İlan İçin Bankada Biriken Paranın Değerlendirilmesiyle İlgli

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Forum Yöneticisi
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
Arkadaşlar bankada biriken paranının değerlendirilmesiyle ilgili fikir alışverişi yapalım

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Forum Yöneticisi
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
bence madem büyük gazetede ilan veremedik yerel gazetelerde ilan verebiliriz...
2. fikir arkadaşın fikri diğer başlıkta yazmıştı a4 boyutta arkalo önlü broşür bastıralım renkli baskı sıkıntılarımızı anlatan tüm kamu kurumlarına tvlere ve gazetelere gönderelim binlerce

iibfzede

VİP Üye
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
senin paran sandım :)

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Forum Yöneticisi
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
iş yapan bir fikir aslında fondaki parayla 2.000 civarı broşür çıkarıcaz 250 tl falan tutar sonra çalışmayan arkadaşlardan yapabilirim diyenlerin adreslerine 500 er tane postalıyacaz onlar tek tek kurumlara gazetelere postalıyacak yapacak posta masraflarıda fondan karşılancacak yetmezse yine veririz para

Breavehart35

Aktif Üye
Mücadele Grubu
sizin yerinizde olsam birikmiş parayı Ankarada kurum ziyaretlerine gidebilecek arkadaşların yol paralarına ve çiçek,çikolata..kurum ziyaretlerinde hediye işine harcardım.Yerel bir gazetede ilan vermek bence çok gereksiz olur.Twitterdan ya da mail yoluyla bile yapacağınız mesajlaşmalar neticesinde duyarlı birkaç gazeteci sesinizi duyup bahsettiğiniz ilana eş değer haberler yapabilir.O parayı yerel gazetede ilana harcarsanız hem hiç ilgi çekememiş olursunuz hemde elinizdeki avucunuzdakilerde uçmuş olur.
Kadro talepleri alınmaya başladı anda elbet gönüllü birkaç arkadaş gerek il dışından gerekse ankaradan kurum görüşmelerine gider.En azından bu arkadaşların yol paralarını karşılarsanız gitmeye gönüllü birileri çıkar.Hem İİBF ye kadro getirecek en önemli noktalar da kurumlar+siyasi erk ile yapılacak görüşmelerdir.Bu nacizane benim fikrim.Tabi şu an mücadeleyi yürüten arkadaşlar daha iyisini bilir.İyi geceler...

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Forum Yöneticisi
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
sizin yerinizde olsam birikmiş parayı Ankarada kurum ziyaretlerine gidebilecek arkadaşların yol paralarına ve çiçek,çikolata..kurum ziyaretlerinde hediye işine harcardım.Yerel bir gazetede ilan vermek bence çok gereksiz olur.Twitterdan ya da mail yoluyla bile yapacağınız mesajlaşmalar neticesinde duyarlı birkaç gazeteci sesinizi duyup bahsettiğiniz ilana eş değer haberler yapabilir.O parayı yerel gazetede ilana harcarsanız hem hiç ilgi çekememiş olursunuz hemde elinizdeki avucunuzdakilerde uçmuş olur.
Kadro talepleri alınmaya başladı anda elbet gönüllü birkaç arkadaş gerek il dışından gerekse ankaradan kurum görüşmelerine gider.En azından bu arkadaşların yol paralarını karşılarsanız gitmeye gönüllü birileri çıkar.Hem İİBF ye kadro getirecek en önemli noktalar da kurumlar+siyasi erk ile yapılacak görüşmelerdir.Bu nacizane benim fikrim.Tabi şu an mücadeleyi yürüten arkadaşlar daha iyisini bilir.İyi geceler...
hangi mücadele bu kardeşim =)

Breavehart35

Aktif Üye
Mücadele Grubu
hangi mücadele bu kardeşim =)
Orasını hiç düşünmemiştim:) birilerinin elini taşın altına koyması lazım.Ben geçen sene çalışmama rağmen 2 defa İzmirden Ankaraya gittim.Benim gibi 5-6 arkadaşta çok uzak illerden Ankaraya ggeldiler.Ankaradaki arkadaşlarla 10-12 kişi olmuştuk.Şimdi bahsettiğim arkadaşların %95 i atandı.Bu ülkede ne yazık ki onca yıl okursun o da yetmez KPSS ye girersin o da yetmez en doğal hakkın olan kadro için mücadele verirsin.Böyle saçma bir düzende ne yazık ki mücadele vermen gerekiyor o bakımdan birilerinin çıkması lazım.Aksi taktirde başkaları sizin olan kadroları kapar.En yakın örneği İçişler Bakanlığı.İİBF liler kasım atamasından önce ki haziran alımındaki şok sebebiyle mücadeleyi bırakınca torba kodlular fırsattan istifade yüklendiler içişlerine ve kasımda gördük yediğimiz golü!.O bakımdan mücadele olmazsa eldekilerde gidebilir.

incir reçelim

.
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
Gazete ilanında vazgeçin. 3-5 kişi forumdan birleşsin ankarada ziyarette bulunsun onların harcamalarına gitsin.

Yanlış anlamayın bir kısım arkadaşımız işsiz , cebinde para da yoktur ama zehir gibi mücadele ruhu var. onların desteklenmesi gerekir.

İİBF

Admin
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
ÇEKO
Ankara miting meselesi geçiyor bu çok faydasız daha önce oldu çok azda katılım oldu... Az katılımlı olması dahada zarar verir ya 200 + kişi olmalı yada hiç olmamalı...

o parayı toplu mail atan şirketlere veya twitterda bu tt işini paralı yapanlar var o yönde değerlendirebilirsiniz. başka hiçbirşey olmaz o kadarcık parayla.

_pascaLL_

Üye
Mücadele Grubu
Gazete ilanında vazgeçin. 3-5 kişi forumdan birleşsin ankarada ziyarette bulunsun onların harcamalarına gitsin.

Yanlış anlamayın bir kısım arkadaşımız işsiz , cebinde para da yoktur ama zehir gibi mücadele ruhu var. onların desteklenmesi gerekir.
KESİNLİKLE KATILIYORUM.YAKINLARDA OLANLAR MASRAFLARI İÇİN ANKARA ZİYARETLERİNDE KULLANMAK EN MANTIKLISI

Eğitim
Lisans
Üni
Bilecik Şeyh Edebali Ünv.
Bölüm
İşletme
abi o parayla eylem yapalım ya ankaraya ya istanbula otobüs kaldırmamız gerekli çoğunluğa göre. olmadı bizde öğretmenler gibi sağa sola saldıracaz ağlamayana meme yok memlekette

Eğitim
Lisans
Üni
Bilecik Şeyh Edebali Ünv.
Bölüm
İşletme
vede en az 200 250 kişi gerkli haklısın