imd ler başbakanla görüşmüs

Konu, 'Eski Konular' kısmında ates68 tarafından paylaşıldı.

1. ates68

ates68 Üye

Ödül Puanları:
    8
    bizim mücadelelerimiz çok zayıf kalıyor arkadaşlar. iifb ile kıyasladığımızda komik bir rakam olan imd ler bile bizden çok sesini duyuruyor heryerde.
    bence bizlerde bizzat başbakanın kendisiyle görüşmeliyız. sadece başbakanda değil ilerde cumhurbaşkanındanda bi randevu koparmamız lazım. millet vekilleri soru önergesi vermeli.
    birde lütfen formda siyasetcilerimize laf söylemeyin siyaset yapmayın. siz ne kadar chp li iseniz siz ne kadar mhp li bizde o kadar akp liyiz. burası siyaset yeri değildir.

2. Sedat

Sedat % 100 Mücadele Grubu

Ödül Puanları:
    158
    Son yazdığına katılıyorum herkesin bir görüşü var benide ilgilendirmez neyi tuttuğu ne yolundan gititği fakat bak bu senin ilk mesajın seninde çok bi şey yaptığın söylenemez. gerçi şu da var asıl hesabın belki de başka o da ayrı bi muamma neyse nasıl yarlayacaz başbakanla bi görüşme ya da cumurbaşkanıyla ne dir planın ?

3. glcnbrn

glcnbrn İyi Bilinen Üye

Ödül Puanları:
    28
    bir milletvekili vasıtasıyla başbakanla irtibata geçebiliriz ancak

4. ates68

ates68 Üye

Ödül Puanları:
    8
    ben memurlar nette devam ediyordum o yüzden ilk mesajım. kasım alımlarına kadar baya uğraşıyordum ama ümidim kalmadı. benim 2012 puanıyla ümidim 0 eğer tekrar sınava girersem diye mücadele ediyorum. yani daha sınava girecegim belli değil girsem bile kaç puan alacağım belli değil ama mücadele ediyorum. emin ol şuan mücadele edenlerin tamamına yakını 88+ puan üstüdür.ne atanmışlar nede düşük puan alanlar mücadele felan etmiyordur. benim gibi istisnalar olabilir. millet ya 2014 de hazırlanıyor yada umrrunda değil artık.

5. rngl

rngl HEYHAT! Forum Yöneticisi

Ödül Puanları:
    238
    Bölüm:
    İşletme
    mücadele edenler 80 ve 81 puanlılar. diğerleri varsa da istisna.

gelgelelim bu imdler çok sağlam bir irtibat kurmuşlar bariz. öyle ses duyurularak çıkılmaz başbakana. 5 bin kişi bizden baskın çıktı. az ama öz olmak da güzel tabi.

6. rngl

Ödül Puanları:
    238
    Bölüm:
    İşletme
  7. sinan46

sinan46 İyi Bilinen Üye Mücadele Grubu

Ödül Puanları:
    278
    anasini avradini bunların versinler öğretmen lere 20 bin uvey vatandaş miyiz ....

8. desouza

desouza Üyeliği İptal Edildi

Ödül Puanları:
    0
    allah kahretsin bu cehape 'yi; bütün kadroları öğretmenlere veriyor

meacit bunu beğendi.
  9. Sedat

Ödül Puanları:
    158
  10. meacit

meacit Üye

Ödül Puanları:
    8
    bende 2014'e hazırlanıyorum ama bu uzun süreli bir mücadele. sadece bir atama dönemine yönelik bir hareket olmaması lazım. öğretmenler gibi olmamız için atananların bile mücadele etmesi gerekiyor bence.

11. Sedat

Ödül Puanları:
    158
    her hafta bi gun ogretmenler tt oluyor bazen iki gun

GSmart Maya M1 v2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

12. rngl

Ödül Puanları:
    238
    Bölüm:
    İşletme
    gerçi 20 bin olması bizi değil 2014 e hazırlanan öğretmenleri etkiler. burda esas konu istediklerini yaptırmaları. adamlar hashtag i bile emir kipiyle yazıyo. 'sözünü tut' vs.

