ik.istihdam@ptt.gov.tr

işletmeci00

İşletme - 84,3
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İşletme
Arkadaslar destek verin lütfen haberi gördüğümden beri mail yağmuruna tutuyorum PTT yi.. gişe memurluğunda mülakata hayır DİYORSANIZ DESTEK SİZDE ..

Eğitim
Lisans
Üni
Niğde Ünv.
Bölüm
İşletme
sayın yetkili mülakatlarda çeşitli duyumlar oluyor ve buda bizlerin midesini bulandırıyor.Böyle soylentileri duymak istemiyoruz ve bizi çok rahatsız ediyor bu rahatsız edici durumu siz ptt nin alım esnasında başvuracagı yol değildir inşallah.
ayrıca 4001 kodu bizleri rahatsız etmektedir gişe bölümü biyolog kimyagerin yeri değildir biz iibf mezunlarının hakkıdır umarım bizlere kulak verır biz ibbf mezunlarının sıkıntılarına biraz derman olursunuz
saygılar.

( boyle basıt bır maıl de ben attım )

dpuzede

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Dumlupınar Ünv.
Bölüm
İşletme
sayın yetkili mülakatlarda çeşitli duyumlar oluyor ve buda bizlerin midesini bulandırıyor.Böyle soylentileri duymak istemiyoruz ve bizi çok rahatsız ediyor bu rahatsız edici durumu siz ptt nin alım esnasında başvuracagı yol değildir inşallah.
ayrıca 4001 kodu bizleri rahatsız etmektedir gişe bölümü biyolog kimyagerin yeri değildir biz iibf mezunlarının hakkıdır umarım bizlere kulak verır biz ibbf mezunlarının sıkıntılarına biraz derman olursunuz
saygılar.

( boyle basıt bır maıl de ben attım )
Gelecek cevabı söylüyorum mülakat neyin bilmeyiz biz yönetmelik ve üstlerimiz ne diyosa onu uyguluyoruz. Tabi 100lerce mesaj giderse Bişeyler olabilir.

işletmeci00

İşletme - 84,3
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İşletme
destek nerde arkadaslar mulakat sonucları acıklanınca KYK dakı gıbı sızlamak yerıne engellemeye calısalımm

Eğitim
Lisans
Üni
Niğde Ünv.
Bölüm
İşletme
destek nerde arkadaslar mulakat sonucları acıklanınca KYK dakı gıbı sızlamak yerıne engellemeye calısalımm
laf cok ıcraat yok yıne galıba sayın hocam :)kımse yanasmıyo .aman ha elerler mulakatta :) zaten elenıyosunuz daha ne olcak :)

Eğitim
Lisans
Bölüm
Ekonometri
Geçen sefer atmistim yine atayım. Geçen sefer bana şu cevabı vermişlerdi kisacasi: kurul ne derse o gibisinden bi msj.

qwert27

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Gaziantep Ünv.
Bölüm
İktisat
nereye mail atılıyor

dpuzede

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Dumlupınar Ünv.
Bölüm
İşletme
Arkadaşlar laf çok icraat yoktan ziyade ben her kuruma zaten mail attım. mülakat konusunda hepsi aynı cevabı veriyor: Yönetmelik, bakanlığımızın kararı, yönetim kurulu ne derse o olur vs. ben yine atarım ama ik okur copy-paste yapar cevap verir :(

işletmeci00

İşletme - 84,3
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İşletme
2332 kişilik gişe alımında yoktu ama 144 kişilik gişe alımında mulakat vardı

qwert27

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Gaziantep Ünv.
Bölüm
İktisat
shçek alımı 4001den yapmış bir ay önce yani 4001den yapacak demektir inşallah olmaz

aygu_ci

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
Arkadaslar facebook da iibf twitter tim var. Ptt gumruk basta olmak uzere hergun cesitli fax,mail, twitter etkinligi yapiyoruz.Lutfen hakkina sahip cikmak isteyen tum arkadaslarim gelsin.Kimse kusura bakmasin ama karanliga sovmekle hicbirsey olmaz.Karanliga mum yakmak gerekir.Bekliyoruz.Lutfen gelin.

Ceyce

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Karadeniz Teknik Ünv.
Bölüm
Maliye
Bende mail attm kendimce 4001 olmasn magdur oluoz gibi gibi seyler lutfen arkadaslar sizlerde atin mulakattan daha onemli 4001 olmamali girecekse bizden biri girmeli

işletmeci00

İşletme - 84,3
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İşletme
Arkadaslar yazdigim maile cevap geldi.mulakatla ilgili.."Gerekli sartlar ilanimizda yer alacaktir.Bilginize rica olunur"