki paralarla

sinan46

İyi Bilinen Üye
Mücadele Grubu
keşke bir afiş hazırlasaydık fondaki paralarla
Yine ona da sıra gelck ankara grubu olustulrulmali .fondaki onlar için tahsis edilsin... Ayrıca eylem hazırlığı da olacak .onun için harcanir ....

acıyı sevmek olur mu.......sus..

İİBF

Admin
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
ÇEKO
eğer fondaki para değerlendirilecekse yaptırılsın afişler. oluşturulan gruplara gönderilsin posta yoluyla
Bunun için görüşme ayarlanması lazım. Sonra zaten üzerimize vazife olur yardımcı olmak.

beterböcek

beter1böcek
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
hayret sonunda toplanabilmiş bizden duyarlı bazı arkadaşlar çok şaşırdım... ayın 15ine geldik bu zamana kadar kılımız kıpırdamadı bundan sonra da kimse keyfini bozmasın kalmış şurda 2hafta...

süreklirüzgar

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Arkadaşlar bu adana mitingi biz afiş de hazırladık selen incefikir ve melek adalet arkadaşlarımız bezlere yazdılar sloganlarımızı .Yoğun aramalara rağmen sokacaktık ve mitingde açacaktık ancak başbakanını korumları elimizdeki dosyayı ve mektubumuzu başbakana ileteceğini söyledi söz verdi.Koruma iyi niyetle ilgilenince bizde pankart açmaktan vazgeçtik ters tepmesin diye.Ankarada protesto için kendinizi hazırlayın biz adana mersin olarak örgütlenip geleceğiz ankaraya desteklerinizi bekliyoruz.

süreklirüzgar

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
artık herkes ankaraya bakıyor sen ankaraya gelecek adam bul haber ver biz sizi aldıralım yeterki gelin :)

sinan46

İyi Bilinen Üye
Mücadele Grubu
Arkadaşlar bu adana mitingi biz afiş de hazırladık selen incefikir ve melek adalet arkadaşlarımız bezlere yazdılar sloganlarımızı .Yoğun aramalara rağmen sokacaktık ve mitingde açacaktık ancak başbakanını korumları elimizdeki dosyayı ve mektubumuzu başbakana ileteceğini söyledi söz verdi.Koruma iyi niyetle ilgilenince bizde pankart açmaktan vazgeçtik ters tepmesin diye.Ankarada protesto için kendinizi hazırlayın biz adana mersin olarak örgütlenip geleceğiz ankaraya desteklerinizi bekliyoruz.
Ankara daki eylem için şimdiden hazırlık yapılmalı .daha doğrusu yapalım.....ayrıca gelecek sayiyi öncelikle belirlemek için herkesle irtibata geçilmeli