iibfliler.net Görüşleriniz ?

İİBF

Admin
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
ÇEKO
Bu Başlıkta iibfliler.net'te ne eksik ne olması gerek görüşlerinizi merak ediyorum. Bu eksikliklerin giderilmesi için çalışmalar yapmak istiyorum. Ne olmalı, nasıl olmalı, ne eksik, ne yapsak güzel olur... Lütfen içtenlikle platformun gelişmesi için görüşlerinizi yazın bizim için çok önemli...

aygu_ci

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
formlarda alakasız iletiler silinmeli, bunu yapanlara izin verilmemeli.memurlar.nette ki gibi eksileme sistemi veya şikayet etme butonları konulmalı.

iibf kadro

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Maliye
Katılıyorum beğenme butonu konulmalıdır bence.olur ya insanlık hali şahsımda dahil abuk sabuk yorum yaptigimizda insanlar begenmedeginde kişi gereksiz atışmalara girmeden frenleye bilir kendini.ve siyasi basliklarin açılması derhal engellenmelidir sonu küfür hakaret ile bitiyor.sonucta burada bayanlar da var.tartisma kültürü toplum olarak gelişmemiş bizde amacından sapmaya gidebilir site

vera

Site Müdavimi
aktif uyeler baslik acabilsin alakasiz insanlar geliyor baslik aciyor ya reklam yapiyor ya iibf.li olmuyor azicik burada takilsin ondan sora baslik acabilme yetkisi olsun diye dusunuyorum ama oyle olunca demokratik olmaz mi acaba diye de dusunmedim degil hani :/

incir reçelim

Forbidden Zone
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
Birşeyler eksik ama şu eksik diyemiyorum.

üste güzel fikirler vermiş arkadaşlar. beğenme ve eksileme mutlaka olmalı.

Yelken

Admin
Yönetici
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Afyon Kocatepe Ünv.
Bölüm
İktisat
kimlerin beğendiği görünmesin :) sadece sayı yazsın -+ butonu bu işi gorur bencede 5-10 makul bır sevıyede eksı var ıse mesaj otomatıkman sılınsın gıbı bır sey olabılır malum yerde vardı galıba uzun suredır gıtmıyorum bılmıyorum nedır durum.

kufure karsı ozellıkle bır onlem alınsın küfür eden kişiler derhal yasaklansın mesela bu konuda katılık olmalı bıktık burda küfür edenlerden ayıptır ınsanlık dışıdır.

Muhti

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Çanakkale 18 Mart Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
Her üye kendi hoşuna gitmeyen üyeyi engelleyebilse ve onun yazdıklarını görmese ne güzel olurdu.
Eksi verme olayı da iyi.

baltayasapolanadam

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
İstanbul Ünv.
Bölüm
İşletme
bilmiyorum geçen merkezi atamalarda var mıydı ama kesinlikle tercih robotu ve tercih sonuçları açıklandığında da neresi kaç puanla kapattığını görmek açısından da sonuç robotları düzenlenmeli.Özellikle tercihlerde malum.neti kullanmak zorunda kalmayalım kaldı ki güvenilir bile değiller ama kesinlikle kullanışlı ve sade bir robot olmalı iibf'nin ihtiyacını karşılayacak şekilde.Ayrıca ekstra olarak denemeler diye bir bölüm açıp orada yıllara göre deneme sınavları,geçmiş yılların soruları ve cevap anahtarları(varsa çözümlü testleri),kurumların mülakat soruları ve cevapları falan bulundurulabilir.Bu bahsettiklerim belki vardır ama daha çok forum kısmını kullandığımız için eğer varsa da sitenin daha çok kullanılan bir bölümünde yer alması hoş olurdu.Forumdan ayrı şekilde anketler kısmı da yapılabilir forumda açılmış anketler de bu kısıma kaydırılır takibi kolay olur

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Forum Yöneticisi
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
Her üye kendi hoşuna gitmeyen üyeyi engelleyebilse ve onun yazdıklarını görmese ne güzel olurdu.
Eksi verme olayı da iyi.
böyle birşey var hocam üye profiline tıklayın engelle diyin o üyenin yazdıklarını görmyrsunuz size mesaj atamıyor

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Forum Yöneticisi
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
formlarda alakasız iletiler silinmeli, bunu yapanlara izin verilmemeli.memurlar.nette ki gibi eksileme sistemi veya şikayet etme butonları konulmalı.
şikayet etme butonu var hocam yazının üstünden şikayet yazıyor ona tıklayın

Yelken

Admin
Yönetici
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Afyon Kocatepe Ünv.
Bölüm
İktisat
sık
şikayet etme butonu var hocam yazının üstünden şikayet yazıyor ona tıklayın
şikayet yapanlardanım her küfürlü mesajı falan ama kolay dönüşü olmuyor o şikayetin bence kullanıyorum ama işlevli gibi gelmedi bana nedense.

Tgb06

VİP Üye
Kadrolu Üye
Bölüm
İktisat
sık

şikayet yapanlardanım her küfürlü mesajı falan ama kolay dönüşü olmuyor o şikayetin bence kullanıyorum ama işlevli gibi gelmedi bana nedense.
artık olmuyor sanki küfürlü konuşan 2 üyenin üyeliği sonlandırıldı

Yelken

Admin
Yönetici
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Afyon Kocatepe Ünv.
Bölüm
İktisat
yeniden
artık olmuyor sanki küfürlü konuşan 2 üyenin üyeliği sonlandırıldı
çıkar gelirler o zaman panik butonu lazım olacak
valla bezdik şu insan müsveddelerinden bir daha olmasında o şikayet butonunu kullanmayalım.

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Forum Yöneticisi
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
sık

yok düşüyor arkadaşlar bize şikayet edilen mesajlar hepsini çözüme ulaştırıyoruz aktif olduğumuzda

Yelken

Admin
Yönetici
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Afyon Kocatepe Ünv.
Bölüm
İktisat
yok düşüyor arkadaşlar bize şikayet edilen mesajlar hepsini çözüme ulaştırıyoruz aktif olduğumuzda
ne bileyim bi ara forumda küfürler saldırgan tavırlar havada uçuyordu hemen müdahale istiyoruz herhalde o an çünkü çok sinir bozucu oluyor
teşekkür ederiz Sayın Yöneticilerimiz.

İİBF

Admin
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
ÇEKO
ne bileyim bi ara forumda küfürler saldırgan tavırlar havada uçuyordu hemen müdahale istiyoruz herhalde o an çünkü çok sinir bozucu oluyor
teşekkür ederiz Sayın Yöneticilerimiz.
Daha önce yönetici idiniz isterseniz bu konuda tekrar sorumluluk alabilirsiniz.