İKTİSAT 2012-2(İLK) ATAMALARI

Arkadaşlar bütün ilk atamaları derledim topladım, mükemmel dosya oldu karaca havada kapar bunu görse, kendim incelemek için oluşturdum sizler de bakın, bütün iktisat atamaları var. Yalnız İstanbul'un yarısı belediye imiş çıkması kötü koydu bize.

son dosyayı indirin

kübra bytl

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İktisat
Arkadaşlar bütün ilk atamaları derledim topladım, mükemmel dosya oldu karaca havada kapar bunu görse, kendim incelemek için oluşturdum sizler de bakın, bütün iktisat atamaları var. Yalnız İstanbul'un yarısı belediye imiş çıkması kötü koydu bize.

İndir 2012 İKTİSAT rar
bu nedir şimdi virüs müydü??

kübra bytl

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İktisat
bilgisayar kullanmayı bilen birini çağır sen.
ne diyon arkadasım sen indirdiğim an pc dondu bişeyler oldu anasaysam değişti ve sordum insan gibi cevaplayabilrsin insan gibi sorulan bi soruyu tartışmak içinmi sorduk sonucta sanal ortam kendiliğindn de cıkıyo bu tarz yazılar.hey allaam ya ne insanlar var

ne diyon arkadasım sen indirdiğim an pc dondu bişeyler oldu anasaysam değişti ve sordum insan gibi cevaplayabilrsin insan gibi sorulan bi soruyu tartışmak içinmi sorduk sonucta sanal ortam kendiliğindn de cıkıyo bu tarz yazılar.hey allaam ya ne insanlar var
sen ne diyosun, insan gibi konuşana insan gibi konuşulur.

Eğitim
Lisans
Üni
Dokuz Eylül Ünv.
Bölüm
İktisat
bu nedir şimdi virüs müydü??
açılan sayfada üstteki yeşil olan dosyayı indire basmayacaksın o sayfanın reklam vs sini indiriyor köşesinde sponsor yazıyor, sayfayı biraz aşağıya kaydırırsan orada mavi bir dosya indir var onu indir
alt tarafı bi yanlış anlaşılma sakin arkadaşlar

2012 puanıyla 1. ve 2. atamanın iktisat (4421) ve 4001 kadrolarını ayrı ayrı çıkardım. İktisat mezunlarının ilk iki atama için tercih edebildikleri bütün kadrolar var yani, puanını direk görmek için.