İİBF'ye 40bin atama yoksa Oyda yok diyelim...

Konu, 'İİBF Mücadele Forumu' kısmında mehmetkalamar tarafından paylaşıldı.

1. mehmetkalamar

mehmetkalamar Yeni Üye

Ödül Puanları:
    8
    Evet sevgili İşletme, İktisat,Maliye,Kamu Yönetimi ve diğer İİBF'li kardeşim gel sende sesini duyurki sesimiz gür çıksın önümüzde CB seçimi var diyelim ki 40bin atama yoksa 450binden kimseye oyda yok....

2. cmdn

cmdn İyi Bilinen Üye Mücadele Grubu

Ödül Puanları:
    28
    minimum 40.000 istenmeli bencede ... İİBF demek 450.000 seçmen demek

3. Yelken

Yelken Admin Yetkili Kişi Kadrolu Üye

Ödül Puanları:
    488
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Afyon Kocatepe Ünv.
    Bölüm:
    İktisat
    gercekcı olmaz sonucta 450bın kısı sahada degılse 450bın oyda olamaz o ayrıca tehdıtvarı sonuc alınamaz bu ıse gırmek buyuk rısk curmumuz yetersız!

4. oliverkapo

oliverkapo VİP Üye

Ödül Puanları:
    88
    oy tehditiyle falan olmaz bu işler adam zaten öğretmen kesimine vermezsen verme dedi oy korkusu yokki

5. İsvacık

İsvacık Admin Forum Yöneticisi

Ödül Puanları:
    28
    oliverkapo
    nasılsın? Tekrar girdin mi kaç geldi?

6. oliverkapo

oliverkapo VİP Üye

Ödül Puanları:
    88
    puan olarak 0,5 puan düştüm sıralama daha iyi açıkçası atancağımı hiç düşünmüyorum.Özelde iş bulursam forumdanda kendimi soyutlucam iyice artık.adamlar engellilerin kadrolarını bi çırpıda arttırıyor.sözde Şehit yakınlarına memur kadrolarını veriyor.normal canla başla çalışan adama gelme sen dyor senin hakkın yok.Yazıklar olsun emeklerimizi boşa çıkaranlara.puan 80,38 sıralama 58 bin

7. oliverkapo

oliverkapo VİP Üye

Ödül Puanları:
    88
    teşekkür ederim iyiyim onu es geçmişim moral bozukluğundan kusura bakma seninle 2012de aramazıda çok az fark vardı 0,1 di sanıırm 81,09 du senin puan şimdi daha da geliştirdin sanırım.ben düştüm ya hala inanamıyorm kendime

8. İsvacık

Ödül Puanları:
    28
    Evet
    senin puan 80,96 idi sanırım.....
    Valla ben 82,120 aldım atanacağıma zerre kadar umudum yok...Asgari ücretle bir yerde iş buldum....Kısmet artık ne yapalım

9. Tgb06

Tgb06 Admin Yetkili Kişi Forum Yöneticisi

Ödül Puanları:
    238
    Bölüm:
    İktisat
    partinin oy korkusu yok ya bunu ciddiye bile almazlar. bizim amacımız sadece kadro istemek olmalı hakkımızı istiyoruz işte o kadar. kadro yoksa oy da yok ters teper bence

10. oliverkapo

oliverkapo VİP Üye

Ödül Puanları:
    88
    senin yine iyimiş puan ptt ile gümrük olabilir.

11. İsvacık

Ödül Puanları:
    28
    Mümkün değil yaş 36 etti

Sen geçen sefer muhafazaya neden başvurmamıştın....Muhafaza olabilir en kötü ihtimalle bence....PTT'de alıma göre........... inşallah

12. HoRoZ'28

HoRoZ'28 VİP Üye Kadrolu Üye

Ödül Puanları:
    388
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Pamukkale Ünv.
    Bölüm:
    İktisat
    Konuyu açan arkadaşım daha önce sitede bulunan aktif 400 500 kişinin aklına bu konu gelmiştir ama açıkcası ben daha köyde ki anneannemi ikna edemiyorum iibfli 450 bini nasıl ikna edeceksin ve bu bahsettiğin 450 bin arkadaşımızın ev halkı ortalama 4 kişi olsa en az 2 tanesi zaten mevcut yönetime oy veriyor ülke olarak sağ görüş hakim iken ve başka sağ parti piyasada aktif değilken bu söylemler biraz sıkıntılı.Ayrıca bu harekette tamamen yanlış diye düşünüyorum.

