İİBF'liler şu şekilde ağlamadıkça kadro alması zor!

Konu, 'İİBF Mücadele Forumu' kısmında Adversary tarafından paylaşıldı.

1. Adversary

Adversary Site Müdavimi Kadrolu Üye

Ödül Puanları:
    43
  2. yesilelma9

yesilelma9 Aktif Üye

Ödül Puanları:
    68
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    İstanbul Ünv.
    Bölüm:
    Maliye
    Arkadaslar ne yapıyoruz? Bir plan çıkmalı herkes bunu diyor ama görünmez bir iibf kitlesi var maalesef. Öğretmenler kadar neden görünür olamiyoruz. Bugün de twitter da TT lerdi. Tüm ülkenin bildiği bir konu haline getirmemiz lazım iibflilerin durumu. Mayıs a eylem konulmuş ama bu çok geç bir tarih gibi geldi bana

3. yesilelma9

yesilelma9 Aktif Üye

Ödül Puanları:
    68
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    İstanbul Ünv.
    Bölüm:
    Maliye
    Gerekirse her hafta 1 gün belirleyip işte 20.00 da başlıyoruz denilip TT yapılabilir. Kasım atamasi kötü geldi ama belirleyici olan haziran atamasi o da elimizden gitmesin. Işte ne bileyim çok okunan köşe yazarlarina mail atılabilir köşesinde bahsederse iyi olur. Vs.

4. GORALIRahip

GORALIRahip Üye

Ödül Puanları:
    8
    Kusura bakmayin da iibf kadar mal sürüsü bir grup yoktur ben de dahil...Ulan hala köşe yazarından twitten medet umuyorsunuz elin sümüklü öğretmeni salya sümük ağlıyor atama istiyor bugün bile o haberi veriyor tvler biz develer de hala twit derdinde yahu o kadar ilde sözde grup kuruldu konuşuldu edildi ne bok oldu eminim millet karı kız tavlamak için gitti o tanışma merasimine başka da bir bok yok...ben iibf gruplarından bir bok olmayacağını face gruplarında 1saat takılınca anladım...açın ağzınızı bekleyin düşer kadro yukarıdan

5. yesilelma9

yesilelma9 Aktif Üye

Ödül Puanları:
    68
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    İstanbul Ünv.
    Bölüm:
    Maliye
    sen de aynısını yapıyorsun hocam. bin tane fikir önerdim burdan dün akşam. herkes okuyup geçiyor. bir fikir alışverişi yok bari dedim kimse bi yerini kaldırıp eylem falan yapmıyor twitter da her hafta gündem yapalım ona da yok. demek ki herkes yolun başını tutmuş. çok eleştirenlerden de bişi görelim o zaman. yalnızca konuşmakla olmuyor

özgür3636 bunu beğendi.
  6. GORALIRahip

GORALIRahip Üye

Ödül Puanları:
    8
    Hacı bak meclis veya ses getirecek baska bir mecra saha eylem olmadıkça afedersin ama ziki tutmaya devam edecegiz bu eylem her türlü olur ama gazeteci Kamera karşısında olmali şeytan diyor al eline bir bidon benzin çık kızılay meydanina veya meclis bahçesine

7. yesilelma9

yesilelma9 Aktif Üye

Ödül Puanları:
    68
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    İstanbul Ünv.
    Bölüm:
    Maliye
    yav arkadaşım çok var bunu söyleyen çok kimse bir şey yap-mı-yor. napim yani insanları evinden mi çekiştire çekiştire götüreyim. böyle yapmadıkça olmaz şöyle yapmadıkça olmaz. tamam o zaman yapıver

8. GORALIRahip

GORALIRahip Üye

Ödül Puanları:
    8
    Hocam sen beni yanlış anladın ben diyorum ki iibfden bi poh olmaz kapatin dükkanı kadere razı olun diyorum ki iibff den kimseyi örgütleyemezsin boşuna uğraşma zaman kaybi emek kaybı evinin önüne bedava araç göndersen ona binip eyleme gelmez gelmezzzzz bu kadar açık ve net

9. yesilelma9

yesilelma9 Aktif Üye

Ödül Puanları:
    68
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    İstanbul Ünv.
    Bölüm:
    Maliye
    iibfli değil misin hocam :) gelmiyor yani yapcak bir şey yok. sonra elimizdekiyle yetinmek zorunda kalıyoruz. elimizde bir şey de kalmıyor

Sayfayı Paylaş