İibfliler neden böyle!

torado_28

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Nişantaşı Ünv.
Bölüm
İşletme
A grubu bugün sabah gazetesine ilan verilmişgörmüşsünüzdür. İlan veriyorlar ama tek bir kelime B grubundan bahsetmemişler. Sonra niye twittera gelmiyorsunuz derler. Öğretmenleri takip ediyorum hiç böyle ayrı gayrı yok. Böyle giderse bu alımlar 2014ten de düşük olur.B den alım bekleyenlerin sesi çıkmıyor maalesef.

C-hyptia

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
hak ediyor hocam b grubu bunu kaç kez soyledik en azından 80 87 arası destek versin diye kimse oralı olmuyor 80 87 arası 10 bin kişi var isteseler yer yerinden oynar bir kaç kişi uğraştı onlar da artık bıktı yoruldu umarım destek verenler bir an önce atanır emeklerinin karşılığını alır .

C-hyptia

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
A grubu bugün sabah gazetesine ilan verilmişgörmüşsünüzdür. İlan veriyorlar ama tek bir kelime B grubundan bahsetmemişler. Sonra niye twittera gelmiyorsunuz derler. Öğretmenleri takip ediyorum hiç böyle ayrı gayrı yok. Böyle giderse bu alımlar 2014ten de düşük olur.B den alım bekleyenlerin sesi çıkmıyor maalesef.

siz sanki atanmıştınız dimi hocam gümrük muhafaza diye hatırlıyorum ben

Muhti

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Çanakkale 18 Mart Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
yaklaşık 7 yıldır bu işlerle muhattabım. öğrendiğim tek şey: bu durumun sadece iibfilierle alakası olmadığıdır. bu bir toplumsal sorundur.

C-hyptia

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
https://chat.whatsapp.com/DW7kYVenrIPLXuyQvqH57O

arkadaşlar a grubu destek olmuyor ya b birlik olacak ya da unutun atanmayı a grubu biz den az olmasına ragmen bizden daha iyi birlik oldu bizim sesimiz cıkmadığı icin de ilan verirken ve dün aksamki tag da b ile alakalı hic bir şey yoktu .bir avuç insan bu whatsapp grubunda mücadele etmekten yorulduk son bir cağrı artık bizde yorulduk şu an sosyal medyadaki b grubu hocalarımıza ulaşmaya calışıyoruz . 87,20 puanım var teiaş olmassa sgk olur

80 ile 87 arası 10 bin b grubu var öğretmen gibi istediğini alana kadar susma bir kez de sen dene bir twit at bir paylaşım yap ne kaybedersin MÜSLÜMAN!

Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Bülent Ecevit Ünv.
Bölüm
İşletme
Hocam Eylül Ekim gibi buralar heyecanlıydı. İnsanlar mücadele edelim kadro isteyelim diyorlardı fakat yok. Puanı kritik seviyelerde olanlar ne yapıyorsunuz siz? Salı günleri bir twit atmak çok mu zor? B KADRO talebi sesleri yükselmesi gerekir. Yukarıda hocamın linkini yolladığı whatsapp grubuna gelin arkadaşlar bekliyoruz. Grubun genel olarak puanı atanacak seviyede. Kritik olanları da bekliyoruz.

Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Bülent Ecevit Ünv.
Bölüm
İşletme
@İİBF hocam bir de buradan söyliyeyim Facebook etkileşimi yok denecek kadar az. Twitterdan organizasyonu yönetecek bir kişi lazım. İlla bana verin demiyorum @C-hyptia hocam da aktif burada aktif olan bir çok arkadaş var Twitter editörlüğünü verebileceğiniz.

İİBF

Admin
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
ÇEKO
@İİBF hocam bir de buradan söyliyeyim Facebook etkileşimi yok denecek kadar az. Twitterdan organizasyonu yönetecek bir kişi lazım. İlla bana verin demiyorum @C-hyptia hocam da aktif burada aktif olan bir çok arkadaş var Twitter editörlüğünü verebileceğiniz.

Söylediğinize baktım ama Twitterde sayfa editörlüğü yok malesef bir çözüm sunmuyor twitter

diloşşş

nasip çok güzel bir ihtimaldir...
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Diğer
Ankara'da basın açıklaması yapılacakmış hocaya yazdık b grubunu da unutmayın diye her gün twitterdan bastırıyoruz 4001 İİBF'nin hakkı diye ama işe yarar mı bilmiyoruz. Telefonla bütünleştik artık ama ısrarla bizi kimse görmüyor :(

C-hyptia

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
Ankara'da basın açıklaması yapılacakmış hocaya yazdık b grubunu da unutmayın diye her gün twitterdan bastırıyoruz 4001 İİBF'nin hakkı diye ama işe yarar mı bilmiyoruz. Telefonla bütünleştik artık ama ısrarla bizi kimse görmüyor :(
b yokmuş gibi davranıyorlar ne yazıkki

İİBF_Kazazedesi

Okumuş Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Ondokuz Mayıs Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
iibf'den bi cacık olmaz çok da düşünmeyin.

C-hyptia

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
uyanacak b grubu bir yerde kırılacak o inat gelecekler emek vermeden 80 üstü alınmaz emek verdiyse gelecek destekleyecek öğretmen 80 le atanıyor iibf de atanır tuttugunu koparmayı bilirse

C-hyptia

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
sayımız artıyor hadi b grubu umudunu yitirme gel isteyince oluyor

HoRoZ'28

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Pamukkale Ünv.
Bölüm
İktisat
B grubunun alternatifi çok olduğundan çoğalamıyoruz , en basiti kendimden örnek vereyim 2012de 83 puanla atanamadık ama özel sektöre bulaştık çok şükür 6 yıldır çalışıyorum tabi kamu kadar rahat değiliz ama çalışıyoruz herkes için bu böyle diye düşünüyorum B grubuna çalışan dünyanın sonu değil deyip alternatiflerine yöneliyor ister istemezde beklemiyoruz . A grubu gibi kurum sınav acsın diye beklemediğimizden alternatiflere gidip susup calısıyoruz olan bu (ortalama 3-4 yıldır yoktum özlemişim forumu daha aktif olmam dileğiyle hepiniz gönlünüzdeki atamayı gerçekleştirirsiniz umarım)

İİBF

Admin
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
ÇEKO
B grubunun alternatifi çok olduğundan çoğalamıyoruz , en basiti kendimden örnek vereyim 2012de 83 puanla atanamadık ama özel sektöre bulaştık çok şükür 6 yıldır çalışıyorum tabi kamu kadar rahat değiliz ama çalışıyoruz herkes için bu böyle diye düşünüyorum B grubuna çalışan dünyanın sonu değil deyip alternatiflerine yöneliyor ister istemezde beklemiyoruz . A grubu gibi kurum sınav acsın diye beklemediğimizden alternatiflere gidip susup calısıyoruz olan bu (ortalama 3-4 yıldır yoktum özlemişim forumu daha aktif olmam dileğiyle hepiniz gönlünüzdeki atamayı gerçekleştirirsiniz umarım)

Bizde özledik kardeşim hoş geldin