13. meacit

meacit Üye

Ödül Puanları:
    8
    adamlar o kadar para verdiler kurslara tabi mücadelesi bir farklı oluyor. bizim ülkemizin insanı malesef böyle hakkını, hukukunu, onurunu, haysiyetini elinden al sesi çıkmaz ama 5 kuruşunu aldın mı cihan savaşı çıkrarır. iibf'lilerde 3 kuruş vermiş olsalardı bak durum nasıl değişiyordu. ama iibf'den artık ümidim kalmadı bi yandan 2014 çalış bi yandan burayı takip et benim gibi çok az insan var. herkes yüksek puan almanın derdinde. diğer kişiler nasıl olsa mücadele ediyor mantığındalar. millet hakkı olmayanı söke söke alıyor biz hakkımız olanı bırak almayı istemenin yolunu bile bilmiyoruz. sözde derneğimizde var ama ne yapıyor hangi somut adımları atıyor çok merak ediyorum. adamlara nasıl ulaşırız onu bile bilmiyorum.

isletmeci1985 bunu beğendi.
  14. isletmeci1985

isletmeci1985 Firedi'nin Kabusu Mücadele Grubu

Ödül Puanları:
    288
    Eğitim:
    Lisans
    Bölüm:
    İşletme
    Keşke biz de az ve öz olsak.

Hemfikirim mücadelede 80-81 aktifliği konusunda... Biz savaştık ama çok yalnız bırakıldık çoook..

90 puan almış olsam gene bırakmazdım, pilavdan dönenin de kaşığı kırılsın 2012 konusunda :) 2014'e inşallah tuttuğunu koparan fırtına gibi arkadaşlar da katılır aramıza. Ankara'da çok ciddi sıkıntımız var. Ankara'ya atanmış olmayı veya orada yaşamayı çok isterdim...

braveheart19 bunu beğendi.
  15. sinan46

Ödül Puanları:
    278
    Ankarada dogmak yasamayi bahane etmeyelim. Bizim de basbakanla gorusmek icin yollar aramamiz gerek.. Bu yuzden iibf mezunu herkesle istisare edip bi yol ve yontem bulmak sart...

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

16. braveheart19

braveheart19 İyi Bilinen Üye

Ödül Puanları:
    28
    peki sinan hoca planın varmı ?

17. rngl

Ödül Puanları:
    238
    Bölüm:
    İşletme
    az ve öz olmak aslında lobi işine giriyo. işin içinde olmasak zerre inanmazdım ama kadro olayında bile lobicilik gerekiyo artık.

18. sinan46

Ödül Puanları:
    278
    Eylem yapmak sart artik... Kararli kisiler le gidip basbakanligin onunde oturup basbakanla gorusme talep edilmeli...birileri gorusebiliyorsa bizlerde gorusebiliriz... İnat edip uapnak sart oldu..

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

19. isletmeci1985

isletmeci1985 Firedi'nin Kabusu Mücadele Grubu

Ödül Puanları:
    288
    Eğitim:
    Lisans
    Bölüm:
    İşletme
    "Bahane" kısmı göreceli olmuş hocam. 1 yıl boyunca izin hakkı kullanamıyorum bile. Bu durumda insanlar var, kendi adıma metinlerle maillerle destek sunuyorum. Ama imkanı olup gitmeyenlerin "bahanesi" yok. Geçen sefer yol paralarına kadar ödeneceği halde sendikaya giden arkadaşlar yalnız bırakıldı.

Bu gidişle sıfır mücadeleyle tüm kadrolar 4001 olacak. Mail için bile yalvar yakar atan bir kitle haline geldik. 2014'de 85lerle Şırnak'a bile atanamayacak hale gelindiğinde anlaşılacak herşey ama çok geç olacak.

20. Azizshagrath

Azizshagrath Tonight is the night Mücadele Grubu

Ödül Puanları:
    28
    ulan bi futbol takımı davasına vay efendim ecnebi bi adamın davasına yüzbinler katılıyo arkadaş bizim davaya bak bide baştan kapanmış.Şöyle bin kişi olsak Ankara da çok geç olmadan konuşsak süper olurdu.

Sayfayı Paylaş