İl Ticaret Memurluk - 135 kişi yaklaşın hele bi :)

Heisenberg

Allah Muhafaza
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
öncelikle listeye giren herkesin Allah yardımcı olsun..umarım istediğimiz gibi gerçekleşir..ben 5 Mayıs da 9.30 da mülakata girecem.mülakattan sonra ne sorduklarını yazarım buraya ve ya benden önce girenler varsa paylaşsın bir zahmet :) tamam rakibiz ama düşman değiliz hiçbirimiz..rekabet olayın gırgırı birbirimze ne kadar yardımcı olursak bu siteden giden insanların mülakatı kazanma ihtimali belki daha fazla olur ;) mülakatlara hazırlanırken nelere bakıyorsunuz bi söyleyiverin daha kitap yüzü açmayan şu arkadaşınıza :hhhhhh: .bende internetten bilgi toplamaya çalışırım eğer gözüme birşey çarparsa hemen sizinle paylaşlrım kuşkunuz olmasın :harika:Allah da hiç birimizi utandırmasın ha olur da mülakatı geçemezsek canımız sağolsun.hepinize iyi çalışmalar ;) ;)

Yelken

Admin
Yönetici
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Afyon Kocatepe Ünv.
Bölüm
İktisat
bende 5 mayıs da gırecegım ama il tic memurluk için :)

mülakata hazırlık başğlığına bakabılırsın calısmaya baslayanlar yazıyor bırseyler.

Heisenberg

Allah Muhafaza
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Ahaahah yorumda yanlslk olmus bnde il ticarete grcem :) 135 derken tum mulakata girenleri kastetmistim :) yani ayni saate grcez :)) baktm da ordan karmasik ben sadecd bize ait olsun diye yazdm..mulakatdan snrada yazarz diye..ama kmse bsy yazmazsa yapacak bsy yok ;)

Yelken

Admin
Yönetici
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Afyon Kocatepe Ünv.
Bölüm
İktisat
:) mülakatların gunlerı karısık galıba dıye dusunmedım bende o kısmı :D sayılar havalrda ucustugundan kadronun adını tercıh edıyorum ;) sabah oralarda olıcıgım bende.

Eğitim
Lisans
Üni
Hacettepe Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
ben de bugün kaynak toplamaya başlıcam kısmetse, sabahtan beri sanki atanmışcasına keyifliyim, şu yersiz sarhoşluk geçsin, mülakat başlığında neler dönmüş ordan toparlıcam bişeyler..başka da bi fikrim yok açıkcası,, çok ümitli de değilim,, ha ama fazla torpili olan varsa alırım bi dal :rolleyes:

Yelken

Admin
Yönetici
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Afyon Kocatepe Ünv.
Bölüm
İktisat
listede adını görmek önce rahatlatıyor sonra germeye başlıyor rahatlık kısmı geçince toplanalım :D

7 mayısta bıtıyor sanıyorum mulakatlar en azından bekelem surecının cogunu ders calısarak gecırecegız bız o acıdan sanslıyız. bos bos beklemek daha zor.

iibf kadro

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Maliye
Şimdi herkese bölümüne göre mi soru yoneltiolar. Ben Maliye mezunuyum o zaman hunharca buna çalışmam lazim:)

hasbihâl

Bismillah, her hayrın başıdır.
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Harran Ünv.
Bölüm
İktisat
Vatandaşlık kitabını muhakkak bir kez hatim edin :) artı bölümünüzle ilgili genel ifadeler göz atın. muhafaza mulakatında bana sorulanlar: hsyk, mgk, ara seçimler, akaryalıt kaçakçılığı, Türkiyenin son 10 yıllık ekonomideki değişimleri.. aklıma gelenler bunlar. Başarılar şimdiden mülakata girecekler. Bende 135 kişilik alımdan gireceğim tekrar nasipse 6 mayıs günü. :)

hunter1154

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
İstanbul Ünv.
Bölüm
Maliye
Şimdi herkese bölümüne göre mi soru yoneltiolar. Ben Maliye mezunuyum o zaman hunharca buna çalışmam lazim[BCOLOR=rgb(252, 252, 255)]:)[/BCOLOR]
il ticaret bende 5 mayıs sabahı giricem bölüme göre mi sorucaklar :D

beyhan soylu

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Selçuk Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
ben de 4 mayıs ta gireceğim uluslararası ilişkiler mezunu olanlar nelere çalışıo ve niğdeden giden var mıııı ankaraya

ümit yldz

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
:hihi: 4 mayısta en guzelide ogleden sonra olması doya doya uyucammmm ohhh ogleden once sonra dıye ayırmaları cok guzel

Ceyce

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Karadeniz Teknik Ünv.
Bölüm
Maliye
Bende 5mayis 14:00 giricem ilk mulo deneyimim kyk olmustu ins bunun sonu husran olmaz

