İİBF'lilerin Sorunları Meclise Taşındı BAŞBAKANA Soru Önergesi Verildi

2012 KPSS'ye lisans düzeyinde giren kişi sayısı 931.307 iken İİBF'li sayısı ise yaklaşık 350.000 dir. İİBF lilere verilen kadro ise 722 olmuştur

MHP Balıkesir Milletvekili Ahmet Duran Bulut İİBF mezınlarının yaşadıkları sorunları, kadro talebi hakkında Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın cevaplaması istemiyle yazılı soru önergesi verdi.

https://docs.google.com/viewer?url=...19fd3dc1eb9f5a89e6113&a=bi&pagenumber=1&w=524

doekmaent

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
iibf adına güzel şeyler oluyor ama sesimizi mecliste cok az kisi duymus anlasilan

Serkan

Site Müdavimi
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
ÇEKO
MHP Milletvekili Ahmet Duran BULUT İİBF Mağduriyetini TBMM Gündemine Tekrar getirdi Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ı Yazılı olarak açıklaması için Soru önergesi verdi.

İŞTE SORU ÖNERGESİ

İİBF'liler olarak mağduriyetimizi gündeme getiren Sayın Vekilimiz Ahmet Duran BULUT'a çok teşekkür ediyoruz. Konunun takipçisi olacağımızında bilinmesini istiyoruz. 2 yıldır bunca mağdur olmasına rağmen tek bir açıklama yapmayan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın yazılı cevabını merakla bekliyoruz.

Kaynak : GAZETE KAMU

Serkan

Site Müdavimi
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
ÇEKO
bak bunu görmeden yeni konu açmışım kusura bakma kardeşim.

gaspadinahmet

Üye
Mücadele Grubu
meclis araştırmasını redettiler bakalım buna ne cvp verecekler gerçekten mhp işin peşini bırakmıyor göstermelik değil verdikleri destek sürekli oldu sağolsunlar.

doekmaent

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
evet teşekürlerimizi bildirelim mhp vekillerine umarım iyi bir cevap gelir

darkness666

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
:D yettim ahmet valla RTE öyle bi cvplar ki inanın biz deriz almayın MHP zaten nerden oy tutturabilirimden CHP keza yine öyle onlar da vasıfsızlar için vermişler bi taraftan diyorum siyasete malzeme olmayalım bi taraftan da siyasetsiz olmuyor ama iktidarın elinde hepimz biliyoruz

yamur

Üye
Mücadele Grubu
yalan yanlış rakamlar verip konuyu geçişitirirler yine de önemli olan o değil İİBFnin konusuluyo olması. kendi memleketimin milletvekilini tanımıyorum ya bana da yazıklar olsun :)

yamur

Üye
Mücadele Grubu
birileri önerge verirken birileri de attığımız twitlerin antipati oluşturduğunu söylüyor. sen koskoca GENÇLİK ve spor bakanısın bu gençlerin sorununu da antipatik bulacaksa yandık

darkness666

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
birileri önerge verirken birileri de attığımız twitlerin antipati oluşturduğunu söylüyor. sen koskoca GENÇLİK ve spor bakanısın bu gençlerin sorununu da antipatik bulacaksa yandık
son donemi ya biraz rahat galiba ondan