13. Kafkaslı

Kafkaslı Üyeliği İptal Edildi

Ödül Puanları:
    938
    öğretmenler oy verdikleri halde vermeyiz diye tehdit edip kapıyorlar kadroyu :D Adamlar organize olup bir anda tepki gösterince sanki yaptıkları herşey gerçekmiş algısı oluşturuyorlar.

14. oliverkapo

oliverkapo VİP Üye

Ödül Puanları:
    88
    4-5 arkadaşım muhafaza memuru yazma sakın dedi şartlar kötü falan yaş 27-28 benim tutuyo fakat şartları zor muhafazanın kurum içinde ezik gibiymiş ben nasılsa 81 ya puan 4.atamada üniversite gelir heralde dedim atlama muhafazaya benim için para önemli değil ilk etapta 1800 olsun 2800 lük muhafazaya tercih ederim dedim ama o bile gelmedi maalesef muhafaza da yalan oldu.Tşra memurluk tercih etmiştim tüm alımlarında hiç yazmadım muhafazayı

15. oliverkapo

oliverkapo VİP Üye

Ödül Puanları:
    88
    ptt'yi çok istiyorum nedense ama onunda gelmiceğini düşünüyorum.Bide millet artık şöle düşünüyo 84 puanı var ptt yazıcak ya biraz takılırım ptt'De zaten 4 merkezi atama var birinden biri gelir o sürede işşiz kalmam ptt paklar beni sonra kaçarım diyor mantık bu ptt bunun önüne geçmeli yoksa her zaman mağdur bir kurum olucak.puanım düşük diye söylemiyorum yüksek olsaydı da aynı şeyleri söylerdim.tazminat vs vs birşeyler getirmesi lazım yoksa yüksek puanlıları boşuna almış olucak adam gidicek belli yani ama mesela 80-82 arası imkansız atanamaz bu personel kalıcı olacaktır.

16. Kafkaslı

Kafkaslı Üyeliği İptal Edildi

Ödül Puanları:
    938
    Sen önündeki zabıt katipliği sınavını kazanıp gideceksin inşallah :)

17. oliverkapo

oliverkapo VİP Üye

Ödül Puanları:
    88
    inşallah hayırlısı bakalım

Kafkaslı bunu beğendi.
  18. HoRoZ'28

Ödül Puanları:
    388
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Pamukkale Ünv.
    Bölüm:
    İktisat

bende senin kafadaydım askerdeydim gümrük alım yaparken ben merkezide memleketimi çok istediğim için yazmamıştım 78 79lu arkadaşlarım muhafaza oldu biri ığdırda diğeri istanbulda memnunlar hallerinden sonuçta devlet kapısı diye bakıyorlar ben özel sektördeyim ama onlardan daha mutluyum açıkcası 24 saat çalışıp eşim evde bensiz kalacağına günde 9 saat çalışırım huzurlu yatarım evimde ailemle arkadaşlarımla bir arada olurum daha iyi.Muhafaza bazen aklımdan geçmiyor değil ben bu sınava çalışmadım 79 almışım ama yazmam büyük ihtimal Şükür Allaha

19. oliverkapo

oliverkapo VİP Üye

Ödül Puanları:
    88
    o meslek belli zorki daha ilk alımda 77 puanları gördü ya o kadar güzel meslek olsa puanlar düşer mi bide kura var sakat yani gitçeğin yerin kendin seçemiyorsun ki bilmiorum bakıcaz çok darda kalırsam yazarım gelme ihtimali var gibi ama nedense ptt istiyorum ya keşke gelse

20. HoRoZ'28

Ödül Puanları:
    388
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Pamukkale Ünv.
    Bölüm:
    İktisat

PTTyi açıkcası bende çok istedim hele memlekette evinden gidip gelmek sözleşmeye tabi olsan bile bi ekmek kapısıydı nasip değilmiş olsun şimdiki işimde bin kat daha memnunum

Sayfayı Paylaş