Heisenberg

Allah Muhafaza
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
5 mayıs öğleden sonra ve 6 mayıs da giren arkadaşlara faydam dokunur mu bilmem ama neleri sorduklarını söylerim..en azından telefondan bir göz atma şansınız olur biraz daha öz güvenli girersiniz ;) ayrıca bende hala çalışma isteği yok:aglyrmngaa: hepinize iyi çalışmalar ;) bu arada @Yelken başlığıma müdahale var kabul edemem :D şaka bir yana güzel olmuş en azından anlam karmaşası yok:harika: teşekkürler :)

Yelken

Admin
Yönetici
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Afyon Kocatepe Ünv.
Bölüm
İktisat
@Heisenberg evey müdahale ettim :D karıştırmasın insan evlatları yeterince kafalarımız karışık.

bende seninle aynı zamanlarda giriciğim faydam dokunurmu ya da seninkisi dokunur mu bana :)

Heisenberg

Allah Muhafaza
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
ben erken girersem söylerim sana sorduklarını sıkntı olmaz benm açımdan..puan sıralamasına göre alıyorlarsa ben 59.sıradayım göksel bilmez diye eğer benden sonraysan çıkar çıkmaz bir şeklde iletrm hemen sana ben..belki orda kalablık olur filan söyleyemem hemen whatsappdan filan sinyali yollarım sana ;) o zaman gelsin konşruz yine ;)

Yelken

Admin
Yönetici
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Afyon Kocatepe Ünv.
Bölüm
İktisat
ben erken girersem söylerim sana sorduklarını sıkntı olmaz benm açımdan..puan sıralamasına göre alıyorlarsa ben 59.sıradayım göksel bilmez diye eğer benden sonraysan çıkar çıkmaz bir şeklde iletrm hemen sana ben..belki orda kalablık olur filan söyleyemem hemen whatsappdan filan sinyali yollarım sana ;) o zaman gelsin konşruz yine ;)
aynı anda yukarı cıkma durumumuz var telefon mantıklı ben senden onceyım hallederız ;)

son gırdıgımde 6-7 kısılık grup halınde gırıs kattan yukarı goturuyorlardı mulakat yapılan salonun kapısının onunde bekletıyorlardı ve yanımızda bır gorevlı oluyordu işi biten hemen aşağı ınıyordu.

Yelken

Admin
Yönetici
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Afyon Kocatepe Ünv.
Bölüm
İktisat
bilsekte bişiy ollmaz ya 15-20 dk da ne yapabılırız ki kitap hatmedecek halımız yok o da apayrı ;)

bazı kızlar bırbırlerını strese sokuyorlardı orda mulakatı beklerken :D hahah bu kadın mılletı pek acaıp :D

Heisenberg

Allah Muhafaza
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
aynı anda yukarı cıkma durumumuz var telefon mantıklı ben senden onceyım hallederız ;)

son gırdıgımde 6-7 kısılık grup halınde gırıs kattan yukarı goturuyorlardı mulakat yapılan salonun kapısının onunde bekletıyorlardı ve yanımızda bır gorevlı oluyordu işi biten hemen aşağı ınıyordu.
strese gircek bişey yok zaten 3de 2mizi almıcaklar :koptum: aynen öyle de olablr orada yardımcı olurz bşka arkdşlarda varsa bnden sonra olmya çalşrım ;) ama şöyle bir sıkntı var ben bu kurumu istemiyorum malum şartlardan dolayı yazdım mülakata gelr miyim cidden blmyorum.gitmesek insanların hakkını yicez gitsek ben bu kurumu istemiyorum daha kitap yüzü açmadım :acpsnr: önce kendi psikolojmde ki sorunları bi halleblsem geri kalanı bir şeklde çözülür..yani karar vermedim..şimdiden söylim de sonra o gün böyle böyle dedin sözünden döndün filan muhabbeti olmasın yani ;)

Yelken

Admin
Yönetici
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Afyon Kocatepe Ünv.
Bölüm
İktisat
strese gircek bişey yok zaten 3de 2mizi almıcaklar :koptum: aynen öyle de olablr orada yardımcı olurz bşka arkdşlarda varsa bnden sonra olmya çalşrım ;) ama şöyle bir sıkntı var ben bu kurumu istemiyorum malum şartlardan dolayı yazdım mülakata gelr miyim cidden blmyorum.gitmesek insanların hakkını yicez gitsek ben bu kurumu istemiyorum daha kitap yüzü açmadım :acpsnr: önce kendi psikolojmde ki sorunları bi halleblsem geri kalanı bir şeklde çözülür..yani karar vermedim..şimdiden söylim de sonra o gün böyle böyle dedin sözünden döndün filan muhabbeti olmasın yani ;)
oooo sen istemiyom tribine girmişin şimdiden hisseder bak kurul :D ıstemıyosan nıye basvuruyon deli dumrul benlik bi durum yok ben zaten önceyımde :krsn: yanlız 82 puan ıle sıkıntılı olabılır durumun çok secıcı davranman yararına olmaz rakıp olsakta dogru olan budur efenım ben de daha once onu ıstemıyorum bunu ıstemıyorum dedım basvurmadım 83 puan yanınca otur agla hıc faydası olmuyor, ben soylımde yukum azalsın ;)